Глобальні оголошення!



Будинок чи квартира

Модератори: олеся, Любов

Де б ви хотіли жити: в квартирі чи в власному будинку?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Будинок чи квартира

Повідомлення Наталка » 16 лютого 2017, 14:19

Я за будинок. Для мене сусіди, то основний недолік життя в квартирі. Будинок панельний, між квартирами на поверсі взагалі гіпсові перегородки, чути як сусіди просто говорять, не те що сваряться. А прибирати в будинку займає приблизно стільки ж часу як в квартирі, правда то все залежить від розмір будинку
Зображення
Наталка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 139
З нами з: 23 січня 2015, 16:49
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 79 раз.
Подякували: 92 раз.
Діти: Дівчинка Даруся

Re: Будинок чи квартира

Повідомлення vikilandi » 10 березня 2017, 11:52

На нашій вулиці за минулий рік зявились три сімї нових сусідів. Всі вони мали квартири в місті. Але вирішили, що краще продати і збудувати новий будинок. Одна родина купила недобудований будинок. А самі тим часом жили "на квартирі" у своїй же проданій квартирі, оскільки новий власник був "на заробітках" за кордоном, і його влаштовувала така умова купівлі. Близько року завершували будівництво "так, щоб зайти до хати". Облаштували перший поверх і кухню, тепер поступово своїми силами завершують ремонт на другому. Але діти уже радіють, що в майбутньому матимуть кожний свою кімнати. А оскільки вони вже старші (15-11-7 років), то пояснити їм чому варто відмовитись від зайвої "витребеньки" набагато легше, оскільки вони йдуть до мети всі разом.
Ще одна сімя продала машину і квартиру, щоб купити ділянку і збудувати будинок. Близько 2-х років їм знадобилось, щоб відсвяткувати новосілля. Так само живуть поки що усі у вітальні (їх 5-ро), на другий поверх ще навіть не змонтували сходи. Але усвідомлено йшли на певний дискомфорт, оскільки прагнули, щоб середуща дитина йшла до школи вже тут.
Ще одна сімя, продала квартиру, придбали ділянку, а самі перейшли жити до батьків. Будівництво зайняло близько 5-ти років. 2017 рік уже зустрічали в новому будинку. Трішки їм допомагала мама із Італії.
Всі ці сімї не є із дуже заможних, всі наймані працівники в різних галузях. Але не злякалися труднощів. Прийняли рішеняння. І не пошкодували, що поки що живуть в "сирих умовах".
Я однозначно за власний будинок. Особливо коли є діти. Маю з чим порівняти, бо батькі мої живуть в квартирі, студенство моє також "квартирне", "холостяцьке" життя також по найманих квартирах в різних містах.
Мій старший син народився у квартирі моїх батьків. То влітку ми ходили на прогулянки о 6-й ранку, щоб ще не спека і машини не диміли. А візочок піднімати туди-сюди по сходах важко мені було, хоча батьки і живуть на 2-му поверсі. Добре, що тоді у мене була машина, то могла з ним виїхати на природу на цілий день, коли сусіди ремонти робили (від машини довелося відмовитись, щоб пришвидшити завершення будівництва, і я не шкодую про це, хоча мені зараз дуже не вистачає авто в селі. Зате діти влітку на свіжому повітрі самі збирають собі полуницю і горох, в нашому пісочнику ніхто не вигулює котів-песиків. І переваг значно більше для дітей від будинку ніж від машини.
Бажаю і вам не боятися труднощів приватного будинку. Теперішнє будівництво не є таким трудоємків, як навіть 10 років назад. А сучасні матеріали дають можливість збудувати швидко і якісно.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Будинок чи квартира

Повідомлення wari2011 » 07 жовтня 2018, 23:57

Будинок краще!
wari2011 Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 31
З нами з: 18 грудня 2015, 22:04
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 4 раз.
Діти: Хлопчик))

Re: Будинок чи квартира

Повідомлення Бизонка » 17 грудня 2022, 10:01

И мне больше нравится жить в доме. Так у нас есть простор для фантазий. Мы вот решили не так давно, что будем достраивать баню. Никак не могу придумать, как бы это все обустроить правильно и где все купить. Но так круто, что у нас будет возможность собирать большую компанию вместе.
Бизонка Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 21
З нами з: 30 січня 2019, 22:49
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Будинок чи квартира

Повідомлення Familika » 17 грудня 2022, 10:03

Ну тут я согласна полностью. Я тоже всегда за частный дом. У нас уде есть, кстати, сауна. Мы долго думали и наконец решили ее строить. Хорошо, что смогли все сделать в короткие сроки. Могу вам подсказать, где есть все для сауны https://svitsaun.com.ua/ . Тут мы покупали и котел отопительный, и чан, и все остальное. Все отличного качества и по хорошей цене.
Familika Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 34
З нами з: 04 листопада 2018, 16:53
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Будинок чи квартира

Повідомлення sovik » 25 березня 2023, 11:22

Особисто я волію жити в квартирі, не розумію такого ажіотажу навколо приватних будинків. Плюсів бачу багато: інфраструктура, все в кроковій доступності, люди навколо, не так страшно залишати житло на тривалий час, менше фінансових вкладень та роботи по дому. Для мене вони переважують мінуси. Та й мінуси квартири, як на мене, несуттєві. А от батьки у мене – живуть у хаті та радіють. Навіть будівництво затіяли на ділянці, найняли спецтехніку https://indartrans.com.ua/uk/home/ – вирішили обладнати дитячий майданчик для онуків)).
sovik Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 36
З нами з: 18 жовтня 2020, 13:23
Звідки: Украина
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Будинок чи квартира

Повідомлення Mirena » 26 березня 2023, 19:05

Мне в квартире нравится, ничего не буду менять. В частном доме страшнее жить, имхо.
Mirena Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 47
З нами з: 26 лютого 2023, 15:39
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Будинок чи квартира

Повідомлення Юланнаа » 18 квітня 2023, 11:30

В наше время почему-то все склоняется к квартире – это быстро, это в городе, это современно и удобно. Даже мебель если посмотреть все подбирают под квартиры: вот даже статья ​https://1431.cx.ua/raznoe/osoblivosti-ta-perevagi-suchasnih-mebliv-dlya-domu/ о выборе современной мебели- большинство заточена на умные квартира или умные дама – то есть все современно и компактно.
Юланнаа Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 41
З нами з: 02 листопада 2016, 16:01
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Будинок чи квартира

Повідомлення Olesia » 18 травня 2023, 14:57

Мрію про свій будинок. Тут без варіантів.
Olesia Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 89
З нами з: 25 лютого 2023, 18:59
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Будинок чи квартира

Повідомлення Маруна » 18 травня 2023, 15:03

А я в Києві живу на 22 поверсі, самі розумієте, що проживання на такій висоті має як свої переваги, так і недоліки. Про приватний будинок мріяв давно, а зараз для мене переїзд на меті та чим швидше - тим краще. Новий каркасний будинок вже будується працівниками «Киев Каркас» https://www.kiev-karkas.com.ua/ru/stroi ... h-v-kieve/ - тут замовила послугу. Це буде робота під ключ, щоб можна було одразу заселятися.
Маруна Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 69
З нами з: 24 лютого 2023, 14:54
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Домашній затишок



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron