найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Штори, жалюзі, ролети...

13 березня 2016, 09:51

Я колись батькам купила для декору поверх тюлі, такі класні ниточки з камінчиками ніби кришталевими. То десь валяється так і не повисівши на вікні. Ми як чіпляли, нам запутались ті нитки, зробився здоровенний гудз і розпутати так і не змогли. Тому я чіпляєте, моя порада, спочатку вчепіть, а тоді розплітайте розправляйте косу.

Re: Штори, жалюзі, ролети...

13 березня 2016, 21:05

в мене на кухні вже 4 роки, трохи не практичні бо в мене виходить балкон з кухні то постійно зачіпається і оскільки часто на кухні буваємо ::Р: то лиш слідкую що діти не гралися б люблять на руки чи шию мотати :dash: то маю зо що сваритися(( А по красі то норм, правда як перший раз попрала то дууууже довго розплутувала, їх легше повісити а потім вони набагато легше розпутуютья

Re: Штори, жалюзі, ролети...

18 квітня 2016, 15:56

Для кухни, мне кажется, хорошо подходят жалюзи. В отличие от штор, они меньше вымазываются и их проще почистить. Но, я долго не хотела ставить жалюзи, уж очень мне не нравились пластиковые горизонтальные жалюзи, мне кажется, они выглядят ужасно. А потом у производителя Arttex, я увидела тканевые вертикальные жалюзи, и решила, что они заменят старую штору на кухне. Мне очень нравится, как они смотрят на окне. Но я сомневаюсь, что готова повесить жалюзи в других комнатах.

Re: Штори, жалюзі, ролети...

22 червня 2016, 15:44

Таки я дозріла до ниток, але думаю чи ризикнути замовити звідси
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Там є оптові ціни, але не можу додзвонитися, щоб запитати : опт від 5 шт. - це одної позиції, чи різних позицій? Хлопський розум підказує, що різних. Питання на засипку: чи були б бажаючі замовити собі з цього сайту, але швидко, протягом 2-3 днів? Доставку розділили б на всіх.

Re: Штори, жалюзі, ролети...

28 червня 2016, 16:57

Закінчилась моя епопея, купила на ринку штори-нитки. На сайт не могла додзвонитись і махнула рукою на ту економію... Сторгувались за 280 грн. Повішала - задоволена, мені подобається. Ще планую докупити таку "заколку", щоб підбирати по різному нитки.
Зображення
Зображення

Re: Штори, жалюзі, ролети...

04 липня 2016, 09:37

Моя епопея только началась. Не как не могу в спальню купить шторы. Задумалась о том что бы использовать рулонные шторы. Смотрела они красивые и если правильно подобрать цвет можно и интерьер выделить. есть несколько вариантов которые для меня подходят, но теперь не могу решится что выбрать - рулонные или тканевые. Зображення

Re: Штори, жалюзі, ролети...

07 жовтня 2016, 12:46

flower, а хтось в Збаражі займається тканевими ролетами на вікна?

Re: Штори, жалюзі, ролети...

07 жовтня 2016, 17:01

Virchik чесно не знаю, може ті хто вікна продають таке пропонують, бо ми так колись продавали на офісі. Нам як треба було весною, то їздили на виробництво в якому колись диллерами були.

Re: Штори, жалюзі, ролети...

09 жовтня 2016, 08:43

Ми замовляли в Ламаги :)

Re: Штори, жалюзі, ролети...

09 жовтня 2016, 11:03

Надіюсь меблі їх виробництва ви не брали, таке капарство що ужас. Диван розвалився за рік. В столі стільниця одного кольору ножки іншого. І за те капарство беруть не малі гроші.
Відповісти