Глобальні оголошення!



Фен-шуй

Модератори: олеся, Любов

Re: Фен-шуй

Повідомлення mavpusya » 16 січня 2011, 15:44

дякую, Перлинко, зловила мислю :)

забобони. це що мене бабуся чоловікова чуть не з"їла, бо я запросила тітку позавчора в гості :ugeek: а в бабусі чуть інфаркт не схопив, оце забобони, і по колгоспнику передають в передачі про різдв"яні свята про них..... :nea:

я із бубном не танцюю, просто грамотно організувала свій простір ;-)
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Фен-шуй

Повідомлення Anyri » 17 січня 2011, 13:56

Коли я вчилась ще в школі, інституті, у мене дуже часто боліла голова. Практично щодня. Я погано спала, втомлювалась. Перевірялась у різних лікарів, пробувала і традиційне лікування, і нетрадиційне, і масаж, пробувала все що могла - якщо й допомагало, то ненадовго, а лікарі тільки руками розводили, казали що здорова, домашні звинувачували в ліні й іпохондрії.
Коли я приїхала з Києва, з курсів де почула про Фен-Шуй, то привезли з Петрівки пару книжечок по цьому предмету. Саме в той час в мене почались проблеми з тодішнім хлопцем і я вирішила переставити ліжко так, щоб це сприяло налагодженню особистого життя.
Яке було моє здивування коли я помітила, що мене зовсім перестала боліти голова, сил побільшало.
Аж потім я прочитала, що не можна спати під нависаючими предметами. А над моїм ліжком всі ці роки висіла красива і практична полиця для книжок.
Тепер я всім раджу ставити ліжка так, щоб над сплячою людиною (особливо над головою) нічого важкого не висіло. :)
Anyri Офлайн


 

Re: Фен-шуй

Повідомлення Anyri » 17 січня 2011, 14:20

На рахунок дзеркал.
Якщо дзеркала нові, куплені вами і нічого негативного в них не відбивалось - можете спати спокійно. :)

Якщо під ліжком склад речей, що не несуть багато енергії, або мають гарну енергію (іграшки, постільна білизна) - вони не заважатимуть.
Не варто електроприладів (навіть вимкнених), фотографій.
Колись я тримала під ліжком старі конспекти - часто снились сумбурні сни, я переставила і сплю спокійно. Але тут може й спрацював внутрішній настрой - я себе переконала що тепер все буде добре і так і сталось :lol:

А на офісі краще б розсадили всіх боком до дверей - так, щоб і монітори було видно, і люди сиділи спинами до стін. Тоді б атмосфера була кращою і побачити хто чим займається можна.

Ще ситуація з дитинства.
Мій стіл стояв так, що я сиділа лицем до вікна і спиною до дверей. То художні книжки все одно умудрялася замість уроків читати, а ще й неуважною дуже була. (По Фен-Шуй як сидиш лицем до вікна, то думки розсіюються)
А сестра моя сиділа боком до дверей і лицем до стіни. То у неї взагалі не було бажання вчитись (По Фен-Шуй людина, що сидить лицем до стіни не бачить перспектив)
То я раджу мамам школярів садити дитину боком (лівим для правшів) до вікна, спиною до стіни ( столик за 80 см - метр від стіни). А якщо немає такої можливості і стіл може тільки до стіни стояти - на стіну перед лицем картинки (можна й дитиною мальовані, або гарні куповані) з зображенням того, чого ДИТИНА (не мама!!!) хоче досягти в житті.
Anyri Офлайн


 

Re: Фен-шуй

Повідомлення Marta » 17 січня 2011, 16:05

Дякую, дуже гарні поради.
В мене дійсно дзеркала нові, під ліжком іграшки і білизна.)
Спимо гарно)
І про стіл так само дуже і дуже вірно підмічено, навіть хто не знає фен-шую, мені здається, так найкомфортніше сидіти.
Ще знаю, старатися, щоб було мало гострих кутів, а тим більше сидіти так, коли він на тебе показує.
І в нашій культурі (хтось скаже забобонах, але воно ж звідкись пішло) не можна сидіти на куті стола.
В мене колись на роботі так було, що на місце, де я сиділа, вказував гострий край столика, то в мене з часом почало колоти в боку. Пересіла- перестало.
І от просто неприємно, коли гострий край вказує, коли речі над головою нависають, хочеться пересісти, втікти кудись з того місця, а це означає, що тіло протестує, і значить, в тому щось є. Можна не вивчати фен-шуй, а просто прислухатися до свого тіла і відчуттів.
Marta Офлайн


 

Re: Фен-шуй

Повідомлення Ірунця » 08 квітня 2011, 15:26

happymami написав:Хтось живе за принципами цього матюкливозвучащого вчення? Шо воно таке? Чи потрібно нам? Чи має шось спільне з нашими забобонами? шо в ньому корисного?

Я фен-шуйом не цікавлюся в принципі. Але якось в передачі "Міняю жінку" побачила, що жінка перевернула підкову над дверима догори "ріжками". Мовляв за фен-шуйом, шоб вона, як чаша наповнювалася, а не випускала з себе енергію і багатство дому. І я згадала, шо в нас в селі бабусі теж так підкови вішали, хоча про фен-шуй і не чули. :head: Забобони, але такі однакові. Може в цьому таки шось є? Якась доля правди? Хоча, як на мене, ну яке відношення підкова має до того, чи багато грошей я зароблю? :stupid:

Класно сказано. Підтримую.

Naya написав:а скажіть, нашо нам фен-шуй? бо чуже й дивно звучить??? круто й модно..засилля чужої культури....а в нас, що своєї немає?
а вернутися до обрядів наших предків?
старовіри знають бааагато цікавого...
і підкови, і обереги, й узори на рушниках-скатертинах-сорочках..всі вони мають певне значення.
а віночки, які літом святимо???
так-так...то не християнський звичай, а давній-давній звичай наших предків.

І це сподобалось.
І взагалі темка цікава.
А своє ставлення вже писала
Ірунця написав:А про фен шуй і тому подібне
Дівчата ну не наше то все, і не для нас. В українців є безліч своїх прикмет і ознак народних (не про забобони мова), від яких багато можна про життя навчитися

Ірунця написав:А мож окрему темку про феншуй? ;-)
Та й я не за те, щоб відкидати все чуже і нічим іншим, крім українськоїкультури не цікавитись :)
Просто думаю що кожному дається за вірою його
Зображення
Він їсть - я готую, він носить - я перу, він розкидає - я прибираю... і що б я без нього робила????
Ірунця Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 201
З нами з: 25 січня 2011, 01:15
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 377 раз.
Подякували: 408 раз.
Діти: хлопчик

Поперед.

Повернутись до Домашній затишок



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість