Глобальні оголошення!



Порядок

Модератори: олеся, Любов

Re: Порядок

Повідомлення Lesya » 29 грудня 2011, 10:57

А я на все закрила очі. Більше немає сили. Ще не встигну скласти в одному кутку, як в інших вже армагедон. :dash: говорю чоловікові, щоб ставив все на місця, а він каже, що як посуд миє, то розкладе. А все інше? Не вміємо порядок підтримати. :(
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Порядок

Повідомлення happymami » 15 січня 2012, 01:32

Вичитала я на розумному сайті згідно системи Флаймама, як мамі легше прибирати. Уточнення - такій мамі, як я ;-)
Я не можу спокійно шось робити, коли в мене в хаті бардак. А так як з двома дітьми в невеличкій квартирі порядку бути не може, то бардак в мене постійний і мене це дратує. Я вже колись пробувала в іншій квартирі за схожою системою прибирати, а тепер ще й вичитала, шо так рекомендують робити таким нєрвним як я.
:!: :!: :!:
Просто проходишся по кімнаті і все, що не на місці, спаковуєш в один великий мішок чи у велику коробку. І виносиш це на балкон/кладовку/в іншу кімнату. Тоді пилососиш, витираєш пилюку. розглядаєшся, тішишся порядком, заспокоюєшся і, або сідаєш робити то, що мала зробити, або береш ту пачку чи мішок, ставиш коло дивана, зручно вмощуєшся і по одній речі сортуєш на місце.

Бракнуло часу? Можна закінчити і завтра. Не обов'язково весь мішок сорувати за один присіст. Шоб не набридало то діло, система флаймама рекомендує всякі справи робити по 20 хвилин. Потім переключатися на іншу справу і знов всьо по 20 хв. Тому, раджу спробувати.
ДЛя мене це ідеальний варіант уборки, якшо вона не генеральна ;-) .
Те ж саме можна робити і перед приходом важливих гостей, чи свекрухи ;-) . Головне мати місце на балконі :grin: :grin: :grin:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Порядок

Повідомлення pan_kotskyy » 15 січня 2012, 02:22

happymami написав:Просто проходишся по кімнаті і все, що не на місці, спаковуєш в один великий мішок чи у велику коробку. І виносиш це на балкон/кладовку/в іншу кімнату.

Знаєш, скіко в мене тих мішків вже є :grin: головне, що вони досить тематичні, то з стосом подертих книжечок, то з косметикою, якою зараз не користуюсь і давноо тре перебрати... і т.д.
Я собі теж дещо стараюсь впровадити з флей-леді. Ну що сажу, скажу що в цьому році в мене на кухні нарешті почав підтримуватись більш-менш порядок, принаймі нема атомного взриву, не зважаючи на святкові готування... це приємно
а ще стараюсь безжально викидати зайве, особливо тяжко розпрощатись з лахами, які ще можна потаскати біля хати в городі... але дивлюсь, що тих лахів більше ніж городів :lol:
ага, і викиданням хламу займаюсь саме в "нервном состоянії", тоді і викидається легше, і розгрузка моральна КОЛОСАЛЬНА... зразу легше і на голову і на місце в хаті... вот
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Порядок

Повідомлення Перлинка » 15 січня 2012, 18:06

Просто проходишся по кімнаті і все, що не на місці, спаковуєш в один великий мішок чи у велику коробку. І виносиш це на балкон/кладовку/в іншу кімнату.


я не в мішок а в центр кімнати все скидаю,потім по купках сортую і розкладаю на місця
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Порядок

Повідомлення Liza » 15 січня 2012, 18:45

в мене теж на балконі вже кілька таких мішків із предметами, що не мали своїх місць. а на них поскладувані ще деякі речі - тепер не можу до тих мішків добратися. і місця на балконі нема, щоб ступити вільно обидвома ногами.
1-кімнатна квартира.
я часто не можу знайти чогось, вот і думаю, що може ті предмети давно відпочивають в мішках на балконі. а зараз там холодно, навіть при заскленні, то ж йти/лізти туди не хочеться.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Порядок

Повідомлення happymami » 15 січня 2012, 19:01

хахахахахаха ну в даному випадку порада була не для того, шоб скласти і забутися, а для того, щоб знайти душевний спокій і рівновагу, заспокоїтися, шо в зхаті чисто і з новими силами і спокійним настроєм доприбирувати хату, сортуючи ті мішки чи купи :grin: . А якшо просто весь хлам з хати викидати на балкони, то звичайно, що рано чи пізно не хватить балкона :grin: . Но зато в хаті чистіше і ти спокійніша? Чи тебе всеодно мучить то, шо балкон завалений?
Перлинка, в мене по схожому брат прибирає. він просто всьо, шо валяється в однй кімнаті, тупо вивалює на коридор. Особливо, коли у ванні прибирає))) То ніби там де прибирає - порядок. Але збоку в коридорі - куууупа купезна :grin: :grin: :grin:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Порядок

Повідомлення Liza » 20 квітня 2012, 17:45

мій синко-допомагач може порозносити всьо нерівномірним прошарком по квартирі - то зазвичай дуже вагома завада для моїх прибирань :(((
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Порядок

Повідомлення гра з вогнем » 17 травня 2012, 21:20

ми зараз шукаємо нове житло
то серед переваг на перших місцях горище або підвал
бо хламу більше ніж може здатися:(
і то ми не обживаємося поки ніде і все рівно накопи4ується

я теж збираю все в мішок і складаю в кладовку, потім як тре розбираю мішок, а як не тре - зна4 хлам:) 4ерез деякий 4ас викидаю :crazy:

так жалко викидати, шо капець, дійсно лиш коли зла то можу повикидати :aggressive:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Порядок

Повідомлення Радмила » 17 травня 2012, 21:46

Я періодично щось викидаю. Бо не влазить. То якийсь одяг, то іграшки, то всякий дрібязок. В мене проблема з місцем, я навіть колм щось нове купую, перше думаю, куди його поставити, а потім вже чи купувати.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Порядок

Повідомлення irinka » 17 травня 2012, 21:56

А в мої батьки все збирають "на всякий випадок" :hi: і все на балкон виносять :dash: :dash: то вже стільки того непотребу назбиралось :impossible: як буде трохи тепліше, то треба буде зайнятись уборкою, бо вже навіть місця скоро не буде, щоб пройти.
А в кого нема балкону-мій тато всеодно то все шкодує викидати то потім в підвал виносить :crazy:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Поперед.Далі

Повернутись до Домашній затишок



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron