Глобальні оголошення!



На що звертати увагу і як вибирати помешкання?

Модератори: олеся, Любов

Re: Як обирати помешкання?

Повідомлення Anyri » 08 лютого 2011, 14:57

Коли я купувала квартиру мала такі вимоги:
- цегляний будинок
- спокійний район з магазинами, зеленими насадженнями і зручною транспортною розвязкою
- будинок віддалений від проїжджої дороги, але щоб додому не йти темними дворами чи арками, а добре освітленою дорогою
- велика зручна кухня (!!!!!)
- зручне планування або можливість перепланування
- роздільний санвузол
- відсутність барів, ресторанів та інших подібних закладів поблизу
- інд. опалення або колонка
- нормальні сусіди

Коли я приходила в агенції і озвучувала вимоги - вони зазвичай дивились на мене величезними очима і казали, що таких квартир не існує. А я знайшла!!! ;-) :aaaaa: :thumbsup:
Anyri Офлайн


 

Re: Як обирати помешкання?

Повідомлення mala-karta » 08 лютого 2011, 15:29

Marta написав:В мене минула моя кімната виходила в двір, то все чула, що робилося.
То хтось йде пізно з дискотеки, співає, то під під"їздом хтось має емоційну розмову, то пацани розганяють машину і різко тормозять, то пси гавкають, а зранку- то жесть, як мусоровоз приїжджає і гримає на всю округу. А як ще вікно відкрите....А запах який після того..... :mrgreen: Дуже шумно.
Зараз кімната виходить на городи, за ними дорога. Чути деколи великі машини, але абсолютно нема того, що в дворі...

Але різні двори бувають, і різні дороги....

а в мене також в двір :)
але в нас під'їзд і двір - по різні сторони будинку. І сміттєвоза я не чую :) Навіть того, що до до сусідніх під'їздів (вони виходять в двір)

В обід літом спав дома, діти трохи верещали - але не надто мішали.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Як обирати помешкання?

Повідомлення мешканка » 08 лютого 2011, 16:25

Ми нашу квартиру обрали через планування. Недоліки: 9-ий поверх, 2 крайні кімнати (холодні)...проте планування взяло верх.
Та й хто не зайде в гості сам визнає, що планування таки вдале.
Обирали за тими ж принципами, що й Lesya.
І можу з впевненістю сказати, що вибір таки вдався.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Як обирати помешкання?

Повідомлення lore1ei » 08 лютого 2011, 16:59

TanenRom написав:або обирати ,щоб вікна виходили не на дорогу, а в двір ;-)


От тут не погоджуюсь, особливо якщо низькі поверха.
Хтось ремонтує машину в дворі, а хаті чути. Хтось рішив побалакати під вікнами, теж чути дуже. Як в підїзд заходять-виходять теж гримає, в дворі хтось тріпає корики і т.д.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Як обирати помешкання?

Повідомлення lore1ei » 08 лютого 2011, 17:04

Згадала ще, погано коли колія близько, і коли вікна виходять на трамвайний рух.
А ще перша квартира була в сторону скнилівського аеродрому, теж недобре, постійно літали і гуділи.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Як обирати помешкання?

Повідомлення happymami » 08 лютого 2011, 18:11

А ще, чула, що дуже зле з дітьми дворівневі помешкання. Особливо, якшо на першому поверсі лише вітальня. Бо діти самі не хочуть гратися в своїх верхніх кімнатах і всеодно весь бардак роблять у вітальні... :head:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Як обирати помешкання?

Повідомлення Anyri » 09 лютого 2011, 14:33

happymami написав:А ще, чула, що дуже зле з дітьми дворівневі помешкання. Особливо, якшо на першому поверсі лише вітальня. Бо діти самі не хочуть гратися в своїх верхніх кімнатах і всеодно весь бардак роблять у вітальні... :head:

Діти роблять бардак як в дворівневих, так і в однорівневих квартирах, просто в однорівневих це якось само собою :D
Просто в дворівневій треба робити кухню на одному рівні з ігровою кімнатою, щоб діти були ближче до мами
Anyri Офлайн


 

Знімаємо квартиру. На що звертати увагу і як вибирати

Повідомлення mala-karta » 30 березня 2012, 19:15

Дівчатка, прошу вашої поради :)
Вирішили ми знімати квартиру.

Трохи попитали знайомих, трохи погуглили.

Може і ви щось порадите?
На що звертати увагу при огляді квартири?
Знаю що дехто не укладає договорів при оренді. Але я так боюсь, хочем робити договір. Знаєте може щось про підводні камені договорів?

А може хтось може зорієнтувати, хоч приблизно, різницю в ціні за комунальні послуги між одно і дво кімнатними квартирами?

Буду вдячна за будь-які поради, думки чи досвід з життя :)

Нас троє: я, чоловік і хлопчик 3 роки.
Хочемо знімати на Алясці чи навколоалясковому БАмі (щоб не міняти садочок)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Знімаємо квартиру. На що звертати увагу і як вибирати

Повідомлення taranjka » 30 березня 2012, 19:24

власник - якщо він не подобається, то краще зразу відмовитися. я не люблю бабульок, вони коли приходять гроші за квартиру брати, то всі закутки оглядають, чи все гуд. мене таке сильно напрягало :ireful:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Знімаємо квартиру. На що звертати увагу і як вибирати

Повідомлення happymami » 30 березня 2012, 19:35

Варто зразу обговорити такі питання, як сантехніка, плита, тощо. бо в мене коліжанка жила на квартирі. справно платила, вьсо гуд, але ж жила в тій квартирі, а не лише дивилася, відповідно і умивальник і унітаз і газова плитка мали якісь незначні забруднення, плямки, царапинки, тощо. То власниця при виїзді ще орала і доплату вимагала. хоча ці забрудення не були специфічні, а стандартні. які появляються внаслідок життєдіяльності людини. Тобто - вода робиь осад на новому унітазі, навіть якшо його щотижня драяти Доместосом. Так само і плита не може залишатися ідеально новою, якшо на ній варити щодня. Ну таке.
Стосовно договорів - ніхто з моїх знайомих таке не підписував. Але воно мабуть таки варто
Стосовно сторони світу - то краще брати вікнами на схід, щоб влітку спека не була. Або якшо у вас вдома було вам комфортно по температурі влітку, то беріть так. як у вас вдома. Бо літо іде - є квартири, де весь день сонце - то це не прикольно
Стосовно комуналки - якшо індивідуальне опалення, то навіть якшо квартира 4-х кімнатна. то люди платять дешевше. ніж якшо мала квартира, но загальне опалення. Хоча на іто опалювальний сезон вже мине, але ж буде знов осінь-зима...
За однокімнатну з чотирма приписаними я оплачую в опалювальний сезон не більше 500 грн. як коли. Но не менше 400. Не в опалювальний сезон комуналка без телефона виходить десь порядка 300-400 грн
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Поперед.Далі

Повернутись до Домашній затишок



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість