Глобальні оголошення!



Приватний будинок - плани, мрії, реалії...

Модератори: олеся, Любов

Re: Приватний будинок - плани, мрії, реалії...

Повідомлення lore1ei » 17 лютого 2012, 11:27

реалії приватного будинко, це як на мене достатня кількість грошей на створення мінімальних зручнотей в ньому і утримання)))
бо на протязі життя вкладувати гроші в хату то гибле діло, але то певно як кому.
ми з свекром так пожили, він 10 років щоліта нове щоь добудовує, вкладує купа сили і грошей, нема навіть часу зїздити відпочити, бо поки відпустка то ремонти.
нє, я такого житія не хочу.
будуть гроші, буде хата, і з каміном, і з басейном))))

А ще згадую як свекор говорив що не хоче 2 поверху, бо то капець як не вигідно на старість.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Приватний будинок - плани, мрії, реалії...

Повідомлення flower » 17 лютого 2012, 11:43

pan_kotskyy написав:А камін, ах камін, вот якраз на днях подумала, що "а може камін?". Лякає, мабуть, знову ж таки, практична сторона - вартість встановлення (ще не цікавилась, поки без поняття), щоб добре зробили(тре шукати майстра, що в когось вже робив той камін), щоб діти не лізли і т.д.

300 євро робота майстра + матеріали, це 2 роки тому нам робили по такій ціні. В мене звичайний відкритий камін, так найкраще, бо бачиш вогонь чуєш потріскування дров. Закриті йдуть для того, щоб обігрівати декілька кімнат (в стінах робиться спец. вентиляція по якій рухається тепле повітря), і за ним більше догляду треба, те скло протирати спец засобами, бо воно чорніє і нічого не видно потім, а якшо для естетичної сторони і утеплення однієї кімнати то підійде звичайний відкритий. Він не є небезпечний, лише коли горить то треба слідкувати за дитиною шоб туда не влізла, але ж і отой закритий тоже гарячий як торкнутись.
pan_kotskyy написав:Любов, а у вас є камін? Якщо так, як часто користуєтесь, чи не важко в експлуатації?
Цієї зими камін би був дуууже доречний :))


в експлуатації нічого важкого, якшо є дрова в хаті то я сама розпалити можу. чистити тоже мені не важко, позмітала потім те все і викинула. Палимо коли хочеться, за ті морози ні разу не палили) Доречі давніше вже не палили, попрошу чоловіка як приїде дрова принести.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Приватний будинок - плани, мрії, реалії...

Повідомлення pan_kotskyy » 17 лютого 2012, 11:50

lore1ei написав:реалії приватного будинко, це як на мене достатня кількість грошей на створення мінімальних зручнотей в ньому і утримання)))
бо на протязі життя вкладувати гроші в хату то гибле діло, але то певно як кому.
ми з свекром так пожили, він 10 років щоліта нове щоь добудовує, вкладує купа сили і грошей, нема навіть часу зїздити відпочити, бо поки відпустка то ремонти.
нє, я такого житія не хочу.
будуть гроші, буде хата, і з каміном, і з басейном))))

ми зараз живем в приватному будинку, з свекрами на подвір'ї. Як не хотіти нічого добудовувати, то і гроші на то не йдуть :lol:
Згідна, утримання будинку дорожче ніж квартири, хоча б того, що потрібно обслуговувати все дах-стіни-подвір'я, а не лише перестінки в загальному будинку.
Але-але... є такі квартири, за які середній приватний будинок ховається по шику і прибамбасам, мдааа

А вибір - квартира чи будинок для себе я вже зробила. Оскіко, і то і то треба самому купувати-будувати, то в пріоритеті будинок але без басейну :)) .
Головне, щоб не забагато набудувати, щоб потім за голову не хапатись як то все утримувати, то таки так.
А з другого боку, хочеться передбачити необхідний мінімум, щоб потім не стояло питання а куди ж мішок з мукою всунути чи велосипед...
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Приватний будинок - плани, мрії, реалії...

Повідомлення flower » 17 лютого 2012, 12:18

Будинок моєї мрії, шось схоже шо в Руженки на картинках, я люблю не великі але місткі будинки. Мені дуже в Голандії будинки сподобались, такі затишні.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Приватний будинок - плани, мрії, реалії...

Повідомлення flower » 17 лютого 2012, 12:45

тримай
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Приватний будинок - плани, мрії, реалії...

Повідомлення Галина » 17 лютого 2012, 16:32

flower написав:а я хочу балкон і столик невеликий і 2 крісла там, сидіти пити чай і милуватись сходом чи заходом сонця, або на зірки дивитись


Я теж про таке мрію... так хочу свій будинок... Але поки що фінанси поют романси... Може через кілька рочків...
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Приватний будинок - плани, мрії, реалії...

Повідомлення eney » 17 лютого 2012, 20:32

тут про вікна прочитала, повітря найгірший теплопровідник, тому якщо вікна будуть великого розміру з мінімальною кількістю деталей, це тільки добавить тепло!+ плюс обігрів сонцем. але вікна такого розміру не дешеві.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Приватний будинок - плани, мрії, реалії...

Повідомлення flower » 17 лютого 2012, 20:38

чомусь ніколи за своє життя не зустрічала такого вікна яке зимою додає тепло. от взяти пластикове, не дує ніде, але до скла ближче руку приставити то таки холод відчувається добре.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Приватний будинок - плани, мрії, реалії...

Повідомлення eney » 17 лютого 2012, 20:40

тут чистої води фізика, можу тата попросити шоб він математично прикинув скільки кіловатів тепла (сонячне проміння) попадає в дім через вікна.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Приватний будинок - плани, мрії, реалії...

Повідомлення flower » 17 лютого 2012, 20:44

фізика фізикою, а на практиці таки опалити приміщення де купа вікон величезних довше і дорже обхдитооься.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Поперед.Далі

Повернутись до Домашній затишок



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron