Глобальні оголошення!



Кухонні меблі

Модератори: олеся, Любов

Re: Кухонні меблі

Повідомлення kira11 » 27 жовтня 2020, 20:20

А мы ремонт закончили наконец-то на кухне. Ура ура ура. Теперь хочу шикарную мебель)))))
kira11 Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 5
З нами з: 12 березня 2020, 21:31
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: 1

Re: Кухонні меблі

Повідомлення Familika » 11 лютого 2021, 23:03

Хочу привлечь к ремонту и выбору мебели для кухни хорошего дизайнера, чтобы всё грамотно расставить и распланировать. Посоветуйте, если знаете к кому стоит обратиться.
Familika Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 34
З нами з: 04 листопада 2018, 16:53
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Кухонні меблі

Повідомлення Анна123 » 13 лютого 2021, 16:10

Потрібні стільці для кухні, до обіднього столу. Стіл вже замовили. Підкажіть, де краще подивитись хороший асортимент кухонних стільців? Можна інтернет магазин, але щоб обов`язково робили доставку по Україні. Дякую за поради з особистого досвіду!
Анна123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 341
З нами з: 19 березня 2020, 01:25
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Кухонні меблі

Повідомлення Анна123 » 13 лютого 2021, 16:14

Familika написав:Хочу привлечь к ремонту и выбору мебели для кухни хорошего дизайнера, чтобы всё грамотно расставить и распланировать. Посоветуйте, если знаете к кому стоит обратиться.

Моя колега нещодавно користувалась послугами дизайнера, коли будувала дім, робила ремонт та вибирала меблі. Знаю, що вона тоді була дуже задоволена порадами. Можу запитати в неї, якщо питання досі актуальне.
Анна123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 341
З нами з: 19 березня 2020, 01:25
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Кухонні меблі

Повідомлення Yaiti » 13 лютого 2021, 18:41

Анна123 написав:Потрібні стільці для кухні, до обіднього столу. Стіл вже замовили. Підкажіть, де краще подивитись хороший асортимент кухонних стільців? Можна інтернет магазин, але щоб обов`язково робили доставку по Україні. Дякую за поради з особистого досвіду!

Ми півроку назад собі в квартиру купували барні стільці. Дуже зручні, надійні та якісні. По стилю теж підійшли ідеально. Ціни адекватні.
Вибирали серед декількох магазинів. Найбільше все таки вразив асортимент стільців у магазині Купистул, де ми й купили меблі. Тому раджу подивитись і можливо купити стільці на кухню
Строге попередження від Модератора !
Неприховане посилання видалено модератором
у них . Можете подивитись, можливо й собі там підшукаєте класні варіанти кухонних стільців. До речі, організували нам тоді швидку доставку та чудовий сервіс.
Зображення
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 717
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Кухонні меблі

Повідомлення izma » 12 травня 2021, 12:35

Привет, однозначный вариант это мебель на заказ. только тогда можно приобрести точно то что вы хотите видеть и только под свои размеры. А для хозяйки на кухне, главное простор, и как раз отличные дизайнерские решения помогут в этом деле.
izma Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 3
З нами з: 16 квітня 2021, 14:33
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Кухонні меблі

Повідомлення Yaiti » 04 серпня 2022, 18:57

kira11 написав:А мы ремонт закончили наконец-то на кухне. Ура ура ура. Теперь хочу шикарную мебель)))))


Не нашли еще где заказать? Я просто по разным магазинах походила, цены конечно шокируют, да и выбора особо нет. Думаю индивидуальное изготовление заказывать. Хочется простую белую кухню в классическом стиле, а в магазинах таких очень мало. Мне нравится "Мик Мебель" , смотрела портфолио https://mik-mebel.com/uk/kuhni-na-zamovlennya/ и нашла примерно такую кухню как мне хочется. Буду оформлять заказ на сентябрь.
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 717
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Кухонні меблі

Повідомлення Юланнаа » 12 листопада 2022, 11:57

Основном, что мы купили - это стол - чтобы можно было и самим покушать - и гостей принять. Рассчитывали сразу на случай большого праздника чтобы стол выдержал серьезный пир на большую компанию - поэтому искали раскладной. Я нашла на https://fmebli.com.ua/rozkladni-stoli кухонный раскладной стол по очень крутой цене - там очень большой габарит в разложенном виде - много людей поместиться, а в сложённом - компактный стол и причем очень стильный.
Юланнаа Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 39
З нами з: 02 листопада 2016, 16:01
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Кухонні меблі

Повідомлення МарийкаЙо » 24 квітня 2023, 11:56

А стіл який обрати? Порадьте хороші магазини з такими меблями
МарийкаЙо Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 65
З нами з: 02 лютого 2016, 17:54
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Кухонні меблі

Повідомлення Сюзанна » 24 квітня 2023, 12:10

Ми теж зараз робимо ремонт у квартирі, почали з кухні. Так от меблі ми всі їздили дивитися в торгівельний центр Дім нтер'єрів, чули про такий, у Львові відкрився недавно. Але якщо вам не зручно туди їхати, то ось в них є сайт www.dim-interior.com.ua/stoly-rodos Ви можете столи, стільці обрати та замовити з доставкою. А також сантехніку і купу усього іншого.
Сюзанна Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 66
З нами з: 02 лютого 2016, 17:48
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Домашній затишок



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей