Глобальні оголошення!



Ваше хобі

Модератор: олеся

Re: Ваше хобі

Повідомлення olgakr » 22 березня 2011, 13:29

Дівчата молодці. У мене значно скромніші хоббі:вяжу, вишиваю,шию. Ще колись плела з бісеру. Але зараз діти нічого не дають робити -все їм хочеться допомогти мамі. :grin:
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Re: Ваше хобі

Повідомлення happymami » 17 березня 2012, 11:13

Я от так бачу, шо для багатьох форумчнок стало цікавим і корисним хобі - організація спільних покупок. Але от маю таке питання - а як ваші рідні, чи чоловіки ставляться до такого хобі? Адже постійно треба бути на телефоні, постійно якісь люди до хати приходять, постійно вам треба забирати-віддавати замовлення... Не дратує їх таке? Не обзивають бізнес-леді?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Ваше хобі

Повідомлення Русік » 17 березня 2012, 12:13

happymami написав:Я от так бачу, шо для багатьох форумчнок стало цікавим і корисним хобі - організація спільних покупок. Але от маю таке питання - а як ваші рідні, чи чоловіки ставляться до такого хобі? Адже постійно треба бути на телефоні, постійно якісь люди до хати приходять, постійно вам треба забирати-віддавати замовлення... Не дратує їх таке? Не обзивають бізнес-леді?

Це ж не тільки для фану - це непоганий заробіток. Спочатку чоловік страшенно дратувався, коли хата повільно перетворювалась в склад. Потім став допомагати - пропонувати своїм друзям, співробітникам приєднатись. Тепер, коли мій заробіток нічим не поступається його, а часом і перевищує, то розмови закінчились)
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Ваше хобі

Повідомлення irinka » 17 березня 2012, 18:29

Моє хоббі випічка. Коли маю час і інгедієнти то приходить бажання щось пекти :wink: Деякі рецепти можна подивитись тут
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Ваше хобі

Повідомлення ksana » 17 березня 2012, 18:36

Моє хобі вишивання. зараз вишиваю скатертину для хресної. хочу вишити ще рушник для великоднього кошика і нову виишиванку (до Паски вже її не встигну). останнім часом не вистачає часу для хобі. також віднедавна подобається пекти всілякі смаколики.
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Ваше хобі

Повідомлення toxas2 » 05 квітня 2023, 22:00

Я в последнее время рыбалку полюбил, да и супруге нравится, когда на даче ежедневно есть свежая рыба, морозим, везём домой. Что себе оставляем, что знакомым раздаём. Есть тут ещё рыбаки? Где снасти покупаете?
toxas2 Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 14
З нами з: 10 січня 2023, 15:08
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: 2

Re: Ваше хобі

Повідомлення Yaiti » 05 квітня 2023, 22:03

Да, рыбалка это хорошо. Отличная возможность расслабиться и получить новые эмоции.
Я тоже люблю посидеть с удочкой, но для хорошей поклевки, конечно, нужно подобрать хорошие снасти. Думаю, что вас заинтересует магазин Днипро-Свинец, тут выбор большой, себе недавно купил офсетный крючок https://svinets.dp.ua/ofsetnyjj качество на высоте, доставка быстрая и при этом стоимость не кусается.
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 757
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Ваше хобі

Повідомлення Юланнаа » 11 квітня 2023, 10:58

Я однажды попробовала делать мыло своими руками и мне очень понравилось. С тех пор стала искать интересные видео, мастер-классы и делать косметику из натуральных ингредиентов, уже года два пользуюсь только натуральной косметикой, сделанной своими руками. Если захотите тоже попробовать - рекомендую почитать статью ​https://style.sq.com.ua/2023/03/27/shho-treba-kupiti-dlya-vigotovlennya-domashnogo-shampunya-ta-mila/ о том что надо купить для изготовления домашней косметики - там все понятно досказывают - объясняют как правильно все делать в первый раз.
Юланнаа Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 41
З нами з: 02 листопада 2016, 16:01
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Поперед.

Повернутись до Умілі ручки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron