Глобальні оголошення!



Те що ми вміємо. Своїми руками легко та просто

Модератор: олеся

Те що ми вміємо. Своїми руками легко та просто

Повідомлення mari » 12 травня 2012, 13:23

зайчики-напальчики. Майстер клас в Школі щасливого материнства св.Анни

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Те що ми вміємо або про нас в ЗМІ

Повідомлення ksana » 13 квітня 2014, 13:20

Майстер-клас "Великодня пташка"
Сьогодні – Вербна неділя, а за тиждень ми святкуватимемо світлий празник Пасхи. Зазвичай в переддень Великодня українці ретельно прибирають оселю, а в Чистий четвер прикрашають.
Серед великодніх прикрас – пташки, зокрема, великодній голуб. Його робили із писанки, тіста та кольорового паперу.Три аркуші паперу складають як віяло удвоє і внутрішню частину склеюють. Виходить щось схоже на гофрований півкруг – це крила і хвіст голуба. Тоді замішують трохи пісного тіста з борошна та води і приклеюють ним крила до боків писанки. З тіста виліплюють шию з головою і дзьобиком і кріплять до тулуба. Готового голуба на нитці чи стрічці підвішують під образами. Робили великодніх пташок ще із соломи, лляних ниток. Сьогодні я пропоную зробити великодню пташку із клаптика тканини. Це буде пташка-мотанка. Робити її надзвичайно просто і швидко. Якщо взяти великий клаптик, то всередину можна замотати писанку. Така пташка стане гарним подарунком у Великдень. Маленькою пташиною можна прикрасити великодню листівку.
Зображення
Майстер-клас є тут
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Те що ми вміємо. Своїми руками легко та просто

Повідомлення sasha » 20 вересня 2022, 11:51

Инструмент для обработки ПВХ и алюминиевого профиля профи здесь https://kremin.in.ua/ покупают.
sasha Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 30
З нами з: 09 листопада 2020, 19:37
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: девочка и 2 мальчика

Re: Те що ми вміємо. Своїми руками легко та просто

Повідомлення Юланнаа » 11 січня 2023, 13:12

Мы например своими руками делаем свечи, давно уже занимаемся таким хобби, а сейчас это актуально как никогда. Я покупаю на ​https://sapone.com.ua/shop/category/izgotovlenie-svechei/formy-dlia-svechei формы для свечей, основ у меня много, по потребности добавляем ароматы, либо красители и получается маленький источник домашнего света и тепла, дарим всем соседям по подъезду.
Юланнаа Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 39
З нами з: 02 листопада 2016, 16:01
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Те що ми вміємо. Своїми руками легко та просто

Повідомлення kravecaleksandr » 16 липня 2023, 22:20

Знайшов найкращий магазин де купив запчастини до електроінструмента https://detals.tools/, і за допомогою нього зміг врятувати свою болгарку Powertec. Пошукова система цього магазину виявилася на висоті: миттєво відібрала потрібні запчастини за розмірами і параметрами. Вражаючий вибір і наявність навіть схем для перевірки допомогли мені знайти всі необхідні деталі з легкістю. І що найпрекрасніше - швидка доставка і високий рівень сервісу, який враховує всі мої потреби. Цей магазин залишив у моєму серці яскраве враження, і я настійно рекомендую його всім у пошуку ідеальних запчастин для свого електроінструменту!
kravecaleksandr Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 23
З нами з: 21 листопада 2021, 22:42
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Анна


Повернутись до Умілі ручки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron