найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Яких фірм у вас побутова техніка?

16 січня 2013, 15:50

Морозильна камера - Ардо
Бойлер - Ардо
працюють вже 5 років - задоволена.
Комбайн Філіпс - 50 на 50. Насадок замало.
М"ясорубка - Зелмер - ножі скоро тупляться не загатовані
Холодильник Атлант поки перший рік.
Пралка Вірпул
Телевізори усі Самсунг.
Хлібопічка LG - незадоволена.
Йогуртниця простенька Оріон - нормально.

Re: Яких фірм у вас побутова техніка?

07 вересня 2014, 15:05

Серед великої техніки надаю перевагу Самсунг, через часті перепади напруги( а там є стабілізатор), Фотік Нікон( дуже подобається, але я ще не профі), варочна поверхня Кайзер, (скоро встановлять, урррра, чекаю - не- дочекаюсь), а те, чим користуюсь зараз щодня, мультиварка Редмонд 90, готую як для нас, дорослих, так і для малечі, дуже класна в ній чаша з ручками :aplo:

Re: Яких фірм у вас побутова техніка?

12 березня 2015, 15:45

А я от вирішила придбали новий блендер, бо старий зламався. В мене був Браум, здається. Зараз хочу замовити новий, але не можу вибрати який саме. Оріон чи Філіпс?
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Що порадите? Блендер Philips HR1643/00 наче нічого.

Re: Яких фірм у вас побутова техніка?

12 березня 2015, 21:55

Я колись мала Оріон, не задоволена, 3 роки прослужив, а потім розлетівся, в прямому значенні слова.

Re: Яких фірм у вас побутова техніка?

12 березня 2015, 21:58

В нас також оріон, купили коли Настуся народилася, то вже 5 років і нічого, все нормально. То напевне на який попадеш...

Re: Яких фірм у вас побутова техніка?

25 березня 2015, 16:40

Vikibee написав:Я колись мала Оріон, не задоволена, 3 роки прослужив, а потім розлетівся, в прямому значенні слова.

Зараз усі прилади швидко ламаються, тож не тільки оріон може бути.
Ті,які більш-менш краще працюють, ті коштують дорожче.

Re: Яких фірм у вас побутова техніка?

08 квітня 2016, 15:58

Можу з 100 відсоткової впевненості сказати за холодильник фірми Snaige ) ) У нас вже років 6 він і ніяких проблем з ним не виникало ) Хороша фірма )

Re: Яких фірм у вас побутова техніка?

08 квітня 2016, 21:52

В нас холодильник Самсунг, пралка Сіменс, комбайн Браун, плитка газова Гефест - супер.

Re: Яких фірм у вас побутова техніка?

11 квітня 2016, 10:40

В нас холодильник Індезіт, пральна машинка Зануссі, а решта техніки в основному Самсунг) Правда все в основному нове, тому що року 2 назад ремонт зробили, але за цей час ніяких казусів не відбулося)

Re: Яких фірм у вас побутова техніка?

24 травня 2016, 21:52

У мене горениє є (плита), самсунг пралка, редмонд мультиварка, В принципі всім задоволена.
Відповісти