Глобальні оголошення!



Енергетичне виснаження

Модератор: Галина

Енергетичне виснаження

Повідомлення krapk@ » 13 квітня 2011, 20:38

Вам зустрічаються люди-енергетичні вампіри? Чи на вас такі не мають впливу? Знаю, що себе можна захищати, уявляючи навколо себе уявний вогонь, або скло. В мене такий викладача був. Ми після пари виходили як сонні мухи. Вже нічого не хотілося.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Енергетичне виснаження

Повідомлення mavpusya » 13 квітня 2011, 20:47

А як же! Моя колишня шефиня! :tipok: Поки ненасмокчеться, в неї день не починався! :grin:
Я собі уявляла, що я на морі і цей підвищений тон, то шум хвиль. :lol: Всі решту ходили, як сонні мухи :omg:
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Енергетичне виснаження

Повідомлення mala-karta » 14 квітня 2011, 01:24

а я щось не згадую...
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Енергетичне виснаження

Повідомлення Marta » 14 квітня 2011, 02:21

Я колись, як відчувала, що прям на мене таке впливає, що хтось смокче енергію, то скручувала дулю чи пальці схрещувала. )) Часто відчуття було, що коперсаються в мене в голові, читають думки)))) Малювала в уяві просто ЦЕГЛУ. Цегла, більш нічого.))) Або водоспад навколо. Почуваєш себе захищенішою.
Не знаю, чи це сюди, але на роботі реально були випадки, коли на мене "напускали ману", або гіпноз, або не знаю, що, коли земля пливе, і я розумію, що вона щось робить зі мною, її очі як засмоктують всередину, в мене руки трясуться, в очах мурахи, серце гупає, туман.... І судорожно думаю, що робити і як вийти з цього?...Мені помогло пару разів сказати про себе "Спаси і сохрани", єдине, що прийшло в голову, то одразу ж як рукою зняло-все розвіялось і я побачила, що насправді в мене в руках абсолютно не та сума грошей, що повинна була бути, я спокійно сказала, щоб вона віддала гроші, і вона згодом таки віддала!)
Потім вже моя напарниця сказала, що це було небезпечно, бо такі люди не тільки займаються оманом, чи як воно називається, але й можуть витягнути лезо бритви і порізати, вони ж бєшені. Слава Богу, нас пронесло і більше такого не траплялось. Головне- не дивитися прямо в очі, краще людині дивитися між очима, між брів, на лоб, на що завгодно, проте це важко, коли вона заглядає тобі прямо в очі. :crazy:
А щодо енергетичних вампірів- я теж трохи вампір. Замітила, що підпитуюсь емоціями. Якщо людина беземоційна- я спеціально виводжу її на емоції, і від того отримую задоволення. Але коли занадто емоційна- то сама втомлююсь від того, як від занадто ситного застілля, яке затягнулось))) ;-)
Marta Офлайн


 


Повернутись до Психічне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron