Глобальні оголошення!



Стан душі - творча криза........

Модератор: Галина

Стан душі - творча криза........

Повідомлення Руженка » 21 березня 2011, 00:35

Вирішила написати......... Може знайду відповіді для себе?......

Я не можу себе відшукати..... :scare: В голові повний капздец :omg: .......

Ось я мама... Повинна бути щасливою(так як я собі це уявляла з дитинства), а виходить не так......... :dash:
Люблю малу СВІДОМО І НЕСВІДОМО!!!!!!!! :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: Граюсь з нею, намагаюсь складати графіки для ігор, розвитку, навчання. Купую іграшки за останні гроші, радію її досягненням, а ЩАСТЯ чогось сумне в мене........
Ні, не через Марго!!!!!!!!!!А через те, що я ніби ШТОПОР В ПЛЯШЦІ..........

Я не можу собі дозволити шопінг, що підніме мені настрій, не можу піти в супермаркет і купити продукти, щоб забабахати на вечерю, те що я ХОЧУ!!!!!!!!!............А саме головне, я не можу знайти для себе шлях в житті в якому буду ЩАСЛИВА Я і зможу зробити ЩАСЛИВОЮ СВОЮ МАРГО............

Я прекрасно розумію, що випромінюю один писимізм........і на форумі в дописах......і в житті..........Відчуваю себе букашкою.....
Ходити і посміхатися всім я ВМІЮ, більше того так і роблю, але віл ТОГО НЕ ЛЕГШЕ.......

Йдучи по вулиці і дивлячись на сірих людей, стає моторошно.......ТАК МАЛО ЩАСЛИВИХ ЛЮДЕЙ!!!!!!!!!Переважна більшість ходить на роботу, на якій отримують кошти, яких катастрофічно не вистачає на життя. Інші мають нормальний достаток і дозволяють собі набагато більше, але ВСЕОДНО ЖАЛІЮТЬСЯ........То вони не можуть в ресторан піти, БО ЧОЛОВІК ЗНОВ ДО ПІЗНА НА РОБОТІ......то Чоловік ініціативу не проявив, щоб піти разом на каву..........І як він міг????))))))))

Недавно пішла на свою попередню роботу.........ТА НУ ЙОГО.........Терпіти бзіки директорів, їхню зверхність, працювати повний робочий день, нести відповідальність і отримувати 1500грн????З яких 700 грн - віддати няні????????НЕ БАЧИТИ МАЛУ, ПРИХОДИТИ ДОДОМУ ЯК ВИЧАВЛЕНИЙ ЛИМОН?????????

Але гроші треба...............і то дуже........Вибір схилити голову, терпіти, стати сірою масою, прожити так життя?????? Вийти удачно заміж - вже в прольоті)))) :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Сімї як такої нема.......почуттів від чоловіка до мене теж нема.....відпочинку, проведення часу разом теж нема........

Є ЛИШЕ Я І МАРГО..........

В мене творча криза!!!!!! Я реально задумуюсь над тим, що я нічо не в мію робити.......нічо такого, щоб приносило і задоволення і гроші!!!!!!!!!!
Може життя мене чогось вчить, а я не можу зрозуміти чого?????
Руженка Офлайн


 

Re: Стан душі - творча криза........

Повідомлення Перлинка » 21 березня 2011, 01:10

написала тобі на на емейл,просто там дуже багато
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Стан душі - творча криза........

Повідомлення mari » 21 березня 2011, 01:18

Перлинка,І сюди якщо можна теж напиши. Може ще вкогось така ж криза.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Стан душі - творча криза........

Повідомлення Yummy mummy » 21 березня 2011, 02:59

Руженка,в кожного з нас є важкий період в житті-своєрідне випробування,яке просто треба пережити ;-) .Головне правильно настроїтися ,викинути всі негативні думки (негатив притягує негатив),подивитися на донечку :) (яка вона чудова,і як добре що вона здорова), підняти ніс вище(ні ні і ще вище) :grin: ,усміхнутися і сказати "Я щаслива" або хоча "Я буду щаслива" :emphaty: !!!

Щастя--для кожного воно своє, унікальне.Комусь для цього достатньо наїстися,комусь-купити красиву річ,для деяких — це великі гроші,для інших — це досягнення мети.
Буває так, що інколи людина маючи все нещасна, а людина в якої здавалось немає нічого – щаслива.

"Счастлив не тот - у кого много, а тот - кому хватает" ; “Щаслива людина та, яка робить щасливими інших людей” -мої улюблені вислови..

Руженка написав:Я реально задумуюсь над тим, що я нічо не в мію робити.......нічо такого, щоб приносило і задоволення і гроші!!

а на рахунок нічього не вмію робити, це як про мене,багато чього хочу навчитися робити(бажано щоб якась користь була),але поки що це тільки хочу...

Ой щось я розписалася :grin: , так багато хочется сказати,заходь на чайок :beer: поговоримо ;-) , головне тримайся і не розкисай,все буде ОК :emphaty: !!!
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Стан душі - творча криза........

Повідомлення гра з вогнем » 21 березня 2011, 03:47

і в мене таке ж :cry: творча криза в смислі
шо не беруся робити те мені не цікаве, дуже швидко стає нудно...
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Стан душі - творча криза........

Повідомлення Alisa » 21 березня 2011, 09:31

Ружена, думаю з часом стане легше. Видеш на роботу, дитина стане трошки самостійнішою. і ти зможеш зайнятися самореалізацією: і професійною і особистою.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Стан душі - творча криза........

Повідомлення Ludmila » 21 березня 2011, 10:12

Руженка, та ти ж дуже і дуже багата!!!! Дивись, здоров'я, краса, гарна вдача в тебе є! Як мама ти реалізувалася - чудова донечка, яку ти любиш і яка любить тебе, а скільки ще у вас попереду щасливих часів!!!!! :heart: Не буду оригінальною, корли скажу, що життя смугасте, не буває так, що постійно щастить, все благополучно, щастя - це мить! Настройся на хороше, думай про хороше, став перед собою реальні цілі, ти все можеш!!!!! :roses: :roses: :roses:
Зображення
Ludmila Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 271
З нами з: 22 вересня 2010, 10:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 496 раз.
Подякували: 325 раз.
Діти: дівчинка Сашенька

Re: Стан душі - творча криза........

Повідомлення krapk@ » 21 березня 2011, 10:27

от ті самі слова і я тобі писала в скайпі. Розумієш, під вище написаним тобою, більшість з нас може поставити свій підпис в певний період свого життя. Але потім минає. Ніхто звісно не може пообіцяти тобі чи мені чи ще комусь, напевно, що буде все просто в шоколаді і то скоро, але що зміни будуть, то це точно. Вже за півроку ти будеш навіть те саме відчувати по-іншому (суджу по собі). Життя, таке, ніхо не казав, що буде легко, але повір, це все не проблеми. Реально якщо є здоров'я в тебе і в доці, то це вже найбільший привід радіти. Я сомы зшадую такы слова, коли вже дуже припече:
"я был в обиде на Творца, за то, что не имел сапог, пока не встретил молодца, который был без ног"
От в нас в місті - вчора наш дільничний сказав, виявилася є 2річна дівчинка з туберкуьозом, уявляю як погано її мамі. Впевнена, що теж не получає тисячів, а ще треба лікувати терміново дитину. Ну тобто ти розумієш що я хочу цим сказати. Сонечко, радій Маргариткою, її досягненнями, не складай графіків, а просто будь з нею постійно, знаю по собі, мій Юрчик найкращий антидепресант в світі. Все минає. Ми тебе цьомаємо, і надіємося скоро побичимося. :kiss:
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Стан душі - творча криза........

Повідомлення krapk@ » 21 березня 2011, 10:30

ПІСІ-подивися мій підпис :grin:
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Стан душі - творча криза........

Повідомлення lore1ei » 21 березня 2011, 10:38

Мені здається в кожної людини в житті є щось таке, що не влаштовує, в когось це фінанси, в когось здоров'я, в когось недостаток любові, хтось думає що менш вродливіший чи талановитіший.
І в мене буває таке, коли на душі погано, і речі починають мене не задовільняти .
Але от як згадаю мамину подругу, яка раділа після чергової хіміотерапії, яка подарувала їй ще місяць життя, місяць щоб насолоджуватись теплом сонця, радіти приходу весни і бачити щасливою свою дитину, і все стає мені миле, і думаю що я найщасливіша!
Ружена, все в твоїх руках!
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Далі

Повернутись до Психічне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron