Глобальні оголошення!



Комплекси

Модератор: Галина

Re: Комплекси

Повідомлення Перлинка » 24 березня 2011, 11:06

гра з вогнем написав:а шо саме не треба? не пригадую, де саме і стосовно чого я писала "не треба".
мої дописи стосувалися виключно того, що подолання комплесів за допомогою відвідин салонів та шопінгу насправді є лише мішурою, можливо хибним шляхом у роботі над собою.
працювати над собою, це не лише намалювати нігтики, вдягнути нові бусики й сісти виглядати з моря погоди, а значно більша праця, яка потребує залучення не лише зовнішніх, але і внутрішніх ресурсів.
впевненість, яка можливо здобувається вишуканим одягом насправді ілюзорна, якщо вона зникає одночасно із вечірнім туалетом.
____
мені видається, що інколи занадто сильно акцентують на зовнішності, на зовнішніх змінах, забуваючи про внутрішній світ людини.


мені здається головне не закупитися шмотками, а прийняти себе такою як є. полюбити себе і свій стан, свої руки, ноги, вибрики...
полюбити себе навіть з котуляшками у волосі! і тоді оточуючі теж почнуть поважати!


Та ніхто не забуває про внутрішній світ.
Ти просто говориш загальними фразами типу "полюбити себе",а практичних порад не даєш як це зробити.

Я не ставлю зовнішність на перше місце,але й ці психологічні автотренінги до дупи,якщо вона залишиться після них страшилкою .Може про неї будуть говорити ,ооо! яка харизматична особа,або яка вона добра чи розумна ,але це вже після того як поспілкуються,взнають краще,а до того цій людині потрібно постійно щось комусь доводити.

Тоді чому в розумних ,успішних ,часто не дурних і з глибоким внутрішнім світом чоловіків(я не говорю зараз про звичайних жлобів) всеодно жінки красуні ?Чому у самовпевненої запущеної жінки(ги ,таких в світі не густо :crazy: ) набагато меньше шансів бути коханою таким чоловіком.Так бувають чудеса і винятки,буває що живуть зі страшними жінками,але гуляють з красунями,якщо можуть собі це дозволити(зараз я говорю про звичайних людей,бо наприклад у віруючих духовних дещо інші цінності і вони мислять іншими категоріями)
Хоча,що не кажіть також по мірі можливості намагаються обрати чим розумнішу і красивішу,ну а якщо сам нічим не блєщет ,то бере вже що є.Бо це природньо для чоловіка обирати гарного партнера для продовження роду.

Ясно ,що самі шмотки не спасуть,і якщо всередині пустота і людина не цікава,то їй і автотренінги і ковиряння в своїх мозгах не допоможуть.

Але якщо людина з багатим внутрішнім світом,їй є що сказати ,вона вміє і не боїться самовиражатись у вузькому колі серед своїх,де знає ,що її будуть розуміти,але боїться і почувається невпевнено серед чужих та незнайомців саме з причин незадоволення власною зовнішністю (це було сказано і причини були перераховані),то чому не можна ці причини просто усунути?

І що не кажи в гарно одітої ,доглянутої жінки випрямляється постава,змінюється хода,зявляється блиск в очах ,впевненість в голосі та вчинках,бо вона ловить на собі захопливі погляди оточуючих.

Так це простіший шлях,але він не оманливий,він також дієвий,просто не треба на цьому зациклюватись що це панацея.І впадати в крайнощі,щоб самооцінка залежала лиш від цього.Я через це свого часу прошла .І може все так і лишилось,якби не мій чоловік,хоч він звернув на мене увагу в кращій оболочці,але не розчарувався побачивши іншою,і не вимагає бути такою постійно.

Але мій колишній хлопець із Маскви ,в мені ці комплекси розвивав порадами типу ,тобі треба схуднути,давай купимо тобі щось з одягу,ти би була ідеальною жінкою,якби не твій зріст.Уявляєте ,я вже думала ,що звєзда але виявилось,що лиш на провінційному рівні :lol: ,а до сталіци не дотягую .Тепер я розумію,що якби то було кохання,то він би бачив швидше достоїнства,а недоліків просто не помічав.Так як мій теперішній чоловік,я для нього ітак ідеальна.

І при цьому не можу сказати,що в пешу чергу він звернув на мане увагу не через зовнішність.
Я знала і бачила тих жінок ,що на нього зазирались і ровесниці і молоді ,може навіть і симпатичні,але закомплексовані молі,які були йому не цікаві ,бо хоч розумом ти десь і усвідомлюєш,що з неї вийшла б ідеальна дружина,добра,мила покірна,але лиш від одного погляду на неї стає сумно :cry: .


Тому я за гармонію внутрішнього та зовнішнього
У кого з зовнішністю все гаразд,треба тоді зазирати всередину,і навпаки.Наприклад одна з моїх подруг не має впевненості в собі навіть при марафеті.
При тому ,що має ідеальну фігуру ,зріст,симпатична,гарно вдягається,короче все при ній,але її самооцінку постійно понижає власний чоловік.І що тут поробиш ,я їй не можу нічим допомогти :( .
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Комплекси

Повідомлення гра з вогнем » 25 березня 2011, 01:50

Перлинко, не має однозначних порад як прийняти себе чи полюбити себе. У кожного цей шлях свій.
Це не рівня - "натяни обновку або зміни зачіску, покажи нам фото, а ми всі дружно поахаємо, хтось скаже можливо скаже: тобі би більше посувала сукня в малиновий горошок і завишена талія, а хтось - в зелений горошок і занижена талія". А тобі той горошок як і та сукенка в жовтий горошок й близько не потрібні, бо не твоє це. Не комфортно тобі в сукенках.
Але ж як то так! Жінка має бути в сукенці! Навколо всі так говорять, всі того хочуть. То для кого та сукенка? Для чого її одягати, як не хочеться?
Перлинко це лиш мені здається, що ми говоримо зараз про різні речі? ІНе стане жінка більш впевненою у собі якщо натягне дорогу шмотку, цим самим вона навпаки зажене свою невпевненість глибоко всередину - у кращому випадку. А в гірному виглядатиме недолуго. Я бачу зараз лиш підміну понять і намагання довести, що можна замаскувати своїх монстриків зовнішнім блиском.
Зрештою, часто кожен з нас сприймає ситуацію пропускаючи через себе і власних тараканів.
Я не побачила в темі "я не впевнена у собі, оскільки погано одягаюся" я побачила "я не впевнена, бо не умію відповісти/боляче реагую на критику". Тому в даній ситуації, на мою думку, тиснути на шопінг та одяг - не найкраща ідея.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Комплекси

Повідомлення Руженка » 25 березня 2011, 02:02

Сорі за оффтоп, але в нас тут ТАК КРУТО МОЖНА ПОЧИТАТИ ДИСКУСІЮ МІЖ ПЕРЛИНКОЮ І ГРОЮ З ВОГНЕМ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Вже 2 сторінки))))))))))дописувачі Перлинка...........Гра з Вогнем)))))))))))))))

Як то кажуть, лише сильні можуть писати про свої комплекси і недоліки!!!!!!!!!!ВАМ МАБУТЬ МЕДАЛЬКУ ТРЕБА ДАТИ :lol: :lol: :lol: :lol: за САМИХ САМИХ СИЛЬНИХ!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Руженка Офлайн


 

Re: Комплекси

Повідомлення гра з вогнем » 25 березня 2011, 02:13

Руженка, ти права. Шось тринджу і тринжу...
Ромашка, вибач.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Комплекси

Повідомлення Руженка » 25 березня 2011, 02:22

Та нє!!!!!!!!Чого пишіть!!!!!!!!Весело))))))) :гуд: ;-) :grin:
Руженка Офлайн


 

Re: Комплекси

Повідомлення Ромашка » 25 березня 2011, 02:25

Перлинка,звертаюся до тебе.Ти так щиро відгукнулася на моє повідомлення,що не можу тобі не відписати.
Зайшла сюди,а тут вже стільки всього,що моя писанина буде трохи недоречі.Просто хотіла подякувати тобі за поради та небайдужість :)

(писала тобі на e-mail,але не змогла відправити)
Ромашка Офлайн


 

Re: Комплекси

Повідомлення Руженка » 25 березня 2011, 02:31

Да....да......Ромашка.....Перлинка така!!!!!!!!! Здається вся така модна дівчьонка(всмислі мамаша трьох діточок ;-) ) Но всьо равно дівчьонка :kiss: ))))))) :P Я так завжди пишу про людей, що мені симпатизують)))))))))) Але дуже "отзывчивая"!!!!!!!!! :гуд: :гуд: :гуд:
Руженка Офлайн


 

Re: Комплекси

Повідомлення happymami » 25 березня 2011, 04:10

mari написав:розглядання мого шрама на лобі

Марі, а я й не знала шо ви таке маєте. Такшо, не комплексуйте, бо про свої вади знаєте тіко ви ;-) :гуд:
Nymydora написав:я дуже легко червонію з найдрібніших причин

я помітила. Але це тааак мило. Не розумію, чому цього встидатися? Мені дуже навіть сподобалося і я би теж хотіла вміти червоніти. Смішні ви, дівки ;-) :kiss: :kiss: :kiss:
krapk@ написав:А ще вартує скинути 1 кг то взагалі як кащей стаю

Знач треба поправлятися, то ж очевидно. Ану бігом манку їсти і каш багато ;-) . І булочок і солодкого :grin:
Перлинка написав:в мене комплекс підлітка бо я себе почуваю раз красунею а раз уродіною

Йопти, я то думаю, і чьо то я інколи себестарою вважаю, а іноли - гімняркою. Бо я тоже в підлітка ще граюся)))) Перлинка. ти не одна така дурнувата ;-) . Я така сама короче. То йду сіяю на всю вулицю, а то никаюся за сонячними окулярами і попід стіни, шоб тіко перебіжками бігом туди куди тре і людей не стрічати :lol:
Ромашка, головне те, чи є у вас друзі,котрі розуміють, люблять такою і сприймають в будьякому одязі. Якшо їм з вами цікаво і весело і зручно, як би ви не були одягнуті, то забийте болт на всі інші думки ;-)

Уууф. Ну ви і накатали. Реально я вже й сама заплуталася, яку думку я мала ДО читання вашої дискусії :lol:

Короче, в мене тьма комплексів і не буду їх описувати, бо ті шо надумані, ті мабуть ще якось переросту, а ті що ніколи в жизні не виправляться всеодно нікуда не дінуться, як би там я не намагалася себе любити ;-) . Але скажу реально - дівчрнки, всі наші комплекси в нас в голові. Ну і шо шо цицьки малі, чи пуза великі? Старатися боротися з тим якось тре, але не до посиніння. Бо якшо ви маєте люблячих чоловіків чи друзів, то яка різниця який у вас живіт? Чоловік любить вас таку? друзі поважають з цицьками чи без? Ну то чхати я хотіла на тих красунь 90-60-90, котрі не винні шо такими родилися ;-) . Всі ці комплекси, то тільки через нашу ментальність. Так, треба прагнути до карщого, але лиш би не зациклюватися ;-) . Ви всі такі кльові, з нігтями чи без, з попами чи без, з лахами чи без (тоїсть з красивими лахами чи нє очєнь) ;-) . Тіштеся шо здорові і кохані і діток маєте і друзів. А шо ше в житті тре? Нашо марнувати життя на комплекси. Пам'ятаю, скільки сил колись в школі я вкладала в то, щоб не здаватися грубою (чось вбила собі шо я груба). Я на уроках сиділа, тримаючи ноги на ципочках, шоб литки повністю не розпластувалися по стільці. бо вони мені тоді здавалися ужааасно грубими. Я в штанах встидалася ходити. Умора. Аж поки якось в сусідки не побачила себе в дзеркалі на весь зріст. Дивлюся - мама мія. Таранька. А стільки часу вгробила на дурний комплекс грубості. Зараз думаю - ото дурне. Цікаво, про шо я ще так ржатиму через 10 років? Про який з теперішніх комплексів?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Комплекси

Повідомлення мешканка » 25 березня 2011, 14:06

ех...копмплекси, комплекси....Багато копмлексів я переросла, багато переборола за допомогою чоловіка.
Більшість комплексів було пов"язано із зовнішністю (в підлітковому віці я була повненька), коли сіла на дієту і схудла-почала значно краще себе почувати. Досі комплексую, коли набираю зайву вагу. :istereka:
Коплексую через свій ніс, через нігті і руки, через вени на ногах, а найбільше-через маленькі груди... :( ну і через обвислий живіт.
Щодо внутрішнього світу-не вмію говорити людям правду в очі і через це постійно переймаюсь
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Комплекси

Повідомлення happymami » 25 березня 2011, 14:12

мешканка гі ну ти і нерозумна :P :P :P (шоб не сказати моє любіме слово в таких випадках) ;-) . Ти кльова. І груди чи живіт тебе би не змінили. Такшо запий кампотом
А от про правду в очі... Це не завжди обов'язково. От в мене навпаки пролема, що я інколи рубаю правду в очі, а люди в шоці. Це теж зле :cry:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Поперед.Далі

Повернутись до Психічне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron