Глобальні оголошення!



Де мамі знайти час для себе?

Модератор: Галина

Де мамі знайти час для себе?

Повідомлення flower » 04 листопада 2015, 10:00

nelly написав:мене все чоловік підсажує на серіали поки по вечорах вишиваю то можна дивитися

Неля, тобі твої малявки дають повишивати? Чи вишиваэш коли вони сплять?
Моя Вероніка чемна, її обше не чути, а от малий... Я тепер боюся вечорів, бо десь з 6ї починаючи Матвій бодрствує, а під час того бодрствування починає вередувати ( не через коліки, ми вже їх пройшли) від нудьги. Його важко чимось зацікавити, на руках 5 хвилин мовчить, потім іншу позу і знову 5 хвилин спокою, потім вже коли на руках по всякому відносила ложу на ліжко 5 хвилин агукаємо один до одного і навіть сміємося, далі знову скучно і плач, то всякими брязкальцями мушу розважати, потім знову все по новій. А деколи нічого не допомагає і спати не хоче, і от так до купання мучуся. А після купання як вложу спати, то вже нічого не хочеться як самій відпочити, а ще мушу хатні справи поробити, то так вже через силу ту пралку і посудомийку загружаю. Як я хочу щоб синок вже підріс... Часу нема тепер ні на що, ні на читання (хоч я стараюсь поки годую, трошки почитати, але їсть мій хлопець скоро :yes: ), ні на інтернет, ні на телевізор, ні на себе... ех...
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Балачки: ні про що і про все 8

Повідомлення erinaceus » 04 листопада 2015, 10:43

І я не уявляю, як то ввечері дивитися телевізор, а тим більше серіал :sad: Малий зовсім не хоче гратися сам, постійно треба його розважати. Як мені вже набридли ті машинки, лего і т.д. :cray: А при ньому включити тв, то звичайно ж сяде камінчиком і не ступиться, поки не виключиш. Так що єдиний шанс щось подивитись, це коли він засне. А оскільки засинає в середньому годину, то я вже сама сто раз за той час захочу спати. Але все ж себе пересилюю і встаю, бо то єдиний час коли можна щось спокійно зробити, просто побути в тишині чи подивитися якусь передачу. Бо зранку знов те саме... Ох, важке те мамське життя...
flower Тримайтеся, час летить швидко. Все у вас буде ок :rose:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Балачки: ні про що і про все 8

Повідомлення Ulkanet » 04 листопада 2015, 12:48

я теж на польські серіали присіла троха :hi:
але я дивлюся коли мала ляже спати, то вишиваю і одним оком дивлюся.
flower коли моїй малі було 2 місяці в нас тоже був якийсь такий період, що вона мало спала, була занадто активна ввечері і нічого її не цікавило. але то пройшло за місяць і вона почала багато спати ))) то я ввечері біля неї вишивала по 2 години )))
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Балачки: ні про що і про все 8

Повідомлення nelly » 04 листопада 2015, 15:45

та вишиваю і дивлюся громко сказано :crazy: Стараюся принаймі)) Коли вже сплять звісно Але якщо Злата приблизно 21,30 влягається то Марго до 23,00 год товчеться і в кого констурктори а кому школу грати БЕЗКІНЕЧНО :dash: То на неї так Зернятко певно подіяло. І всеодно що вчити букви цифри вже й до читання добралася, але туту поки туго. Гратися Марго взагалі зараз не хоче ходить за мною як не читати то аплікації то ще щось, а Злата хоче в сію мініту все те саме що ми маємо короче якщо фарби чи ручки чи пластилін то задіяні всі троє (з мамою) бо крик старшний тоді. А буває що заняті пізно вечеряли Марго сто раз потерла очі з ніг падає і все одно МАМО сьогодні ще не було АПЛІКАЦІЇ :hi: Я звичайно рада за її хист до науки але є має бути міра. Ну от відклонилася від теми ::Р: То поки всі засинають то починаємо з чоловіком вечірні посиденьки, бо якщо не вишивати то мене хватає раптом на 20 хв серіалу а далі сплю)) А щоб не заснути зі Златою з цицьою то читаю на планшеті але вже коли вляжеться і закриє очі бо так їй треба всього)
Квіточко не хочу лякати тебе але мені найгріше було десь з 10 міс коли вчилася повзати ходити бо тоді все на руки я навіть мені здавалося подвигатися нею встигла.
приблизно так виглядає наша вечірня творчість))) | +
Зображення
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Балачки: ні про що і про все 8

Повідомлення erinaceus » 04 листопада 2015, 16:01

Гиги, я а лиш недавно дізналася, що є такі спеціальні склянки для малювання :hi: Бо ми по старінці, в баночку.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Де мамі знайти час для себе?

Повідомлення Ольчик » 04 листопада 2015, 16:44

А я нарешті (донечці 2 і 7) зібралася, і пішла на фітнес. Це реально час для себе, я настільки задоволена, нехай тепер ще довше до ночі посидіти треба, щоб щось зробити і т.д., але воно того варте. І фізично, і психологічно. А обожнюю донечку та чоловіка, але все ж має бути своя територія і час, витрачений для себе. Зара з татком вечором грається, дідусьо приходить, бо татко часто дуже до пізна на роботі, але якось разом викроюємо для мами час тричі на тиждень))))
Зображення
Ольчик Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 140
З нами з: 23 лютого 2013, 20:28
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 205 раз.
Подякували: 134 раз.
Діти: Донечка

Re: Де мамі знайти час для себе?

Повідомлення Кокетка » 04 листопада 2015, 21:39

:crazy: Читаю вас і думаю як то добре коли діти великі, я вже все забула. а от аж нагадалася, як було непросто, а я ще й тоді вчилася в педагогічному, щоправда заочно) старшого народила на кінець першого курсу , а молодшого на початок четвертого :crazy: було важко , купу літератури читала вночі як всіх клала спати, вдень нереально було, а з часом все забулося, а вчилася сама, не купуючи екзамени.
раджу вам дівчатка вести щоденник для дітей, як було все , коли агу) коли повзати, коли перше слово і навіть нічні концерти спешіл фо мама)) старший мій в 4 ранку проснувся поїв і все)) довольний і агукає, а мама так спати хоче..... здавалося нічого не забудеться, або пізніше сяду і все запишу)) а нє)) тре все по факту писати, зі старшим я записувала, з меншим ні ((хоча мала той альбомчик для записів) , тепер жалію, лиш ростомір вели, в кого який ріст у який вік є)

Неллі ти така молодець, що маєш стільки терпіння до такого нічного малювання, я чесно і до денного в такому вигляді не готова_)))
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Де мамі знайти час для себе?

Повідомлення Marichka » 04 листопада 2015, 22:11

Мені вже легкше,бо разом граються:)
Найважчий час був з першою дитиною і вагітність другою(токсикоз і нерви на початку)
З другим теж з 10 міс,коли хотів ходити,а не вмів;хотів їсти і давився(закашлювався-я дуже за це переживала)
Після пологового перші місяці важко.В нас на кухні була тепла підлога,то я його ставила на коцик часом і так щось робила.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Де мамі знайти час для себе?

Повідомлення nelly » 04 листопада 2015, 23:17

Кокетка ти дісно права щодо записувань, хоч то вже не в тему :dash:
Я з Першою вела альбом і на день народження в ньому гості писали побажання і ще всякі примочки там напридумувала в тому альобомі. а зі Златою (1 рік 4м.) то лиш відібрала фотки на друк вперше недавно :hi: Але такитрохи пишу і по Марго і по Златі в блокнотику що і коли. Марго так радіє коли ми там записуємо куди вона ходить що робить коли Р сказала а так далі і коли в Златки щось нове виходить нагадує мені: Мама треба запистаи в НАШ блокнот
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Де мамі знайти час для себе?

Повідомлення гра з вогнем » 04 листопада 2015, 23:20

Квіточка, мені здається то треба перебути.
Де час найти поняття немаю, особливо якщо дітки такі, що постійно хочуть уваги.
Одне скажу, що з часом стає легше і навіть зовсім легко :rose:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Далі

Повернутись до Психічне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron