Глобальні оголошення!



Як не "зриватись" на дитині?

Модератор: Галина

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення гра з вогнем » 03 червня 2011, 21:50

Мені прикро, що ти вважаєш, що я можу покусати чужу дитину. Неприємно було почути від тебе подібне.
Також неприємно, що ти судиш про іншу людину, не знаючи її, а лише з дописів на форумі.

Нарешьі й я в темі жаліємося. Інколи навіть мені важко усвідомлювати цинізм людей, котрі мене оточують.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення Перлинка » 03 червня 2011, 21:51

але якщо чесно,то по-християнськи ,я б порадила до екзорциста
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення бережаночка » 03 червня 2011, 21:53

Перлинка ти вважаєш,що вонавідьма? чи що в жінку вселився злий дух?
тобто всі мами,які мали нещастя пережити післяпологову депресію-одержимі?
Зображення

мудра свекруха на скарги сина відповіла"Ти одружувався на хорошій? То хто ж тобі її зіпсував?"
бережаночка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 299
З нами з: 20 березня 2010, 18:55
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 269 раз.
Діти: precious pearl-baby girl

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення Alisa » 03 червня 2011, 21:55

Мені здається ніякої ма_де насправді не існує. Це хтось заходить, щоб постібатися над сєрдобольними мамашками :lol: :lol: :lol: .
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення Перлинка » 03 червня 2011, 21:56

гра з вогнем написав:Мені прикро, що ти вважаєш, що я можу покусати чужу дитину. Неприємно було почути від тебе подібне.
Також неприємно, що ти судиш про іншу людину, не знаючи її, а лише з дописів на форумі.

Нарешьі й я в темі жаліємося. Інколи навіть мені важко усвідомлювати цинізм людей, котрі мене оточують.


вибач,просто з твоїх дописів я зрозуміла,що кусати своїх дітей то нормально,і багато хто з мам вважає це прийнятним.

і людям які таке практикують достатньо лиш поспівчувати та підтримати добрим словом
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення Перлинка » 03 червня 2011, 21:58

Alisa написав:Мені здається ніякої ма_де насправді не існує. Це хтось заходить, щоб постібатися над сєрдобольними мамашками :lol: :lol: :lol: .


на жаль існує,і багато хто знає хто це,тому й так сюсюкаються

сорі,поправлюсь не на жаль ,а на щастя існує
Востаннє редагувалось Перлинка в 03 червня 2011, 22:28, всього редагувалось 1 раз.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення гра з вогнем » 03 червня 2011, 22:03

так, у нас є така гра - кусатися, мені уже бігти до психіатра, кеп?
а мо тобі дати тел соц сервісу чи їх електронку? зробиш добре діло, врятуєш мого малюка від псіханутої мамаші?

тільки от, щоб гість практикував - такого в темі не було. зрештою одні кусають - інші по попі бють, як на мене - різниці нема.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення Alisa » 03 червня 2011, 22:05

Щось мені всі ці добрі поради, розуміння поведінки ма_де схожі на схвалення.
Це ж не ма_де знущається над дитиною, а її постпологова депресія.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення Перлинка » 03 червня 2011, 22:07

бережаночка написав:Перлинка тобі знайти визначення професій цих двох людей і які пацієнти у них?


mari написав:Нервішки є в кожного, і кожен може попасти на Тролейбусну.Ніхто ніколи від того не застрахований. Хтось з дітьми а хтось з чоловіком а хтось з стресами, втратами не може справитись. А лікарня там не вся психіатрична.Між іншим я багато жінок, і декілька наших породіль відправляла туди в денний стаціонар, в неврози, в соматоформне відділення. І нічого- головне вчасно полікуватись, щоб пізно не було.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення mavpusya » 03 червня 2011, 22:13

Ма_де, моя мати мене не кусала, але боляче щіпала, коли я щось не те робила, чи казала. Я думала в той момент, що як виросту, обовязково її поб"ю. Мама випившому татові казала, щоб він здох. І зараз, як тільки чую запах випивки, в голові лунають ті ж слова... Тобі треба виховати таку "звихнуту" дитину? Мусиш тримати себе в руках. Якщо не вдається довший час, потрібно шукати кваліфіковану допомогу.

Гра, між іншим добре радить. Я б погодилась допомогти. Банально попрасувати пеленки, чи зварити борщ. Знаю, як важко самій, особливо на початках. Дуже легко судити тим у кого мама під боком, чоловік турботливий і уважний. А коли ти сама, мама за тисячі кілометрів, дитина кричить і ти не знаєш, чим їй допомогти, що із нею робити, щоб заспокоїти, чоловік прийшов напідпитку ввалився на диван і йому фіолетово, головне, щоб їсти було що, а чи їла ти сама його не хвилює, важко таким мамам. Ясно, що потрібно тримати себе в руках по відношенню до дитини і не зриватись. Було б дуже добре організувати групу підтримки, як радить гра.
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Психічне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей