Глобальні оголошення!



Чоловік контролює витрати!!!

Модератор: Галина

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення happymami » 29 квітня 2011, 11:22

Я навіть не знаю, що в такому випадку порадити... Особисто я маю свою приховану ничку на всякі суто СВОЇ дрібнички. Шоб і мама в обморок не падала від сум (хоч вона й так вже звикла шо все таке ДОРОГЕ і рахує кожну копійку) і шоб іінші члени сім'ї не пхали носика. Особисто мене будь-який контроль дуже тисне і дратує. Я дуже свободолюбива в таких питаннях. Але якби мене пресували за кожну копійку... Навіть не знаю. А ви можете спробувати просто абстрагуватися від тих пресувань? Тобто він сварить, але ви ж то в курсі, шо гроші не пустили на вітер, то пускайте мимо вух? А гроші він дає вам свої, чи ви отримуєте на дитину шось? Бо якшо ви отримуєте, то я би казала. шо маєте повне право хоч трішки але на себе тратити. Як не як - то тепер ваша зарплата така. А якшо ж чоловік всі гроші дає вам, то тоді він буде клювати по найменшому поводу :istereka: . Пробуйте з ним говорити про це. Поясніть, шо такий прес вас мучить, що це призведе або до того шо ви почнете йому брехати, никаючи лишню гривню для себе, або взагалі зруйнує ваші стосунки. Може якби з ним по доброму рпоз'яснити, то він зміг би трішки подумати? Бо розлучатися лише через таке - то не вихід. Адже ви один одного любите. А якшо з його батьками поговорити?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Чоловік контролює витрати!!!

Повідомлення Руженка » 29 квітня 2011, 12:58

Просто жінка Важко щось радити........бо.........з таким особисто не стикалась....але десь приблизно уявляю!!! Шкода, що є такі недоліки, в яких важко знайти компроміси!!!Бо справді питання серйозне!!! А скільки твоїй дитині? Якщо до року, то ти маєш мати гроші на дитину(12 тис) чи скільки там????.....Чи він і ці гроші контролює????? Ми всі мабудь до одруження звикли жити по іншому.....(Тут я говорю про себе). Про те, що не уявляла як не подарувати на день народження подарунок рідним.......(зараз обходжуся словами привітання, откриткою, або вишивкою власного виконання.....) а що зробиш???? Хоч чоловік в мене не скупий, але грошей додому приносить мало.......

А якби ти йому сказала.......Дай мені в місяць 1500 грн і я на них буду жити, в тебе просити не буду. Я знаю, що це не великі гроші, але може варто спробувати??? А якщо мають бути серйозні витрати, то обговорити їх на початку місяця і тоді йти в магазин разом????
Руженка Офлайн


 

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення krapk@ » 29 квітня 2011, 14:25

Marta написав:Просто жінка як це не неприємно, але є просто такий тип людей. Це треба прийняти і якось з цим миритися, якщо ти цю людину любиш.
Є різні варіанти, які кожна сім"я знаходить для себе.
Знаю близько такі сім"ї, де виходом жінка знайшла таке, що просто приховує деякі свої доходи від чоловіка, але то треба мати ті доходи)), а як ти мама- то де їх взяти?...Та й не хочеться жити в брехні, але бувають такі, вибачте, жадіни, що по інакшому не виходить. Ну, і посилання чоловіка в магазин, розмова про те, що може варто постаратися більше заробляти (обом), а ще на такий тип людей діє слово "треба", тобто це позиціонує речі, які ти купила, в список необхідних, а не викинуті гроші на вітер. Мені треба на то-то і то-то. Коштує стільки і стільки. (якщо дозволяє совість- можна прибільшити ціну, а потім різницю витратити на свої власні потреби, але як ви разом по магазинах ходите- то не пройде))).
Деякі так живуть десятками років, як це не сумно або радісно...
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Загалом, щастя тобі, терпіння, багато-багато грошиків і по можливості старайся сама щось заробляти, тоді принаймні для себе ти зможеш купити те, що хочеться чи банально себе побалувати хоч деколи. Удачі тобі!



жесть, то не знаю якого треба терпіння і розуміння.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Чоловік контролює витрати!!!

Повідомлення Marta » 29 квітня 2011, 16:55

krapk@ ага....але живуть....і досить щасливо живуть. Просто не треба намагатись переробити чоловіка, бо це майже нереально зробити, ну може чуть-чуть, а просто поміняти своє бачення, прийняти його таким, яким він є.
І під це підлаштовуються, і живуть..Звичайно, якщо можливо підлаштуватися і є бажання, що саме основне...
Marta Офлайн


 

Re: Чоловік контролює витрати!!!

Повідомлення mavpusya » 29 квітня 2011, 21:58

Чоловіка змінювати не потрібно, необхідно поміняти його погляд на речі!
На початку сімейного життя у нас була та сама ситуація, якби у мене була ще дитина на руках, я б точно чокнулась. Я півроку не працювала, закінчувала навчання, жахливий час! :shock:
Розмовляти-розмовляти-розмовляти, коли він у доброму настрої, так легенько натякнути, що були б такі щасливі мати таку от річ, чи от було б так добре дитині то-то купити... Або коли йдете в магазині зупинитись біля гарного плаття і вздихнути, як шкода, що ми не можемо собі того дозволити, але таке гарне плаття. Колись ти у мене стільки зароблятимеш, що обовязково мені таке купиш, правда?
Із подарунками рідним та сама історія була. Та помаленьку переконала його, що найрідніші нам люди заслуговують на подарунки! Скільки того життя!
Але може то в мене чоловік піддатливий? :?
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Чоловік контролює витрати!!!

Повідомлення Shalimar » 29 квітня 2011, 22:06

mavpusya написав:Колись ти у мене стільки зароблятимеш, що обовязково мені таке купиш, правда?

колысь.... Тогда можно уже и самой себе зарабатывать!, после декрета
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Чоловік контролює витрати!!!

Повідомлення mavpusya » 29 квітня 2011, 22:26

Shalimar написав:колысь.... Тогда можно уже и самой себе зарабатывать!, после декрета

Розумієш, мені здається проблема наших жінок в тому, що вони і коня на скаку зупинять і гроші самі заробляти можуть+тягнути на собі хатні справи+вихованням дітей займатись. Воно й не дивно, що в 35 жінки часто виглядають на 45 і більше :(
Може простіше довірити заробітки грошей чоловіку і займатись жіночими справами? А заробіток свій мати для душі і на всякий випадок. Не краще чоловіка прихвалити, коли ін зробив добру справу, чи приніс бодай 2 тисячі, ніж пиляти нема грошей, чо так мало? Не простіше подякувати, що він такий молодець, але що таке придумати, щоб більше заробляти і чи виходити жінці на роботу, а маленьку лялюсю віддавати в садочок, бо чоловік не дає їй достатньо коштів? А в садочок таку манюню шкода віддавати... І що ж придумати? От побачите придумає! Головне рне пиляти!
Я постійно борюсь із собою, мені багато чого простіше взяти на себе, ніж доручати чоловікові. І часом ловлю себе на тому, що починаю пиляти його... Цей метод практично не працює, чи є зміст його використовувати? І чи є потреба перетворюватись на робочу загнану коняку?
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Чоловік контролює витрати!!!

Повідомлення Shalimar » 29 квітня 2011, 22:29

Я не об этом............
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Чоловік контролює витрати!!!

Повідомлення mala-karta » 29 квітня 2011, 22:30

а про що?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Чоловік контролює витрати!!!

Повідомлення Перлинка » 29 квітня 2011, 22:35

mavpusya
певно дуже важко віднайти такий баланс і такого шляхетного чоловіка,щоб тобі ніколи не дорікнув що утримує,якщо не маєш власного джерела доходів.
Мій би певно не дорікнув ,але він не з тих хто вміє багато заробляти.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Психічне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron