Глобальні оголошення!



Як побороти гнів?

Модератор: Галина

Re: Як побороти гнів???

Повідомлення Alisa » 25 листопада 2010, 12:38

Мене завжди попускає від ГВ. Доведено, яка б злюча до годування я не була б :evil: , після - мене хоч до рани прикладай :angel:
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Як побороти гнів???

Повідомлення happymami » 26 листопада 2010, 11:34

Знайшла в неті таку штуку, яка дозволяє заспокоїтися ;) Але особисто мені здається, що я навпаки би дратувалася від тих шаріків. Хоча, ХЗ...

Зображення
Когда одолевает суета и внутреннее беспокойство, придвиньте поближе платформу с 200 магнитными шариками и создайте из этой груды несколько фигур. Напряжение как рукой снимает.

Секрет Пирамиды в том, что при работе с шариками массируются пальцы и ладонь, на которых расположены важные акупунктурные точки. А благодаря мягким формам массажеров процесс становится особенно приятным — тактильные ощущения сродни экстазу.

Обратите внимание, внутри магнит — на ноутбук ставить не нужно.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Як побороти гнів???

Повідомлення alenka » 26 листопада 2010, 12:53

я б такою пірамідкою побавилася. Думаю перший раз гнів би допомогла побороти - тому що перемогла б цікавість :), а от як надалі, то вже невідомо, мабуть як кому.
ЗображенняЗображення
alenka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 266
З нами з: 18 березня 2010, 15:13
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 243 раз.
Подякували: 316 раз.

Re: Як побороти гнів???

Повідомлення taranjka » 26 листопада 2010, 13:13

я коли починаю шось злитис, то уявляю шо в той момент схожа на ...ну на когось, на кого схожою точно не хчу бути)))) попускає, головне знайти "вірний" приклад)))
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Як побороти гнів???

Повідомлення ІРЦЯ » 30 вересня 2014, 22:59

happymami написав:о. Згадала. Був колись в Терні один крутий і дорогий тренінг якраз по такому дєлу. Общім, там вчили такий метод: ставиш проти себе стілець (можна на нього подушку для пущєй важності) і уявляєш, шо він - та людина котра тебе розгнівала. Ведеш з ним діалог. (можна й монолог). І висказуєш все шо думаєш. тоді вдруге ти вже того сказати не захочеш. Такі ми люди, шо якщо вже раз сказав. то другий раз навіть ті самі емоції передамо іншими словами і менш емоційно. Може це й тупняк, але всі учасники тренінгу сказали шо це дієво.

А я думала шо то в мене від декретів один за другим кришу час від часу зриває а то виявляється щей такий метод є :crazy: До подушки на стільці я конешно ше не балакаю ( в мене ще мабуть не остання стадія :hi: ) але як сильно впаду в нерви то деколи сваруся вголос сама до себе і паралельно шось роблю( прибираю чи істи вару чи ше шось :cleaning: ) то і робота зробиться дуууууже скоро і мене добряче попускає :pardon: і дійсно досить дієво другий раз вже емоціі в сто раз слабші але частіше іх взагалі не лишається :():
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: Як побороти гнів?

Повідомлення TanichkaMuran » 28 лютого 2016, 23:34

коли людина гнівваєтсья то організм виробляє яд
колись людину яку мали вести на страту, замість того щоб вішати годували печінкою розгніваного півня.
TanichkaMuran Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 63
З нами з: 22 лютого 2016, 22:02
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 16 раз.
Діти: 2 сина(1рік,3роки)

Re: Як побороти гнів?

Повідомлення Ланка » 21 листопада 2018, 20:20

Гнів- потрібно побороти. Бо гнів-це стрес для організму,це шкодить усьому-нервам,страждає шкіра,судини,шлунковий тракт..усе!
Є багато вправ на те щоб справлятися з гнівом. Є багато тренажерів для рук щоб скидати надмірні емоції, деякі люди навіть читають молитви аби не зірватися.
проте треба пам'ятати що наше харчування та режим-теж пов,язані з проявами гніву,з природною реакцією на стрес.
Природа сама підкинула нам підказку як зміцнити імунітет та навчити нервову систему чинити опір гніву. Антиоксиданти-один з найбільш ефективних помічників в боротьбі зі стресами і їх наслідками-мігренню. Вератрол від Acino це витяжка з винограду,він випускається у зручних капсулах по 30 та 60 штук. Його прийом забезпечує стійкість до стресів,зміцнює судинну систему,та допомагає боротися з передчасним старінням. Я приймаю по 2 капсули на добу,й почуваю себе молодою,повною енергіїї та сил.
Ланка Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 68
З нами з: 22 червня 2016, 20:03
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 62 раз.
Діти: Ліза, Егор,Данилко
10 років, 6 років, 4 роки

Поперед.

Повернутись до Психічне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість