найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Білоруське згущене молоко справжнє?

10 червня 2012, 23:07

а я так хочу знов затаритись згущонкою таку як брали, але нема, дефіцит!

Re: Білоруське згущене молоко справжнє?

10 червня 2012, 23:17

є магазин на повороті з крушельницької на новий світ з біл.продуктами,там тоже нема?

Re: Білоруське згущене молоко справжнє?

10 червня 2012, 23:41

незнаю. ми брали по оптовій ціні в родича, що працює торговим представником. І зараз це дефіцит в них!

Re: Білоруське згущене молоко справжнє?

05 серпня 2012, 18:15

я раніше купувала, коло мене на Східному продається
читала в газеті, шо з білоруськими молокопродуктами треба бути обережним - до них додають антибіотики :confused:
хоча я би приєдналася до СП, якби хтось організував :yes:

Re: Білоруське згущене молоко справжнє?

06 серпня 2012, 16:07

в "ласкаво просимо" продають білоруську згущонку у відділі навпроти риби.Але треба брати рогачев,вона смачніша,і гост там ще радянський.

Re: Білоруське згущене молоко справжнє?

06 серпня 2012, 19:59

Зоряна написав:в "ласкаво просимо" продають білоруську згущонку у відділі навпроти риби.Але треба брати рогачев,вона смачніша,і гост там ще радянський.

рогачев - це київська область і має 380 г, а білоруська має 400 г по госту)))

Re: Білоруське згущене молоко справжнє?

08 серпня 2012, 09:42

Рогачев - Гомельска область,Білорусь. Згущенка теж 400 г по госту. при чому тут Київська?

Re: Білоруське згущене молоко справжнє?

08 серпня 2012, 10:22

Зоряна, в нас на базарі продають згущонку рогачев імпортер Київська область так на банці і пише, 380 г.....звісно, коли її везти з самої Білорусії то так....я говорю про ту що в нас продається.

Re: Білоруське згущене молоко справжнє?

08 серпня 2012, 10:30

Anjuta написав:Зоряна, в нас на базарі продають згущонку рогачев імпортер Київська область так на банці і пише, 380 г.....звісно, коли її везти з самої Білорусії то так....я говорю про ту що в нас продається.

импортер, может быть, и киевскя обл, главное, что изготовитель - в Беларуссии
но если разный вес?? ?? попахивает подделкой

Re: Білоруське згущене молоко справжнє?

08 серпня 2012, 12:01

мені свекруха замовляла із Білорусії таку ж саму,що і в Ласкаво просимо,400 грам. на базарі не купляю ніколи,там може і підробка )
Відповісти