Глобальні оголошення!



Захист від електронного опромінювання

Модератор: Галина

Захист від електронного опромінювання

Повідомлення мешканка » 16 березня 2010, 15:07

Збираюсь придбати таку річ. http://www.spinor.kiev.ua/ Давним давно шукала щось таке і ось знайшла те, що треба. Якщо когось зацікавить то знайома лікарка може замовити. Результат його дії перевіряла на собі і на чоловікові. До чого ж мій чоловік скептик, але його теж переконало.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: може когось зацікавить...

Повідомлення Liza » 16 березня 2010, 15:45

я придбала ще під час вагітності. тримала перед компом на роботі. тепер ось вдома :)
мешканка, можеш розповісти детальніше про свій досвід?
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: може когось зацікавить...

Повідомлення мешканка » 16 березня 2010, 16:29

То, напевне, треба буде показати, бо розповісти детально, щоб стало зрозуміло не зможу, та й, напевне, сімшно досить чути. тестування полягало в: скинула з себе всі металеві речі (сережки, прикраси, годинники...все що було) стала струнко, ліву руку притисла до грудей а праву підняла перпендикулярно тілу і випрямила. лікарка, стояла ззаді, і тиснула на руку(в області зап"ястя) до низу трьома пальцями (оскілька вона приблизно моєї ваги і всією рукою чоловікові, бо він важчий) з усієї сили а я повинна була протистояти цьому і продовжувати утримувати руку. перший раз, в моїй лівій руці нічого не було, тож руку я утримувала без проблем. Коли взяла в ліву руку мобільний телефон і приклала до грудей, то при невеликому натиску лікарки-рука впала... так само і з чоловіковим телефоном... а коли приклали до телефона цей пристрій - то вже утримували без проблем... я подумала, що то лікарка по різному натискає і вирішила пробувати замість неї-то результат був той самий. Вона казала що це явище якось називається, вроді, кінестетика. Вона ще показувала його дію, якимось прибором, який показує ауру...то я тому не дуже довіряю, а от цей метод таки переконав.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: може когось зацікавить...

Повідомлення mari » 17 березня 2010, 10:53

І скільки таке чудо?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: може когось зацікавить...

Повідомлення мешканка » 17 березня 2010, 11:02

Точно ще не знаю, обіцяли взнати. Орієнтовно, той, що на телефон наклеювати 50 грн. А той, що ставити перед компом чи телевізором 150 грн. Коли знатиму точно-напишу.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: може когось зацікавить...

Повідомлення мешканка » 18 березня 2010, 15:01

Вже купила: один-на телефон 60 грн. , а другий перед компом ставити 162 грн. Перечитали, то досить цікава річ виявляється. Казав чоловік, він трохи більше в фізиці розуміється, ніж я, що то досить простий механізм, але дієвий, згідно законів фізики, коли йде "закольцовування" хвиль випромінювання і їх знищення... Я в тому -недуже :unknown:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: може когось зацікавить...

Повідомлення mari » 03 квітня 2010, 13:54

І я таке хочу! де продається?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: може когось зацікавить...

Повідомлення мешканка » 03 квітня 2010, 13:57

mari написав:І я таке хочу! де продається?
Можна через інтернет замовити, а можна звернутись до Островської Оксани Сигізмундівни. вул. Медова 2 ( в приміщенні готелю "Рута") тел. 52-69-14 . Вона є "дестриб"ютором"
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: може когось зацікавить...

Повідомлення Nymydora » 29 вересня 2010, 00:25

мої 5 коп: у нас теж у всіх спінори на телефонах і форпости перед компами...
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Захист від електронного опромінювання

Повідомлення gsv » 02 березня 2011, 06:47

Жахи! Ви жертви маркетингу!
Щоб захиститись від електромагнітного випромінювання - треба жити в свинцевому саркофазі. Жодні настільні прилади вас не захистять, та і захищатись особливо не варто, бо електромагнітні хвилю повсюди: електропроводка, всі побутові прилади, всеможливі радіохвилі, мобільні вишки, військові радари, супутники і навіть електромагнітне випромінення яке до нас потрапляє з космосу.
Мамусі, ви фізику в школі вчили? Збивайтесь з марнотратства.
gsv Офлайн


Програміст
 
Повідомлень: 58
З нами з: 09 лютого 2011, 15:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 10 раз.
Подякували: 94 раз.
Діти: Два хлопчики

Далі

Повернутись до Корисно/шкідливо



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron