Глобальні оголошення!



Небезпечна їжа

Модератор: Галина

Re: Небезпечна їжа

Повідомлення Natalinda » 16 січня 2013, 21:23

Я вот купилася на вафельку з Машою
Складу не читала, попробувала лиш :bad:
Дитина тоже не зацінила :aplo:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Небезпечна їжа

Повідомлення мама » 16 січня 2013, 21:36

Надивившись тих всяких роликів, особливо на СТБ , то вже і жити не хочеться. Так, правильно, краще купувати продукти вирощені в селі. Але де гарантія, що та баба з дідом не труїли жуків на овочах хімією, не підживлювали нею, щоб урожай був кращим, що не пасли корову коло дороги, що не годували свиней преміксом...список можна продовжувати. Так, можна брати в родичів-знайомих, чи перевірених бабок. Але на всіх їх не вистачить, та й не завжди є можливість брати (я н-д гидую брати молокопродукти в таких людей). Вихід брати магазинне, пекти самому хліб, робити ковбаску і т.п Але, знову ж, нема гарантії, що виробник вказав на етикетці правду і в муці нема ГМО, і свинина не преміксована. Круговерть якась :dash: :dash: :dash:
Тому, як не можу привезти щось з села від батьків, то йду в магазин, і стараюсь набирати поменше хімії, пам"ятаючи, що та сама хімія є у ліках (без яких нікуди), в одязі, в побутовій хімії, в меблях. Ну неможливо в 21 ст. жити в гармонії з екологією :cry: :cry: :cry:
ІМХО
Тішуся, що можу з вами спілкуватися!
мама Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 93
З нами з: 24 лютого 2012, 11:25
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 12 раз.
Подякували: 92 раз.
Діти: хлопчик

Поперед.

Повернутись до Корисно/шкідливо



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron