Глобальні оголошення!



Re: Вадим Зеланд

Модератор: Галина

Re: Вадим Зеланд

Повідомлення lore1ei » 04 червня 2010, 10:46

IREN написав:Моя подруга була за кордоном і мала великі проблеми зі здоров'ям- біль в суглобах-в ногах, від стоячої роботи і вона казала, що біль ставала просто нетерпимою деколи. Вона познайомилась з якимось китайцем і він порадив їй сироїдіння- вона дуже довго вагалась, але всетаки спробувала, непам'ятаю скільки точно вона їла виключно сире все, але вона казала, що вона забула про біль, поправилась, бо була страшенно худа, і взагалі місячні нормалізуввались і стан здоров'я в цілому. Проте, от в мене панкреатит- то я відчуваю, що коли день не поїм 1 то вже підшлункова дає чути, то мені категорично протипоказано.


цікавилась дуже детально питанням сироїдіння, поки хватало на 4 дні максимум.
до всього організм звикає.
ніхто не радить переходити на сироїдіння одразу.
а ваша хвороба кажуть теж сироїдінням лікується.

але це потрібно багато чого у собі побороти, що відмовитись від вареної їжі.
Вікторія Бутенко каже що це сама сильна залежність.

Але кожен обирає свою дорогу.
Бо одні кажуть що сироїдіння добре, другі закликають м'ясо їсти....як на мене дуже все суперечливо.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Ваше самопочуття залежить від того, що ви з'їли?

Повідомлення mala-karta » 31 липня 2010, 23:00

не маю на увазі всяку позаторішню кобасу :)

а от коли ви їсте скажімо, важку їжу - всякі салати з майонезами, біляші всякі і т.д. Як ви себе почуваєте?

Питаю от чого. Спочатку була вагітність і я старалася харчуватися чимсь корисним, потім малий народився - так само. От малий вже підріс. Дома всякого такого ми не готуємо Поїхали ми в гості і я собі думала, що нажруууусь... А приїхали - я на те все глянула, воно мені не лізло. Трохи з'їла і так якось важкувато було.
Але ж раніше я таке їла! Чи було мені якось важкувато після того - не пам'ятаю :unknown:

І от думаю, коли завжди таким харчуватися, то нормально себе почуваєш, бо звик? Чи ні?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: а ваше самопочуття залежить від того, що ви з'їли?

Повідомлення Nymydora » 31 липня 2010, 23:03

просто відвикла, шлунок відівчився перетравлювати гидоту всяку. Але якщо почнеш знов їсти - за якийсь час звикнеш )))

А самопочуття залежить ще й як: після дечого (часом піци навіть) ніби цеглинку ковтнув
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: а ваше самопочуття залежить від того, що ви з'їли?

Повідомлення Marta » 31 липня 2010, 23:10

так, як почнеш знов їсти таке, з часом шлунок звикне. А як довго не мав в собі такої їжі, і на раз його нагрузити тим всім-може навіть дати збій... ;)
а я до вагітності була щаслива, що коли їм наніч, мені погано, то і не мала спокуси з"їсти. Під час вагітності також харчувалась дрібно і правильно. Ну а тепер особливо наніч і хочеться нажертися, і коли так зроблю-на ранок все одно бурчить живіт від голоду...Невже Ліза все так з мене висмоктує???
Marta Офлайн


 

Re: а ваше самопочуття залежить від того, що ви з'їли?

Повідомлення mala-karta » 31 липня 2010, 23:15

а я не дуже зранку їсти хочу. На ніч стараюся хіба фруктами пакуватися :unknown:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: а ваше самопочуття залежить від того, що ви з'їли?

Повідомлення _viki_ » 31 липня 2010, 23:21

Поки не завагітніла, їла що попало(багато жареного, хот-доги і т.п), а потім ми взагалі придбали пароварку і стараємось їсти більш менш здорову їжу,і тоді я помітила, що зникли деякі проблеми з шлунком, кишечником, але інколи тяне на жарену картопельку, а коли з"їм, то одразу згадую чому я не їм її вже довгий час :)
_viki_ Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 87
З нами з: 13 травня 2010, 20:50
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 54 раз.
Подякували: 70 раз.
Діти: донечка-сонечко

Re: а ваше самопочуття залежить від того, що ви з'їли?

Повідомлення Marta » 31 липня 2010, 23:26

mala-karta написав:а я не дуже зранку їсти хочу. На ніч стараюся хіба фруктами пакуватися :unknown:


А я наніч (після 21.00) стараюсь все таки не їсти, хоча й хочеться, або просто чай, бо бурчить-то голосно зранку, а відкладається по боках все ж таки помітно...)))) А зранку таааааак хочу, що просто в очах темніє...І то в мене завжди так було - зранку я снідаю "основатєльно"...
Marta Офлайн


 

Re: а ваше самопочуття залежить від того, що ви з'їли?

Повідомлення Natalinda » 31 липня 2010, 23:45

Я раніше частенько в бабусі харчувалася, а в них все не просто жирне, а жирнюшче. Завагітніла, то перестала всяке таке їсти бо не хотілося...і от пару днів тому зварили вдома макарони і загріли домашнього свинячого паштету. СМАКОТА!!! Я їла і чула, що зря я його їм, але ж він такий смачний був...
Коротше потішила я смакові рецептори і пішла обніматися з білим другом.
І як і _viki_ згадала, чого я того всього жирного давно не їм...

Теж впевнена що організм з часом би звик. Але от питання НАШО?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: а ваше самопочуття залежить від того, що ви з'їли?

Повідомлення mala-karta » 31 липня 2010, 23:50

і дійсно, нашо :)

так добре себе почуваєш, коли шсь людське їсти :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: а ваше самопочуття залежить від того, що ви з'їли?

Повідомлення TanenRom » 01 серпня 2010, 21:37

то не одна я така ;)
у мене такаж ситуація, поїм чогось не того і все: важкість у шлунку і тошнота мені забезпечені :(
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Далі

Повернутись до Корисно/шкідливо



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей