Глобальні оголошення!



Вітаміни: хто і як визначав норму?

Модератор: Галина

Вітаміни: хто і як визначав норму?

Повідомлення mala-karta » 11 липня 2010, 18:54

Задумалась сьогодні.
Ціла купа в аптеках вітамінів. І всі знають, які вони корисні, і як без них нікуди. А от як визначили, скільки людина на добу має споживати вітамінів? Ну от як?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Вітаміни -цікаво, а хто визначав норму? І як?

Повідомлення happymami » 15 липня 2010, 18:57

Ну в тебе й питання глобальні... Ясне діло, що протягом тисяч років провадили дослідження))))) От хто їв мало кальцію там чи магнію, той не виживав)))))) А хто ївбагато, той ріс здоровим і сильним))))

Ну то я гоню собі, але реально, думаю, на то науковці і вчаться на науковців, шоби знати то, шо нам смертним не по зубам))))
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Вітаміни -цікаво, а хто визначав норму? І як?

Повідомлення Naya » 16 липня 2010, 09:56

Ги...
Жив собі дядько, який був кмітливим та шустрим і заробляв на життя виробництвом вітамінів.
Але їх не дуже купляли.
І тоді він винайняв "дослідників-науковців", які під диктовку написали пару досліджень, що добова норма фолієвої кислоти( віт А, В, С і т.д), складає стіко-то МО чи мг. А щоб її отримати треба з"їдати пару кг петрушки, чи моркви чи сиру, чи ше чогось. Але ж ніхто так багато не їсть!!!! І тому всіх врятує одна чудо-пігулка, що забезпечує організм добовою нормою необхідних вітамінів та мікроелементів.
Ооооо, щастя!! Можна взагалі ніц не їсти. З"їсти лиш одну пігулку :D ....


Тіко щось от моя бабця, якій вже 84р, пережила війну і важкі часи і петрушки кілограмами не їла, і пігулок не ковтала чудодійних, а до 84 років дожила не хворіючи. А дід помер недавно, недоживши місяць до 90р, від старості. І ні він, ні бабця принципово ніяких ніколи пігулок не пили.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Вітаміни -цікаво, а хто визначав норму? І як?

Повідомлення мешканка » 16 липня 2010, 10:05

як на мене-то все це реклама для зароблянні чималих грошей... ці ж всі досліди-це "лохотрон", адже така річ,як норма вітамінв для кожної людини індивідуальні і на неї впливають тисячі чинників (від внутрішньоутробного розвитку і до географічного розташування місця проживання) ... а вітамінні комплекси розраховані на "середнє статистичне" , а не на конкретну особу з конкретними нестачами та проблемами організму... біда синтетичних вітамінів, що організм не може їх "фільтрувати", тобто брати те, що треба, а відкидати все, що зайве, як у вітамінах природного походження. От тільки біда в тому, що в нас вітаміни не вважаються "лікарством" ... а так, "благом і пігулці"...
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Вітаміни -цікаво, а хто визначав норму? І як?

Повідомлення гра з вогнем » 16 липня 2010, 18:14

не знаю...
є певно якісь норми. ми не вживаємо вітамінів поки що.
хоча мені би напевно кальцій не завадив... просто ліньки ті таблетки пити.

всім, хто скептично ставиться до вітамінів хотілося б сказати, що певні потреби у вітамінах є, тому варто слідкувати за збалансованим харчуванням та відразу не відкидати можливу потребу в вітамінах.

мій дідусь. коли служив, мав цингу.
напевно якщо є хвороби від нестачі вітамінів, то є й якісь усереднені значення скільки тих вітамінів потрібно, щоб хвороби не було.

хоча мене теж дивує для чого всім підряд призначають вітамін д. а з іншого боку в америці після того як усе молоко почали збагачувати вітаміном Д практично зникли випадки рахіту серед дітей.

інший приклад, не з вітамінами і з "другим кінцем палки". знову ж таки в америці.

там ніхто не знає, що таке мастит. навіть якщо ви подивитися матеріали ЛЛЛ, там ні словечка не має про мастити, начебто їх в природі не існує. якось я хотіла знайти інформацію, практично немає статей про мастити у лікарських виданнях за останні роки.
лактостази - є, але щоб лактостаз навіть за неспиятливих умов перейшов в мастит - нема.
відповідь криється у антибіотиках в милі, в інших засобах гігієни, та не тільки засобах гігієни.
про другий кінець цієї палки поки не говоримо.

це я про те, що норми все таки є. не такі страшні вітаміни як їх малюють.
колись, коли про вітаміни не знали, смертність була в рази вища (звісно не тільки через вітаміни, а й тому що рівень нтп був іншим).
хто визначив ці норми? маю підозру, що ті норми не однією смертю, каліцтвом чи важкою хворобою писані, як би це не було прикро.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Вітаміни -цікаво, а хто визначав норму? І як?

Повідомлення гра з вогнем » 16 липня 2010, 19:37

Ось трохи історії про те як визначалися потреби у вітамінах і як мерли нещасні криски, бо шустрі дядьки у 1880 році хотіли обгатитися на виробництві вітамінів :)

Ось
Добові потреби у вітамінах визначені наказом МОЗ :)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Вітаміни -цікаво, а хто визначав норму? І як?

Повідомлення Любов » 17 липня 2010, 10:29

Дівчата, прошу допомоги :sos: , може хто бачив в Тернополі де можна купити вітаміни Береш Гравіда, вже здається всі аптеки перешукала і нема ніде :unknown: , може хтось знає де їх знайти? Обіцяють привезти і не везуть вже два тижні :(

перепрошую, не в ту тему пишу :oops:
Востаннє редагувалось Любов в 17 липня 2010, 11:21, всього редагувалось 1 раз.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Вітаміни -цікаво, а хто визначав норму? І як?

Повідомлення Natalinda » 17 липня 2010, 10:33

Ось в цій темі про саме ці вітаміни говорили, там є номер тел. Володимира, який ними займається http://mamusi.org.ua/forum/viewtopic.ph ... 0%B5%D1%88
Я собі в нього замовляла.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Вітаміни -цікаво, а хто визначав норму? І як?

Повідомлення Любов » 17 липня 2010, 11:15

я до нього ще раніше дзвонила то він вже не займається ними, а в тій аптеці біля роддому, що він порадив, їх нема і то давно нема.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Вітаміни -цікаво, а хто визначав норму? І як?

Повідомлення Natalinda » 17 липня 2010, 12:51

Любов, а нашо вам зараз ті вітаміни? Зараз літо повно фруктів, овочів, травичок різних в продажі...я маю підозру що у вас і на городі вітамінок вистачає ;)
То вже на кінець осені-зиму-весну можна буде їх шукати...
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Далі

Повернутись до Корисно/шкідливо



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron