найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Молочниця

18 жовтня 2011, 18:07

Девочки и мальчики, чем лечили кандидоз (молочницу)?
обязательно ли идти к врачу?

Re: Молочниця

18 жовтня 2011, 21:59

дуже навіть бажано, бо там багато "підводних каменів", вилікувавши які, молочниця сама пройде
якось так мені пояснювали свого часу

Re: Молочниця

18 жовтня 2011, 23:43

ясно, спасибо!!!

Re: Молочниця

18 жовтня 2011, 23:52

Shalimar чем только не лечили :(
З того всього теж підтримую сказане оксаною, але тре йти до толкового лікаря, який обовязково повинен взяти аналіз, і бажано шоб зробили його в хорошій лабораторії.

З власного досвіду скажу що причиною молочниціі також можуть бути проблеми з шлунком, надлишок солодощів, використання щоденних прокладок.....

Вобшем лікар обовязковий
Так само обовязкова готовність до того що ця проблема час від часу повертатиметься :(

Re: Молочниця

19 жовтня 2011, 00:15

блин, я когда смотрела рекламу всяких препаратов, думала, хм, а у меня все отлично!
теперь и я пополнила ряды тех женщин, которые приходят ужас при слове "молочница" )))
пока грешу на влажные салфетки, какие-то новые купили, раньше такими не пользовались
ни с того, ни с сего
муж и я
ужас

Re: Молочниця

19 жовтня 2011, 00:18

Shalimar підтримаю дівчат потрібно іти до толкового лікаря.
хоча до вагітності я стільки разів лікувала її, але вона знову поверталась - коли так було старалась переглянути своє харчування, менше солодкого, гострого - підмивалась ромашкою і все проходило.

Re: Молочниця

19 жовтня 2011, 00:40

Shalimar та то не ужас))))
то прєлєсті жіночого щастя, щоб життя малиною не видавалося)))

В мене та "радість" вперше зявилася після прийому сильних антибіотиків....гризлася, лікувалася....купа грошей.....лікарка в якої я стояла на огляді погодилася мені виписати щось від молочниці аж тоді коли я чуть не ридала і не ставала на коліна, казала мені слідкувати за харчуванням, гігієною і не піддаватися стресам. ПІсля цього медичні препарати я використовую тільки коли дууже вона мені піднадоїсть.

А вологі серветки цілком можлива причина :(

Re: Молочниця

19 жовтня 2011, 00:45

о, я вот как раз думала, мож, в какой-то травке можно похлюпаться..
но к врачу пойду, да
как-то внезапно это приключилось..
рацион питания не меняли.. У меня только смена климата....

Re: Молочниця

19 жовтня 2011, 00:47

Natalinda написав:В мене та "радість" вперше зявилася після прийому сильних антибіотиків....
ПІсля цього медичні препарати я використовую тільки коли дууже вона мені піднадоїсть.

а бактерии принимала какие-то параллельно? надо пробиотики вместе с антибиотиками принимать

Re: Молочниця

19 жовтня 2011, 01:16

зВІСНО ЩО ПРИЙМАЛА)
Відповісти