найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Молочниця

27 червня 2012, 20:11

Я може незрозуміло написала,зявилась під час вагітності і тоді ж і пройшла,лікувала але тільки себе .

Re: Молочниця

27 червня 2012, 20:24

Dribchuk написав: Ото вагітні жінки бувають "впечатлітєльні" :pardon:

не вагітні тоже такі бувають :scare: :impossible:
мене тре в деяких розділах забанити :crazy:

Re: Молочниця у жінок

07 лютого 2013, 15:47

Зі свого досвіду знаю, що для успішного лікування треба на обстеження до гінеколога, мазки + вияснити причину виникнення (особисто я перестала носити синтетичну білизну і відмовилась від щоденнних прокладок - і тьфу-тьфу тьфу... Чого і вам бажаю!)

Re: Молочниця у жінок

07 лютого 2013, 17:26

щоденні прокладки викликють молочницю???? :impossible:

Re: Молочниця у жінок

07 лютого 2013, 20:34

Я читала, що щоденні прокладки, як і синтетична білизна створюють сприятливий "клімат " для розмноження всякої не дуже доброї мікрофлори. Мені це підтвердила і гінеколог, ще додала, що тісні стрінги теж можуть стати причиною - тісно, труться і об попу і об піпу, мікротравми інфікування... Я не спеціаліст, але мені справді допомогло (після лікування)...

Re: Молочниця у жінок

07 лютого 2013, 21:28

Ще з свого досвіду, скажу що має значення ще чим підмиваєшся,підібрати гель для інтимної гігієни

Re: Молочниця у жінок

08 лютого 2013, 00:57

на собі випробувала господарське мило - допомагає :yes: (принаймі мені)

і ще одне, коли лікується молочниця обов"язково має лікуватися і партнер, без спільного лікування обох - результат нульовий. Для чоловіка підійде люба протигрибкова мазь (можна і ністатинову наприклад).

Re: Молочниця у жінок

08 лютого 2013, 01:34

Саме цікаве, що довший час користувалась господарським милом (практично все життя) чи то воно спортилось, чи що :crazy:, а потім спробувала гель і красота вже 3 роки жодних проблем.
А на рахунок лікування то це обовязково, має бути тільки в парі.

Re: Молочниця

14 грудня 2013, 01:07

а в мене молочниця від ... нутелли ) тобто якщо пару ложок зїсти, то все - абзац. Ну і звичайно,якщо ще трохи стресу (а я дуже переживатільна). Мені вже навіть не треба йти до гінеколога - перевірено :crazy: Дівчата, не хочу повністю теми перечитувати, скажіть які дуже ефективні свічки крім Тержинану (хочу поміняти трохи,бо постійно ними користувалась). Дякую!

Re: Молочниця

14 грудня 2013, 01:23

Я підчас вагітності ставила пімафуцин - повністю не зняло (пройшла сама після пологів), але суттєво зменшило свербіж і виділення
Відповісти