Глобальні оголошення!



Пластика шийки матки

Модератор: Галина

Пластика шийки матки

Повідомлення Olysa » 25 серпня 2011, 13:09

Зіткнулась я з такою проблемою.Потрібна пластика шийки матки.Мене цікавить може хтось знає щось про це.Як проходить операція?Скільки коштує?все все...Я трішки в Яндексі почитала але хотілось би конкретніше від когось щось почути.А то щось страшновато(
Olysa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 162
З нами з: 10 травня 2010, 11:53
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 41 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: Дві донечки

Re: Пластика шийки матки

Повідомлення TanenRom » 28 серпня 2011, 00:55

Olysa я чула, що якщо ви збираєтесь ще народжувати то пластику робити не варто.

а з якою метою ви хочете її робити?
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Пластика шийки матки

Повідомлення Olysa » 03 вересня 2011, 09:29

Тому що після родів були розриви шийки матки і їх чомусь ніхто не зашив.Матка зрослась як собі *захотіла*.Тепер деформація(А тепер щей в придачу якийсь фолікул появився.
Olysa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 162
З нами з: 10 травня 2010, 11:53
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 41 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: Дві донечки

Re: Пластика шийки матки

Повідомлення Olysa » 12 вересня 2011, 15:25

ніхто нічого не чув про ту пластику?
Olysa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 162
З нами з: 10 травня 2010, 11:53
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 41 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: Дві донечки

Re: Пластика шийки матки

Повідомлення TanenRom » 13 вересня 2011, 00:22

Olysa а ви задайте питання ось тут нашому акушер - гінекологу.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Пластика шийки матки

Повідомлення українка » 24 травня 2019, 09:41

Інтимна пластика що вирішує проблеми після пологів

види процедур

Найбільш популярна процедура - вагінопластіка. Вона являє собою хірургічну корекцію форми і розмірів піхви з повною або частковою реконструкцією передньої або задньої стінки при різних видах вагінального пролапсу. Пластика передньої стінки проводиться при пролапсі сечового міхура або уретри в вагіну, задньої стінки - при пролапсі кишечника. Існує безліч сучасних технік проведення такої операції, в тому числі і реконструктивні операції зі створенням штучного каналу піхви із застосуванням шкірних графтов, взятих з інших частин тіла пацієнта. Внутрішня поверхня штучної вагіни при цьому відтворюється з використанням амниотических мембран, шкірних клаптів або пересадки ділянок слизової оболонки.

Шийка матки - це ніжний орган жіночої репродуктивної системи. Від її стану залежить можливість вагітності і народження дитини, комфорт жінки під час сексу, регулярність і безболісність менструацій. Однак цей орган може страждати під час важких пологів, після оперативних втручань.Лазерна корекція шийки матки проводиться в умовах спеціалізованої клініки під місцевим знеболенням. Лікар вводить у піхву спеціальне дзеркало і обколювати місце впливу анестетиком. Після цього в піхву вводиться маніпулятор з камерою і світлом. Під контролем , лікар вводить лазер і здійснює пластику. Лазер дозволяє посікти патологічні тканини, а його вплив стимулює слизову оболонку до швидкому загоєнню без рубців і шрамів.

Окремий напрямок вагінопластики представлено елективної хірургією. Елективна вагінопластика - хірургічне омолодження піхви. Найчастіше для цього застосовуються лазерні технології, зокрема, ербієвий лазер. Лазерна вагінопластіка дозволяє підвищити тонус м'язів вагіни, провести ліфтинг тканин піхви і відновити пружність в інтимній зоні. Вплив лазерного випромінювання стимулює скорочення волокон, що складаються з колагену і еластину, активує фібробласти і викликає утворення нового колагену. Як результат, просвіт вагіни звужується і її стінки стають більш пружними.

Затребуваною процедурою у жінок після вагітності є ліфтинг вагіни - звуження входу в піхву, розширеного внаслідок пологів. Процедура дуже добре переноситься, проста у виконанні і є малоінвазивної техніку, при якій косметичні дефекти промежини усуваються за допомогою імплантації двобічної саморозчинної нитки.

Не менш популярна Лабіопластика - зменшення розміру статевих губ, як великих, так і малих (частіше - малих). Надлишкові тканини статевих губ видаляються, а потім проводиться ушивання країв, так, що через деякий час після операції не залишається ніяких слідів хірургічного втручання. Така процедура може проводитися із застосуванням як класичних методів хірургії, так і з використанням лазерної апаратури. Одне з багатьох переваг хірургічного лазера полягає в тому, що він дозволяє мінімізувати крововтрату і значно знизити ризик ускладнень (наприклад, інфікування операційної рани).


| +
Турецька Асоціація Медичного Туризму: кращі клініки з интимної пластики
контактне лице: Кристина.
тел 0983000943
Я боюся, що обов'язково настане день, коли технології перевершать просте людське спілкування. І світ отримає покоління ідіотів.
Альберт Ейнштейн
українка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 385
З нами з: 03 жовтня 2016, 19:22
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 3 раз.
Діти: троє діточок.
один з них-особливе дитятко,... дуже люблю їх усіх!
старша-донька. й двое хлопчиків.

Re: Пластика шийки матки

Повідомлення лимончик » 13 вересня 2023, 22:52

Я давно думаю о пластической операции, и сейчас для меня очень важно найти надежную клинику с опытными специалистами. Я слышал, что в нашем городе много мест, но хочется выбрать самое лучшее. Мои друзья рекомендовали несколько вариантов, но я хочу услышать мнение больше людей.
лимончик Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 42
З нами з: 16 серпня 2023, 13:06
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: донечка

Re: Пластика шийки матки

Повідомлення миланочка » 13 вересня 2023, 22:54

По поводу выбора клиники для пластической операции, я могу порекомендовать тебе сайт медицинской клиники "Д-мед" в Украине, которая специализируется на пластической хирургии. Они имеют отличную репутацию и опытных специалистов. Вот они делают такие необычные операции как реконструкция ареолы https://d-med.com.ua/ru/plasticheskaya- ... -i-areoly/ . Это важная процедура, и у них есть опыт в ее выполнении. Ты можешь ознакомиться с информацией о клинике, и если она подходит твоим критериям, то я бы порекомендовал связаться с ними для консультации. Не забывай, что важно провести дополнительные исследования и поговорить с врачами, чтобы удостовериться в их профессионализме и понимании твоих пожеланий.
миланочка Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 84
З нами з: 14 травня 2015, 23:58
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Маленький мальчик


Повернутись до Інтимне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron