найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Хто?

Ви можете обрати до 2 варіантів відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Я перед місячними - ...

14 липня 2011, 23:16

Ludmila написав: Але ж як з цим ПМС станом боротись? Може які пігулки попити? ;-)



Я б порадила поговорити з гінекологом. Особливо, якщо це післяпологовий ПМС. Щодо пігулок, то в аптеці їх вибір досить широкий: гомеопатичні, рослинні, гормональні - одним словом - до кольору, до вибору. ;-) Не знаю, чи маю право писати про конкретні назви і характеристики поза консультативним розділом.

Re: Я перед місячними (про ПМС)

27 грудня 2013, 21:01

Не знаю,як буде після пологів, бо місячні ще не відновилися :dance: А от до вагітності я рівно за тиждень до місячних мала виплакатися і то так щиро :cray:

Re: Я перед місячними (про ПМС)

27 грудня 2013, 21:12

Я злюка бабка йожка. Дратівлива, стомлена, виснажена, кричаща днів так 4-5 до цих днів :scare: :scare: Всі мене і все нервує-моя мама вже теж знає коли в мене ПМС :ha: :ha: :hi: Часом перепадає :crazy: :ha: :ha: Інколи (зрідка буваю спокійною :(): )
До вагітності такого не було, а от 1 рік після народження синочка почались дрібні гормональні збої і разом зними припадки нервові :dash: :dash: :crazy:

Re: Я перед місячними (про ПМС)

27 грудня 2013, 21:41

Lusik точно як про мене :ha: :crazy:

Re: Я перед місячними (про ПМС)

27 грудня 2013, 23:56

До пологів, це було вже 2 роки тому, поки що згадала - дуже їла щось з шоколадом. Зараз вже важко припомнити. А от перші жахливі місячні після 2 років-то був жах-я хотіла чоловіка прирізати,і ті пару днів не могла зрозуміти-навіщо я тут з ним? для чого я вишла за нього заміж? я його аж зненавиділа.То не жарти.Але через 2 дні попустило і все стало на місця... Оце так ПМС..... :scare: :scare: :scare:
Чекаю на другі.Думаю,що буде полегше...

Re: Я перед місячними (про ПМС)

28 грудня 2013, 09:30

В мене пмс буває, але на щастя не кожного місяця. Найчастіше пмс проявляється не стільки якимись нервовими проявами як болями - болить поясниця, груди, може бути 2 дні підряд мігрень (і тоді хоч стріляйся :dash: ) Але буває таке що дуже нервова, метушлива перед місячними - чоловік каже що якби могла то б по стелі бігала :crazy:

Re: Я перед місячними (про ПМС)

28 грудня 2013, 16:47

Я перед місячними - то все перелічене, крім білої і пухнастої (нею стаю в перший день місячних ::Р: )...

Re: Я перед місячними (про ПМС)

30 грудня 2013, 00:22

а я біла та пухнаста) :(): в перед)критичні дні ніхто ж і не поспорить :mamba: )) :hi:

Re: Я перед місячними (про ПМС)

30 грудня 2013, 09:59

Мені саме основне,щоб я була виспана.Тоді здоровий глузд працює і я до нікого і до нічого не чіпляюсь...

Re: Я перед місячними (про ПМС)

17 березня 2014, 22:22

в мене дякувати Богові місячні після пологів менш болючіші,але інтенсивніші...
в період ПМС мене краще не зачіпати,як не плачу то скандалю) :crazy:
Відповісти