Глобальні оголошення!



Я перед місячними (про ПМС)

Модератор: Галина

Хто?

Ви можете обрати до 2 варіантів відповіді

 
 
Переглянути результати

Я перед місячними (про ПМС)

Повідомлення happymami » 15 квітня 2011, 09:12

Буває таке, що ніби і все в житті йде як по маслу, і всі здорові, і погода чудова, і є в шо одягнутися, але чогось ніби бракує, якась хандра підступає, зненацька злість комками до горла підступає, озлобленість на лбюдей, або все з рук валиться, або плани рушаться, болять груди... В таких випадках я обов'язково дивлюся на календарик - чи далеко ще до місячних. Бо швидше за все причина в гормонах, котрі за тиждень до місячних мені починають тиснути на мозок.
Але буває і так, що я за тиждень ДО часу Х раптово відчуваю шаленй приплив енергії, почнаю робити зарядки, які ніколи не роблю, починаю генеральні прибирання в хаті...
Або просто хожу, як сонна муха...
А як у вас період перед місячними вирізняється з-поміж інших днів? Є оцей описаний в анекдотах передменстуальний синдром? Може на солодке тягне, чи навпаки, як мене - на м'ясо? І чомусь себе так шкода раптом робиться? :cry:
Ви якось готуєтеся до того всього? П'єте заспокійливе, чи просто замикаєтеся в хаті?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Я перед місячними - ...

Повідомлення Русік » 15 квітня 2011, 09:16

Мій чоловік безпомилково визначає мій ПМС - на всіх кидаюсь без причини, злюсь по поводу і без, говорю крізь зуби.
Сама можу пропустити, а ось зі сторони дуже помітно. То мені чоловік намєкає, мол: "Скоро то вже закінчиться?"

П.С. я якраз думала подібну тему створити, але happymami мене випередила. Навіть назву придумала "ПМС: міф чи реальність?"
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Я перед місячними - ...

Повідомлення happymami » 15 квітня 2011, 09:21

А мене так дратує, коли раптом в жінок поганий настрій, і вона свариттся з кимось, а людина їй у відповідь - в тебе шо, пмс??? Прибила би. А якшо це й дійсно ПМС - то вдвічі сильніше прибила би :lol:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Я перед місячними - ...

Повідомлення Marta » 15 квітня 2011, 09:30

Я злючка бабка йожка...)))))
просто аж самій дивно, яку бурю всередині мене здіймають дрібниці. Але через пару днів приходять місячні і все проходить.
Marta Офлайн


 

Re: Я перед місячними - ...

Повідомлення Melisa » 15 квітня 2011, 09:32

А я-плачу. По поводу і без. Особливої активності не наблюдала, але сльози в мене на очах, як тільки про них хтось згадає. :lol:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Я перед місячними - ...

Повідомлення georginochka » 15 квітня 2011, 13:47

В мене з тим просто кошмар, який починається десь за тиждень до місячних :( Дратує буквально все і всі, скрегочу від злості зубами і розумію, що так не можна, а контролювати себе нема сил :oops: Часом думаю може то в мене з гормонами шось не то, але бачу, в багатьох так.
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Я перед місячними - ...

Повідомлення гра з вогнем » 15 квітня 2011, 15:27

і я плачу...
загалом до вагітності я однаково добре почувалася незалежно від циклу. а після вагітності то капець настав. той цикл керує моїм життям. я вже так хочу, щоб пошвидше все налагодилося і повернулося як колись було.

за разу про пмс теж би прибила, хоч я перед місячними і не злюся. мені здається це якось навіть принижує, така фраза.

а ше я думала, шо то я така дивна стала, всі зляться, а я ні:)))))))))))))
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Я перед місячними - ...

Повідомлення Ira » 15 квітня 2011, 15:44

Я десь за кілька днів до місячних стаю злюкою-бобром!!!! Все і вся мене страшно дратують, можу зірватись через будь-яку дрібницю!!! Стараюсь себе контролювати, але не завжди виходить. А ще можу розплакатись.
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Я перед місячними - ...

Повідомлення Lesya » 15 квітня 2011, 15:55

А в мене нічого.. :(
Ні тобі змін настрою, ні не болить нічого навіть під час місячних... :( Коротше, я крута :dance:
А ПМС це реальність багатьох жінок. Я б сказала, більшості. Можна лікувати, якщо турбують симптоми: набряки, різкі зміни настрою, Біль в грудях, чи їх набряклість... болі внизу живота.... Коротше, весь той "букет" насправді від гормонів і піддається корегуванню.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Я перед місячними - ...

Повідомлення гра з вогнем » 15 квітня 2011, 16:10

я недаво читала як перед місячними болять і набрякають груди то не є добре і тре йти до лікаря щоб перебдіть...
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Далі

Повернутись до Інтимне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron