найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: "Друзі" з крильцями

08 лютого 2011, 15:19

TanenRom, а вони як називаються?silk? чи як?

Re: "Друзі" з крильцями

08 лютого 2011, 15:50

mala-karta написав:TanenRom, а вони як називаються?silk? чи як?

Іра я читаю завжди склад - там пишуть натуральна бавовняна основа!!!

Re: "Друзі" з крильцями

18 березня 2011, 18:23

Щоденними прокладками не користуюсь зовсім.Під час місячних-олвейз,на перший день і ніч-нічні.купили ще якісь в Італії по акції,дешевше-то вони ароматизовані і мене від того запаху аж нудить,хоч спершу був непоганий.

Re: "Друзі" з крильцями

22 березня 2011, 02:22

Щоденними не користуюся . раніше постійно молочниця мучила , а якраз перед зачаттям пролікувалася і відмовилася від них . Досі молочниці і в помині немає . Виділення мінімальні . А ті що на червоні дні , то користувалася різноманітними . Найбільше подобався олвейз , а тепер молпеди в пошані . кажуть хелен харпер непогані . Хтось такими користувався ?

Re: "Друзі" з крильцями

22 березня 2011, 10:09

а мені щоденні Натурела якісь стали затоненькі...вони скручуються :mrgreen: Купила Белла - ніби в нормі...а без щоденних я не можу ( молочниця і ті постійні виділення додають дискомфорту)

Re: "Друзі" з крильцями

25 березня 2011, 19:42

Мені найбільше подобаються котекс і натурелла.

Re: "Друзі" з крильцями

14 липня 2011, 10:51

Під час місячних - Always sensitive (ті що на котоновій основі), вночі - олвейс нічні. Пробувала Натуреллу (дуже подобається їх реклама з ромашечками :clapping: ), але чомусь до них не звикла. Щоденними не користуюсь.

Re: "Друзі" з крильцями

07 грудня 2011, 00:58

Щоденні Натурелла - ароматизовані, я напевно тут одна кому подобається їх запах :grin:
відмовитися покищо не можу, бо молочниця ще від пологів дошкуляє,але якраз комплексно лікуюся:)))
На червоні дні - на ніч always sensitiv - натуральна основа, а на день тампакси, бо не можу я вдень в тих памперсах ходити-дискомфортно себе почуваю, хоч і тоненькі і ніжні, але ні!!!!!!!

Re: "Друзі" з крильцями

07 грудня 2011, 11:12

Lusik написав:На червоні дні - на ніч always sensitiv - натуральна основа, а на день тампакси, бо не можу я вдень в тих памперсах ходити-дискомфортно себе почуваю, хоч і тоненькі і ніжні, але ні!!!!!!!

Така ж сама історія :grin: мені чомусь надійніше з тампонами :гуд:

Re: "Друзі" з крильцями

07 грудня 2011, 11:21

мені колись лікарка казала що молочниця від тих щоденних з запахом і може появитися.
Відповісти