Глобальні оголошення!



Менструальна чаша

Модератор: Галина

Re: Менструальна чашка

Повідомлення Tajga » 13 травня 2016, 18:46

pan_kotskyy, добре, що насмішила тебе. :wink:
В тому й сіль - що я Аліекспрес передивилась весь напевне, і за описом - такі да - вони всі фактично однакові... :confused:
А по суті - штука досить нічогенька, мені сподобалось.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Менструальна чаша

Повідомлення flash-ka » 18 травня 2016, 10:14

Ні , до лікаря не ходила.
Щодо розміру, то саме ви маєте знати який розмір вам найбільше підійде. бо кому ще знати скільки у вас там місця по вертикалі і горизонталі ;)
Перед використання раджу дуже уважно прочитати інструкцію. Один з пунктів - при незначних виділення можна ходити з нею до 12 годин. Але в середньому 8 год.
Що до ночі і прогулянок, то це все залежить від вашого організму, інтенсивності потоку. Скажімо у мене на другий день найбільший потік, то я виймаю і мию її приблизно 3 рази за день (зранку, близько 15год і ввечері перед сном. Вночі нічого ніде не протікає, зрештою,якщо правильно розмістили чашу, то ніколи нічого не протече.
п.с. вам може здатись, що крові значно менше ніж зазвичай, це тому,що вона не розмазується по всій прокладці а зібрана до купки.
п.с.2. Купувала в інтернет магазині. там же ж і купила собі багаторазові щоденні прокладки, супер!!!
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

також є сайт,де більше розмірів, бо трохи крутіший виробник. ось
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

п.с.3 Догляд і дезінфекція. Кипячу перед першим використанням в циклі і після останнього. в процесі просто мию під проточною водою і злегка дезінфікую (скоріше руки, але й легенько чашу), засіб замовила у магазині тут
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
, бо всі ті дезінфектори,таблетки і серветки, що продаються не відповідають вимогам еко і безпеки здоров'я (на жаль)

може ще щось забула, то питайте.
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Менструальна чаша

Повідомлення vit.mosom » 13 грудня 2016, 18:27

В перший раз, як почула про це, то подумала, що то за дурню знов придумали :nea: А тепер я якось і досі не уявляю, як із нею ходити. Мені б, мабуть, було б дуже лячно в перші рази, ходила б перевіряла постійно :impossible: А тепер виникає деякий інтерес до цього, але купити її так і не наважусь
vit.mosom Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 89
З нами з: 11 жовтня 2016, 13:11
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 20 раз.
Діти: Планую

Поперед.

Повернутись до Інтимне здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість