Глобальні оголошення!



Як Ви готувались (готуєтесь) до співбесіди?

Модератор: krapk@

Re: Як Ви готувались (готуєтесь) до співбесіди?

Повідомлення rusia » 05 квітня 2011, 10:10

Ну знаю, що багато порядних фірм,на співбесіді коли бачать що людина їм не підходить, то кажуть що ви нам не підходите тому і тому то....Респект...Так має бути.І ти будеш знати над чим працювати в подальшому.
На рахунок готуватись,вважаю що потрібно. Перш за все це грамотно під певну вакансію складане резюме.Так-так під конкретну вакансію.Не можна одне резюме подавати і на секретаря і на менеджера.По різному можна розписати ваші обовязки на попередньому робочому місці,так щоб подати себе як в найкращому вигляді))).Рекомендую добавити в резюме ваше фото.Фото бажано не "паспортне". Наприклад на робочому місці,в процесі роботи ,так би мовити.Якщо в вас є багато чого писати в резюме(багато досвіду,навчання) то можете використовувати в формі табличок,а як не дуже -то не рекомендується застосовувати цю форму.Бажано просто гарно розписати.Можна в вигляді двох колонок.
Наступний крок-це вивчення сфери діяльності підприємства.Намагайтесь максимально дізнатись про керівників.вимоги,атмосферу на фірмі.Це вам не завадить.Згадайте свої професійні навички і знання.
Нарахунок впевненості,прозвучала фраза "Маску впевненості на обличчя і вперед." Не погоджуюсь. Має бути справжня внутрішня впевненість,того що ви вартуєте тої вакансії.Звісно ви не можете все вміти і все знати, але ви чітко повинні дати зрозуміти роботодавцю, що ви швидко вчитеся і саме головне хочете вчитися.І для вас ця посада є важливою.
Перед самою співбесідою,подумайте про людей, які вас люблять,про тих кого ви любите,про природу.
Я наприклад свого часу завжди носила зошит де були виписані мої улюблені фрази,навіть анекдоти.Перед співбесідою лишній раз перечитувала і підіймала собі настрій :grin: Мені допомагало.
rusia Офлайн


 

Re: Як Ви готувались (готуєтесь) до співбесіди?

Повідомлення rusia » 05 квітня 2011, 18:44

Сюди хотілось б додати нарахунок впевненості.Що робити коли її не хватає.Багато психологів рекомендують кожен день записувати ваші позитивні риси характеру десь у записнику.і кожен день список доповнювати. Це можуть бути на перший погляд навіть дрібнички ,на зразок "як я гарно вмію марафетитись" і як я вмію вислуховувати сусідку з третього поверху)))). Головне позитивне писати ,ну і правдиве бажано про себе єдину.
Очень плохо — врать самому себе. Но ещё хуже — самому верить своему вранью. :гуд:
rusia Офлайн


 

Re: Як Ви готувались (готуєтесь) до співбесіди?

Повідомлення malyshka1612 » 13 серпня 2012, 16:51

при підготовці до співбесіди максимум це могла більше дізнатись про фірму на яку йду влаштовуватись (історія, заснування, відгуки від клієнтів, перелік послуг чи товарів які вони пропонують) та її керівництво. а як по іншому готуватись, адже кожен роботодавець проводить співбесіду по своєму і тут як ніяк не вгадаєш що він тебе буде запитувати.

мене колись роботодавець запитав, який в мене артеріальний тиск і чи я люблю ходити в сауну. я це перевела на шутку і питань такого роду в нього більше не виникало.
malyshka1612 Офлайн


 

Re: Як Ви готувались (готуєтесь) до співбесіди?

Повідомлення Marichka » 08 серпня 2017, 21:35

Ви ходили на спів6есіду?Готувались?Важко 6уло?
Я пам"ятаю,як прийшла 19р дівчам на ро6оту в школу,то директор мені відразу почав:"Я так не лю6лю молодих дівчат 6рати на ро6оту,вони йдуть незадовго в декретну відпустку".Я його запевнила,що скоро не піду :crazy: І пропрацювала ще майже 8 років.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Поперед.

Повернутись до До того, як я стала мамою



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість