Глобальні оголошення!



Як в декреті кваліфікацію не втратити?

Модератор: krapk@

Re: як в декреті кваліфікацію не втратити?

Повідомлення Nymydora » 01 серпня 2010, 13:00

Chocolat написав:Але мені здається, що після виходу на роботу усі навики відновляться :emphaty: То я себе так заспокоюю 8-), а як нє, то треба знов в декрет, а там вже і до пенсії недалеко :lol: .

Я теж себе так заспокоюю.
"А як нє.." - то геніальний вихід. І демографічну ситуацію покращуємо )))
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: як в декреті кваліфікацію не втратити?

Повідомлення TanenRom » 01 серпня 2010, 21:42

а я чомусь навіть не задумуюсь над таким :)
просто насолоджуюсь материнством, а коли уже настане час виходу на роботу буду думати що підівчити, що повторити, але думаю важко це буде зробити, оскільки вдома немає 1С.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: як в декреті кваліфікацію не втратити?

Повідомлення mari » 02 серпня 2010, 22:18

Не переживайте, якщо ви маєте інтернет, то нічого не втратите, хіба набудете :lol: :lol: :lol:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: як в декреті кваліфікацію не втратити?

Повідомлення Перлинка » 19 листопада 2010, 23:51

А взагалі задумалася от що таке Зеленбуд, і чи взяли б мене туди на роботу


Нащо тобі той зеленбуд?Знову за 1000 грн.

Пошукай можливість здобути професію ландшафтного дизайнера,хоч заочно чи дистанційно по типу єшко.

Щоб була якась схема,як то робиться від початку і до кінця,знати всі примочки,властивості грунту і т.д,тобто володіти не лиш інфою як виростити квітку.
Вважаю в тернополі бракує таких спеціалістів,а з самим дизайном ,тобто що придумати,думаю проблем великих нема,зараз стільки літератури інфи та фоток в неті на цю тему.

Я наприклад можу вирішити який дизайн мені потрібен,але не впевнена,що в мене те все що на картинці проросте та приживеться.Тому з задоволенням скористалась би такими послугами.Якось накупила мамі купу імпортного насіння всіляких екзотичних квітів(казали що в нас приймаються)мама посіяла ,і нічо не виросло,там було написано,що спершу розсаду вирощувати,а тоді висаджувати,тільки ніхто з тим не хтів бавитись.

А якби приїхали мені все готовеньке привезли та повисаджували(за помірну ціну :) ),то було б супер.

Я на 100% не впевнеа,бо як слід не рахувала,але думаю щоб розпочати свою справу в цій галузі не потрібно великого стартового капіталу.Тим більше ,що ти зараз живеш на землі,і можеш сама багато чого вирощувати для клієнтів.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: як в декреті кваліфікацію не втратити?

Повідомлення Natalinda » 20 листопада 2010, 01:11

Дякую, Перлинка, що нагадала мені про це :rose:
Були такі думки, та шось призабулися...тре шоб хтось в дупу копнув :D
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: як в декреті кваліфікацію не втратити?

Повідомлення Перлинка » 20 листопада 2010, 10:10

Просто через тему з квіточками,я тебе вже запримітила як консультанта.Бо нічого не розумію у вирощувнні рослин,а хотілося б на весну засадити гарні клумби.
Допоможеш ;) ?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: як в декреті кваліфікацію не втратити?

Повідомлення Natalinda » 20 листопада 2010, 13:00

Спокуслива пропозиція...Будєм посмотрєть...Я тут в себе на городі восени експерементувала, якщо все вдалося, то зможу шось консультувати :)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: як в декреті кваліфікацію не втратити?

Повідомлення Рижуля » 20 листопада 2010, 13:41

Перлинка написав:
А взагалі задумалася от що таке Зеленбуд, і чи взяли б мене туди на роботу


Нащо тобі той зеленбуд?Знову за 1000 грн.

Пошукай можливість здобути професію ландшафтного дизайнера,хоч заочно чи дистанційно по типу єшко.


Пропозиція хороша, але я не впевнена, що таких "доморощених" ландшафтних дизайнерів хтось сильно запрошуватиме на роботу. Ця робота досить цікава, проте аби на ній мати якісь перспективи, потрібно мати хоча б наближену до цього професію.
От скажіть, ви б найняли б людину, приміром, репетитора для дитини, знання якої базувалися б на курсах ЄШКО? хм...
А щодо Зеленбуду, то не все там так погано :)
Принаймі підгрунтя для подальшої роботи (тим самим ландшафтним) здобулося б капітальне.
ІМХО
Зображення
Єдина справжня розкіш — це розкіш людського спілкування...
Рижуля Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 60
З нами з: 20 березня 2010, 19:16
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 11 раз.
Подякували: 66 раз.
Діти: Макс 31.08.2007р.н., Тимофій 17.05.2013 р.н.

Re: як в декреті кваліфікацію не втратити?

Повідомлення Перлинка » 20 листопада 2010, 17:35

От скажіть, ви б найняли б людину, приміром, репетитора для дитини, знання якої базувалися б на курсах ЄШКО? хм...

Думаю,що це не варто порівнювати.Якщо людина до цього не має відношення ,не має практики і не має бажання то їй ні зеленбуд ні сільськогосподарська академія не допопможе.
От дівчата писали,що позакінчували наші тернопільські вузи ,ососбливо фінансовий,медакадемію на стоматолога - а на практиці потрібні зовсім інші знання.Тобто грубо кажучи купа втраченого часу.( я не кажу що на стоматолога не тре вчитись,а відразу до практики приступати :lol: )

Якщо б я сьогодні захотіла стати ландшафтним дизайнером,то швидше за все б і починала з заленбуду,аби набратись досвіду .Але дивлячись на те які квіти вирощує в себе на городі Наталочка,думаю що те що може їй дати зеленбуд-то вже пройдений етап.Вони 100 % там ще роблять все по совдепівським технологіям.
Памятаю шкільні екскурсіїї в зеленюуд і ті нещасні общипані вазони,що вони там вирощують,а також асортимент магазину лілея,що навпроти універмагу.
Можу це все порівняти з приватними парниками гербер та троянд у Франціїї ,які також відвідувала на екскурсіях,то навіть не порівнюється.

Вважаю ,що у цій прфесіїї головне її любити і тоді вона легко тобі вдаватиметься .

Для мене як замовника таких послуг,абсолютно неважливі дипломи дизайнера.Тут найбільше важить що він вміє та може.Варто переглянути альбоми з його роботами,та поспілкуватись 5-10 хв,аби оприділити чи людина щось тямить у справі за яку береться.

Ясно що перші кілька разів буде не просто,треба спочатку заробити собі імя , тому можна попрактикуватись на знайомих та друзях,які не будуть надто суворими та вимогливими .
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: як в декреті кваліфікацію не втратити?

Повідомлення гра з вогнем » 20 листопада 2010, 19:42

Наталю, бажаю тобі успіху, особливо з осінніми задумками, хай все вдасться!
Але для мене ти завжди будеш дуже-дуже класним спеціалістом! Тому декрет--декретом, якщо декрет надихне на те, щоб захоплення стало роботою, чудово. А ще, на мою думку, ти за спеціальністю завжди себе знайдеш! :good: :good: :good:
Точніше тебе знайдуть ;) і з руками і ногами заберуть :)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Діти і робота



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей