Глобальні оголошення!



Ділова жінка і чудова мама

Модератор: krapk@

Re: Ділова жінка і чудова мама

Повідомлення Оксанка 321 » 10 січня 2013, 19:07

Все можливо. Я в декреті підсіла на інтернет. Не могла ні дня провести без форумів і соц. мереж. Але потім перетворила залежність на дохід. Правда,звичайно,що чомусь більше треба приділяти увагу. Але коли діти підростуть їх і годувати треба. Десь почула висловлювання,що ті діти,які мають достаток,хочуть батьківської уваги,а ті що мають увагу,хочуть грошей. Як не крути,але гроші теж важлива річ в житті. :confused: Коли вийшла з декрету,оформила підприємця і знову в декрет :hi: Але працюю і досі. Можу навчити,але пишіть в приват чи на пошту.
Оксанка 321 Офлайн


 

Re: Мама- може бути мамою всюди і завжди

Повідомлення Анніта » 22 липня 2014, 02:07

Nymydora написав:добре бути активною мамою, якщо є кому підстрахувати. Я за перший рік малого вмудрилася бути укладачем 4 книжечок і автором 2 - але ТІЛЬКИ І ВИКЛЮЧНО завдяки своїй мамі, яка, поки я сиділа за комп'ютером, бавила мою дитину. Можна взяти дитину в слінгу на засідання ;) , але навряд чи варто сидти в слінгу по 3-4 години за комп'ютером.
Зараз я дозволила собі вийти на роботу, чим, знову ж таки, завдячую свої мамі.


Це дуже класно, коли є дідусі та бабусі, які можуть підстрахувати з дитиною.
По доброму, таким мамам заздрю :=):
Анніта Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 27
З нами з: 31 липня 2013, 18:08
Звідки: Львів
Дякував (ла): 5 раз.
Подякували: 11 раз.
Діти: 1 дівчинка

Re: Ділова жінка і чудова мама

Повідомлення erinaceus » 23 липня 2014, 00:04

На бабусів і дідусів можна надіятися лише якщо вони вже на пенсії. Якщо ні, то максимум можуть побавити/погуляти ввечері чи на вихідних. Відповідно і про повноцінну роботу мова йти не може :sad: Хіба няню наймати.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Ділова жінка і чудова мама

Повідомлення Фіона » 08 жовтня 2014, 19:46

Коли є на кого залишити дитину, тоді й можна виходити, а коли ні, тоді вихід один - бути мамою!!!
Фіона Офлайн


 

Re: Ділова жінка і чудова мама

Повідомлення zhuchka » 08 жовтня 2014, 20:07

можна справлятись і без батьків. Ось ми живемо окремо і я репетиторство не покидала, спочатку мала в слінгу була поки я вчила інших, потім повзала коло мене, а зараз малює, дошку витирає і т.д. При чому у мене не менше зазвичай 2 учні в день, вона привикла, що мама вчить діток))) звичайно, з батьками було б легше, але до всього можна пристосуватись)))
zhuchka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 157
З нами з: 05 серпня 2014, 15:00
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 29 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: донечка Марічка

Re: Ділова жінка і чудова мама

Повідомлення Marichka » 08 серпня 2017, 20:56

Поєднується?
Знаю маму одну(не з форуму,ні на кого не натякаю),яка дуже займалась ро6отою,мала няню,а тепер не може повернути той час,в дитини є психол.про6леми.Тепер ро6ить все,що може.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Ділова жінка і чудова мама

Повідомлення erinaceus » 09 серпня 2017, 12:08

Тут все дуже відносно. Для когось чудова мама - це коли дитина нагодована і помита. Для інших - відвідування щодня п'яти гуртків, спільні походи в гори, тонни перечитаних книжок і т.д. Те і те вимагає зовсім різної кількості часу і сил. Ну і є різниця, скільки дітей, якого віку і т.д. Чим менша дитина, тим більше їй потрібно уваги і опіки. То вже про повноцінну роботу важко говорити.
Ну а якщо прагнути до ідеальної мами+ідеальної ділової жінки, то треба або мати достойних помічників там і там, або коняче здоров'я і моральну стійкість :crazy:
Мені б, наприклад, було важко залишити немовля на бабусю-няню і йти на роботу. Бо перший рік настільки важливий у розвитку дитинки! Щодня нові емоції, досягнення, не хотілося б цього пропустити. А робота є і буде завжди, діти ж ростуть швидко. І хоча буває моментами дуже важко, але цілий день не бачити свою манюню, то якось неправильно. Ну хіба якщо на пару годин на роботу, то тоді так.
Та і грудне годування ніхто не відміняв. І якщо перші місяці дитинка їсть багато і часто, то важко поєднувати з повноцінною роботою. Хоча є купа мамів, які по тій причині переходять на штучне і не мають ніяких проблем. Дитина з няньою і пляшечкою, мама - на роботі. Ну мені таке взагалі важко зрозуміти :crazy:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Ділова жінка і чудова мама

Повідомлення nelly » 10 серпня 2017, 23:14

Нe люблю я сплєтні збирати, алe сeстра чоловіка працює акушeркою в Бeрeжанах, то сьо розказала що є зараз в них жіночка 2дні як родила. Мають у Львові школу іноз мов. То на столі вeрeщала щоб на груди нe ставили після народжeння, груди одразу пeрeвязала, бо ГВ нe будe, а бавити будe бабуся. На руки нe бeрe бо вона змучeна після пологів а маля плачe бо в нього поганий настрій....
У Львові нe родила бо там би іі ніхто нe тeрпів, так сама казала.
І от у мeнe питання, для чого взагалі народжувати?
І у всіх приватних гуртках бачу як сюсюкають до дітeй, цe ж яка вона фальшива щоб вчити дітeй а зі своєю так поводитися,я в культурному шоці..
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Ділова жінка і чудова мама

Повідомлення Анна123 » 10 грудня 2022, 19:13

Нету сил, так хочу на работу. Есть вообще сейчас что-то не требующее 10 лет стажа и 10 дипломов?
Анна123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 354
З нами з: 19 березня 2020, 01:25
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Ділова жінка і чудова мама

Повідомлення Navsegda » 10 грудня 2022, 20:38

Анна123 написав:Нету сил, так хочу на работу. Есть вообще сейчас что-то не требующее 10 лет стажа и 10 дипломов?


У меня подруга работает риелтором, так она вообще институт не заканчивала. Просто обаятельная, общительная, схватывает информацию на лету и вы знаете довольно таки успешно работает. Может вам попробовать? Вот https://mayak.ae/vacancies/ вакансии в одном агентстве.
Navsegda Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 27
З нами з: 28 вересня 2016, 15:26
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Поперед.

Повернутись до Діти і робота



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість