Глобальні оголошення!



Емоційне вигорання

Модератор: krapk@

Re: Емоційне вигорання

Повідомлення Ulkanet » 24 листопада 2015, 23:47

процитую твій допис, але не в обіду тобі, а просто щоб відповісти на питання, ок??
TattyMummy написав: І говорити про те, що колись такого не було, а тепер є, то також не варто! Ми там знаємо як колись було. Про такі речі не говорили мені здається.


а чого незнаємо, як було колись??? що з мамою ніхто не розмовляє??? в тьоткою? сестрою рідною чи ен-рідною? чи не було сестри/тьотки/сусідки які мали діти? чи в свої 10-15 років ми не бачили жодної сімї з дітьми?
тоді може і не говорили, а тепер що заважає поговорити на такі теми?? і таки дізнатися чи було чи не було?
але не треба то вганяти в норму. :sad:

TattyMummy написав: Колись жили переважно всі на купу і з дітьми няньчитись було кому. Тепер мама закриється зі слабими дітьми в чотирьох стінах - от дах і зносить :(

ну а хто заважає тіпи жити до мами чи свекрухи??? буде веселіше, і дітей буде кому бавити, і час на себе зявиться і діти не будуть маму мордувати, бо буде ще баба, а може і дідо в бонус ::Р:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Емоційне вигорання

Повідомлення taranjka » 25 листопада 2015, 00:43

про те, чи було - моя мама вийшла з декрету коли мені було 2 місяці, і коли було сестрі 1 місяць - теж пішла. казала їй було важко і потрібно більше спілкування. я знаю, що їй було важко, а ще важче було бо жили з свекрухою.
не думаю, що адекватно порівнювати сьогодення з "колись" - світ настільки змінився, змінилися і положення жінки і статус дітей, та навіть причини "чого родити дітей"
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Емоційне вигорання

Повідомлення taranjka » 25 листопада 2015, 00:47

я за те, щоб не ідеалізувати материнство і говорити про труднощі і радощі. але отак писати про дитину, ніби вона основна проблема і кара, спеціально знущається з мами і годинами кричить, щоб її довести до точки Х. і при цьому авторка почуває себе досить авторитетно, дає поради і стверджує, що це нормально і що ВСІХ так - рано чи пізно накриє :dash:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Емоційне вигорання

Повідомлення Dribchuk » 25 листопада 2015, 23:37

Ulkanet Уляна, колись те все було, і купу дітей жінки потопили, подусили, тільки не було в них фейсбуку щоб написати то в статусі. :crazy: Колись жінку яка страждала від післяпологової депресії, чи іншої депресії вважали одержимою дияволом, закривали в кімнатах, віддавали в спеціальні пансіонати і т.д. Про це є купа згадок в класичній літературі для прикладу. Кому цікаво можете прочитати книжку Шарлотти Перкінс "Жовті Шпалери", це вся книжка присвячена цій темі.
Мені здається ми щасливі жити в час де з такими прорблемами лікують, підтримують, а не спалюють в кострі.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Емоційне вигорання

Повідомлення nelly » 26 листопада 2015, 00:21

Прочитала цю статтю яку автор УВАГА розмістила на сайті Православие и мир Ежедневное интернет-издание о том, как быть православным сегодня,
цікаво як модератори допускають таке публікувати.
Друге: менше ніж місяць перед тим ця сама авторка на цьому ж сайті опублікувала досить таку дітолюбиву статтю Каминг-аут карьеристки, про те як вона вирішила стати багатодітною матірю, тому що діти сенс життя.
Просто автор вміє файно все писати, по професійному так що Мозг вивертався навиворіт...
А якщо по ділу: замітила за собою, що чим більше хочу втікти в інтернет від своєї битовухи, тим більше починаю злитися на дітей, чоловіка, себе і тим більше нічого путнього там не взнаю просто якось час той проходить. В основному стараюся комп включити лиш ввечері на годину щоб глянути Фб, форум і т.д.
Самовигорання ми самі собі робимо і є воно у ВСІХ. Просто чи вміємо і хочемо з нього виходити, а чи не простіше гундосити тему ЯКЕ ЖИТТЯ ПОГАНЕ СЬОГОДНІ..
Бажаю кожній з нас стійкої психіки і ХАЙ Самовигорання нападе на ТИХ хто нас не любить :crazy: :crazy: :crazy:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Емоційне вигорання

Повідомлення taranjka » 26 листопада 2015, 10:35

nelly написав:Прочитала цю статтю яку автор УВАГА розмістила на сайті Православие и мир Ежедневное интернет-издание о том, как быть православным сегодня,

ага, там в коментах радять лікуватися молитвами, а інші кажуть шо й вони не помагають :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Емоційне вигорання

Повідомлення Тиха » 26 листопада 2015, 17:30

Так, статтю дуже неприємно читати.. Мені здається, придумана. Єдине, що з неї можна взяти корисного виснаженій мамі - це те, що і в інших бувають негативні емоції до дитини. Колись одна мамочка 1,5річної дитини пошепки мені призналась: "я на неї була така зла!" Для неї відчувати злість до дитини було неприпустимим, вона з трудом собі в цьому призналась і це її страшенно злякало. І мені здається, в цьому є велика проблема багатьох - ми собі уявляли, що дитина - це радість, сміх, тепло і ніжність, і що любов материнська безумовна, а отже почуття завжди на мажорі. А тут в один момент виявляється, що оце чудо може бути справжнім монстриком, і якщо мама весь час знаходиться з дитиною, в якої важкий період, природніми є злість, роздратування на дитину. І найперший крок виходу з цієї ситуації, як на мене, признатись собі - моя дитина викликає у мене роздратування. Не через те, що вона погана, а через те, що я змучилась. І подумати, як привести себе в норму.
І так, закидайте мене помідорами, але мені теж часом хочеться відпочити від своєї дитини. Просто побути без неї. Просто піти кудись без неї. Мені здавалось, що цю втому відчувають всі, хто з ранку до вечора з дитиною самі. А виходить, що то я така емоційно слабка. :crazy:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Емоційне вигорання

Повідомлення Nymydora » 28 листопада 2015, 19:43

Сіла ото понити на форумі, шукала тему - чи в мемуарах, чи в допологовій депресії - а тут і тема знайшлася. )))
Статтю я теж читала і теж здивувалася, що вона висить не десь там на ледібіз чи ще чомусь такому, а на православному кагбе ресурсі.
Або в мене вже теж дах трохи з'їхав, або нєрвішкі зашкалюють, але вона мені не здалася аж такою страшною. Дитиною до дивану я не кидаю і ніколи так не трясла, щоб до струсу мозку, слава Богу. Але в мене так буває, наприклад, що хочеться десь всіх дітей пороздавати по бабках і навіть про них не думати. :crazy: І чим більше мені цього хочеться, тим більші коники мої радості мені викидають. І тут починаються піддупники, крики і всяке таке різне кольорове.
Оце в мене сьогодні такий день. Від життя хочеться тільки одного - залізти під ковдру і щоб за мене на тиждень всі забули. Ан-нєт: та ходить за штанку тримається і на руки проситься, тому давай іграшки на ялинку робити, то б'ються, то сваряться. В хаті бардак, чоловік голодний, обідали в шотсій вечора. І як уявлю собі, що єщьо нє вєчєр, хочеться вити і на люстру лізти. Віддала старшого мамі - і не хочу йти забирати. Менша спить, ніби встала - а я не хочу навіть в ту кімнату глянути.
А ви кажете...
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Емоційне вигорання

Повідомлення taranjka » 28 листопада 2015, 22:44

Втома від дітей і побутових справ є напевне в всіх. Принаймні в мене буває, а якщо паралельно ще щось не приємне відбувається, то накриває з головою :crazy: а побути без дітей побути це нормальне бажання, а не ознака емоційного вигорання. Я лишаю дітів мУжу і роблю те, що б мені хотілося - бажано кудись вийти. Але мене ніколи не мучила совість, що мені хочеться побути без дітей
Стаття вразила саме грубістю, з якою та мама говорить про дитину. Але я бачу, що кожен по різному її сприймає :wink:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Емоційне вигорання

Повідомлення erinaceus » 29 листопада 2015, 15:27

Тиха Nymydora Аналогічно :wink: І чим раз, тим більше хочеться побути самій. І якщо на початку коли дитинка була маленька, то просто давалася взнаки фізична втома, яка минала, якщо добре виспатись і відпочити, то тепер це емоційна виснаженість. І оті постійні крики, плачі і істерики по сто раз на день реально виводять з себе :ireful: Може то вік такий (хоча я не дуже в це вірю, бо як показує практика з часом стає лиш гірше, а не краще), а може просто два з половиною роки нелегких мамських буднів наклали свій відбиток на мою "нестабільну" психіку :ha:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Поперед.Далі

Повернутись до Діти і робота



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron