Глобальні оголошення!



Маленькі трусики та інша білизна

Модератор: Yummy mummy

Маленькі трусики та інша білизна

Повідомлення krapk@ » 10 січня 2013, 17:24

Мабуть,як і кожна жінка, я не виняток і в своєму гардеробі маю всяких різних трусиків - просто багатенно. Ще купила собі такі коробочки для сортування-зберігання їх. От якраз перебирала і нарахувала так штук 6-7 стрінгів, в яких я не ходила мабуть від початку вагітності (раніше грішила таким дєлом, хоч і гінеколог мій не радить увлєкатися ними щодня). Тепер я більше полюбляю абсолютно натуральні з всякими квіточками (як в дитинстві). Зараз різновидів білизни багато, з'являються такі прикольні труселя :crazy: ! А як у вас з цим? Чи таких особливо великих маніяків білизни нема???

Пс щодо ліфів, то склала їх усіх у велику коробку, а сама користуюся лиш цими з чашечками Зображення -кльова штука і ніде не тисне. Навіть сплю у них.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Маленькі трусики та інша білизна

Повідомлення ЗІрка » 10 січня 2013, 17:52

krapk@ написав:Навіть сплю у них.



а я завжди в лівчику сплю. чи то може недобре?

по темі - я колись мала більше того всього. а потім переконалася, що краще менше. 3-5 пар якраз, щоб не назбирувалося. зносилися - купила нові. так і живем :yes: стрінги ношу зараз теж вкрай рідко, аналогічно - сліпи з квіточками, різним веселим принтом :help:
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Маленькі трусики та інша білизна

Повідомлення flower » 10 січня 2013, 19:39

krapk@ де такі брала? я так шось зараз не люблю ліфи носити дома шо капєц, але треба... а теє чудо би носила і думаю мені б не мішало.
шодо трусілів то я і не порахую скільки їх в мене. люблю кольорові теж, але мене люблю коли до низу маю такого ж кольору верх. то зараз трохи проблема, бо розмір грудей помінявся і ше не накупила стільки. стрінги ношу більше літом, зимою ні.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Маленькі трусики та інша білизна

Повідомлення Lesya » 10 січня 2013, 20:31

в мене зараз 3 улюблені ліфи, які ношу, а трусики.... "в ходу" активно напевно з 10, інші на літо чи під сукню. Ех, життя вдома міняє людину.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Маленькі трусики та інша білизна

Повідомлення flower » 10 січня 2013, 20:45

ЗІрка а чого ти в ліфі спиш? знаю шо не можна спати в ліфах точно, шоб ніде нічого не тисло. тай смисл його наніч?
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Маленькі трусики та інша білизна

Повідомлення Галина » 10 січня 2013, 22:10

Коли була дівкою))) то того добра мало до кольору-до вибору, з шафки вивалювалося. А зараз 5 ліфиків (хотілося б більше), десь з десяток стрінгів, які одягаю тепер під облягаючий одяг на вихід, ну і тепер теж більше люблю натуральні, м"якенькі трусики, маю їх зо 2 десятки...
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Маленькі трусики та інша білизна

Повідомлення ЗІрка » 11 січня 2013, 00:02

flower написав:ЗІрка а чого ти в ліфі спиш? знаю шо не можна спати в ліфах точно, шоб ніде нічого не тисло. тай смисл його наніч?


а мені чогось все здавалося, що навіть як вночі перекидаєшся з боку на бік - всерівно розтягуються і можуть обвиснути. може то в мене фобія якась :crazy: зараз правда на розмір менші стали після годування, ще й схудла і вже нема що перекидати :hi: , але тепер ліф для мене - як захист. малий так по мені товчеться, засинає майже завжди на мені як на матрасі і до грудей липне, як муха до меду. то я вже навіть беру поролони, яких раніше не признавала (скоро на пуш-ап перейду :=): ). та і впадло його на ніч скидати, зранку знов одягати (тож треба ще і майку разом з тим вдягати-скидати) :pardon:

а як спати в такому, що без кісточок і не тисне і натуральний? то мабуть можна
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Маленькі трусики та інша білизна

Повідомлення Marichka » 11 січня 2013, 10:53

Я в ліфі напевно б не заснула.Люблю,щоб нічого не тиснуло.Часом і вдень люблю ходити без:)Трусики маю різні.Літом носила більше красивіші,ажурні,тепер простенькі і такі,які є під руками.Стрінги одягала один раз літом.Ще ношу з стягуючим поясом,як кудись на вихід:)Всіх маю біля 20,але зі старими,бо не всі викидаю відразу.Ліфчик ношу знов для годування,бо груди від вагітності більші.Решта,то тисне,то коле:)
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Маленькі трусики та інша білизна

Повідомлення krapk@ » 11 січня 2013, 13:21

flower написав:krapk@ де такі брала? я так шось зараз не люблю ліфи носити дома шо капєц, але треба... а теє чудо би носила і думаю мені б не мішало.


на кідстафі
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Маленькі трусики та інша білизна

Повідомлення qweewq1234 » 21 жовтня 2013, 11:53

Навпроти Старої піцерії швидше був відкритий магазин жіночої білизни італійського виробника. Мала нагоду там придбати один комплект. Дуже сподобався. Та дуже швидко закрили. Фірма Leilieve (Італія). Можливо, хтось теж купував там і знає чи вони переїхали чи закрилися. Бо знайшла в інтернеті цієї фірми білизну. Але страшнувати купувати через сайт (хоча умовами сайту прописано можливість обміну). Ось сайт
http://prontomoda.com.ua/uk/
qweewq1234 Офлайн


 

Далі

Повернутись до Гардероб



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей