Глобальні оголошення!



Де Ваша весільна сукня??)))

Модератор: Yummy mummy

Де Ваша весільна сукня??)))

Повідомлення Руженка » 09 квітня 2011, 15:15

Де ваше платтячко???? Ви його продали, брали на прокат, чи висить в шафі? Якщо в шафі, то для чого чи для кого бережете??
Руженка Офлайн


 

Re: Де Ваша весільна сукня??)))

Повідомлення TanenRom » 09 квітня 2011, 15:17

я своє платтячко купляла, на даний момент висить в шафі.
а не для кого я його не бережу, ну хіба донечка підросте і я їй покажу яке платтячко весільне було у мами.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Де Ваша весільна сукня??)))

Повідомлення Руженка » 09 квітня 2011, 15:32

Моє платтяко висить в шафффффффффіііііі))))))))))) Я його дуже полюбила з першої примірки і тому продати думок в мене не було!!! Хоча й розумію, що висить без резону 5 тисяч гривень :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Продати його можна було б, але за такі гроші його ніхто не купить, максимум за 2 тис і то............

Та й мені шкода. є якись в мене бзік з дитинства. Я завжди хотіла побачити в якому платті одружувалась моя мама..........а в неї плаття було на прокат.

Є в мене мрія одягнути його ще раз)))) :P Але поки трапиться нагода то не факт, що я не захочу інше платтячко))))))) :grin:
ЗображенняЗображенняЗображення
Руженка Офлайн


 

Re: Де Ваша весільна сукня??)))

Повідомлення flower » 09 квітня 2011, 15:54

Моє плаття висить в шафі.я б його з радістю продала та ніхто не купляє, бо плаття не дешеве... воно мені подобається і тканина класна, то колись собі пошию якесь вечірнє плаття з нього...але спочатку треба буде повернутись до своєї звичної ваги...
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Де Ваша весільна сукня??)))

Повідомлення Natalinda » 09 квітня 2011, 16:11

МОє висить в шафі. В мене не дороге було, але нікому не збиралася продавати чи віддавати.
МОже як підросте похресниця то їй віддам шоб мам пошила кастюмчик сніжинки :)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Де Ваша весільна сукня??)))

Повідомлення Перлинка » 09 квітня 2011, 16:13

Руженка,сукня просто абалдєнна!!!

а моя після хімчистки валялась спочатку в пакеті під ліжком,а потім на балконі,продати не пробувала,бо вже писала що після хімчистки з нею щось не те зробилось,викинути шкода,зараз на горищі.

Коли була маленька любила таскати по хаті весільну сукню своєї тітки,не знаю чого вона в нас в шафі висіла :?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Де Ваша весільна сукня??)))

Повідомлення oksana.tesliuk » 09 квітня 2011, 16:46

Руженка я б таку сукню теж нікому не продавала б!!! :clapping2: :гуд:
Моя сукня була значно простішою, але теж делікатна і дуже мені подобалась. Але мені її порвали ще на весіллі. Якась тьотя запхала в шифон 10-см каблук і смикнула зі всьої дурі, коли рєзвілась під звуки української запальної польки :o Я аж обалділа, а вона брикнулала тою ногою, щоб шифон відчепився, і далі поскакала. Після того моє плаття перешили на платтячко до першого причастя для моєї племінниці. І, по моєму, воно й досі десь по руках ходить. Уявляєте, скільки то вже за 12 років дівчаток сходило в ньому до першого причастя?! :crazy: Може й добре, що порвали, он скільки користі ще з нього ;-)
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Де Ваша весільна сукня??)))

Повідомлення LeeLoo » 09 квітня 2011, 17:01

Руженка написав:Зображення

prikol
Ale v mene takeg same plattja bylo-ja jogo v Kameliji kypljala i zaraz takog vusutj v wafi :)
LeeLoo Офлайн


 

Re: Де Ваша весільна сукня??)))

Повідомлення eney » 09 квітня 2011, 17:05

моє плаття в шафі висить, куцпувати не хортіла, дума в когось пожичити, бо в салоні на прокат дуже родорого, але нікого бажаючого дати платтячко за пару соток не найшлось, ту екстрено шили плаття за тиждень до весілля, бо чоловік нервував! обійшлось воно мені з фатою в 500 гр :lol: через пару місяців дівчинка з журналістики в мене його попросила, так як грошей я з неї за то не взяла, то малому перепали памперси як подяка.

я би вжиті за плаття 5000 тис не дала!
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Де Ваша весільна сукня??)))

Повідомлення rusia » 09 квітня 2011, 17:52

в ящику зложена.До літа планую в неї влізти :grin:
Оскільки весілля було зимою а хотілось фотосесії на траві та серед зелені то планую ще одну фотосесію....Чоловік звісно в шлюбний костюм вже не влізе(не в животі,в плечах став кремезніший )Але думаю то нічо страшного.І планую сукню задекорувати квітами(оранжевими напевно) і вперед....
rusia Офлайн


 

Далі

Повернутись до Гардероб



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron