Глобальні оголошення!



Наш гардероб-який він має бути

Модератор: Yummy mummy

Наш гардероб-який він має бути

Повідомлення krapk@ » 19 лютого 2011, 19:46

Я не модниця і, якщо чесно сказати, ледацюжка. Цілими днями бігати по салонах і магазинах я б не змогла. Але при всьому моєму ставленні до всього цього, я вважаю, що все-таки вмію створити гармонійний образ жінки.
У звичайному житті ми мало використовуємо аксесуари і дрібниці, які створюють закінчений образ, а ще це створює родзинку і загадку жінки. Вона може бути кожен день різною: і агресивною, і романтичною, і вразливою.
Я живу в маленькому місті, тому буду писати про моду мас перед моїми очима. Швидше за все звичайно ми безнадійно відстали від тенденцій сучасної моди, але все ж.
Мода на обтягуючі брюки завужені до низу для любого віку у мене викликає тільки посмішку. Коли жінка невизначеного віку і ваги обтягнули свою фігуру джинсами небесного кольору і шубкою аля автоледі дуже маленького розміру. Я розумію, коли жінки починають говорити: «Купила те, на що грошей вистачило».Але це не так, є речі недорогі, але вони йдуть людині. Мені здається, що краще мати пару-трійку комплектів, які дійсно йдуть жінці, а не оберемок ганчірок.
Хочу поділитися своєю мрією про гардероб Відразу зазначу, він у мене на даний момент взагалі не повний і не зовсім такий, як мені б хотілося.
Хочеться хоча б два ділових костюма. Одну трійку - це піджак, брюки і спідницю, і трійку - піджак, спідниця і жилет. Пару строгих блуз світлих тонів і пару блузок темних тонів. Також пару светрів-гольф, поєднаних за кольором з костюмом. По мінімуму для роботи можна обійтися і цим, може ще строгі брюки світлих тонів та 2 коктейльних плаття.
Треба мати дві вечірніх сукні. Одне середньої довжини або коротке (хто як любить) і довге. Для прогулянок на свіжому повітрі або для походу в магазин - пару джинсів, спортивний костюм, брюки вільного крою, яких чомусь непереварюють чоловіки ну емамі мвже маю, думаю теж згодиться.
Верхній одяг - це, звичайно, елегантне пальто на роботу, одне для прогулянок з дитиною або зручна куртка для відпочинку.
І, звичайно, взуття. Туфлі-зручняки, кросівки, трійка туфлів на шпильці і чоботи (низький хід і можливо ботфорди-мені вони йдуть-міряла). А ще кулони, шарфики та шалі і, звичайно ж, сумки.Це, звичайно, мізер з того, що хотілося б. Але з цим набором можна вже щось комбінувати.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Наш гардероб-який він має бути

Повідомлення Руженка » 19 лютого 2011, 20:04

Щодо мене, то я не прихильник класичного стилю. Не люблю костюмів одноманітних, і брюк класичного покрою на кант))))

Люблю джинси. короткі юбки(без всяких там рюшечок), або юбки сонечка, брюки, але не класичні. Різні кофточки,які люблю комбінувати з шарфами, брошами, хустинками. Обовязково біжутерія, або золото чи срібло(до бріліантів діло поки що не дійшло :P , але нічо - БУДЕ :P ))

Капелюшків не люблю(чи краще сказати я їх не носила), можливо варто спробувати.

хочу справжню шубку, але коротку))) Люблю сумочки.

Спортивних костюмів не люблю, але один точно має бути + кросівки.

Платтячка люблю!!!!!!!!!! Різні, різних фасонів і кольорів.

А взуття - звичайно теж різноманітне. На всі випадки)))) Перевагу віддаю модельному, але зараз в декреті, то перевага спортивному)))))))

Ех.......помріяла трохи!!!! Дякую Крапочка!!!!! Нічо мрії збуваються!!!!! :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
Руженка Офлайн


 

Re: Наш гардероб-який він має бути

Повідомлення Русік » 19 лютого 2011, 20:15

Руженка написав:
Спортивних костюмів не люблю, але один точно має бути + кросівки.

Платтячка люблю!!!!!!!!!! Різні, різних фасонів і кольорів.



Аналогічно: спортивні костюми для мене - це одяг для спорту! Я в них не гуляю, не ходжу в магазин, і навіть на шашлики одягаю джинси. Ну ще можу вдома ходити в спортивних штанах)

А сукні - це справжня знахідка для жінок: одягнув одну річ, і вже не думаєш, що штани не йдуть до блузки) Тим більше, що останнім часом їх стає все більше й більше - на будь-який смак!
Я останній часом на сукнях просто повернута! Не стільки їх ношу, бо особливо не маю куди, скільки купляю) І все мрію про ті часи, коли наші дороги дозволять носити підбори без страху зломати ноги, а дитинча стане настільки дорослим, що за ним не треба буде бігати по пісочниці і проситись на руки перестане)
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Наш гардероб-який він має бути

Повідомлення krapk@ » 19 лютого 2011, 22:01

та на пари до студентів юбки-сонечка я не можу одягнути, чи можу??? Преоід коли я носила лише одні джинси їх в мене було що не збрехати 8 штук, теж пройшов. Тож тепер хоче елегантності трішки. Але правда в платті на шпильках за сином я мабуть не встигну.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Наш гардероб-який він має бути

Повідомлення Marta » 20 лютого 2011, 01:32

а я якраз хочу класний спортивний костюм- вірите, в мене нема! :scare:
Кросівки- о, Боже, також нема....((((((
Я переважно в джинсах або штанах вільного крою, футболка чи кофта з капюшоном, кеди чи чоботи спортивні на низькому ходу, пальто типу casual...
Маю одні туфлі, одні ботильйони на каблуку.
Одне плаття зимове.
Одне літнє довге.
Пару спідниць супер-міні і шорти типу комбінезон, ...
Мама дарагая, мені пора в магазини!!!! :extesi:

Але проблема в тому, що я сама не знаю,що хочу.
Зараз попробую..)
Хочу "маленьке чорне плаття" + туфлі, сумочка до нього, бо взагалі не маю нічого на вихід,
Чорні штани, але не класичні, але під класичні, універсальні.
Парочку джинсиків ще....)
Парочку кофточок на довгий рукав.
Класний спортивний костюм і кросівки,
Класний лижний костюм+ аксесуари,
Плаття ще одне тепліше,
платтячка літні- довге і коротке, можна середньої довжини,
Сорочка під джинси,
Сумка більша універсальна,
весняний плащик, (куртки я маю)
взуття чорного кольору на каблуку весняне, + нові кеди,
вроді саме основне назвала, ну і, звичайно, білизна нова, дорога бажано, ще хочу набір, щоб спати "суксуальний" і в той же час простий, хочу на літо прикольний купальник без чашечок роздільний темного кольору.
Marta Офлайн


 

Re: Наш гардероб-який він має бути

Повідомлення pan_kotskyy » 20 лютого 2011, 01:48

Да....ммм, оце почитала що пише Marta, і зрозуміла, що стан мого гардеробу плачевний, мені б його взагалі викинути і повністю оновити.... можна і по списку вище, ну крім лижного костюма, поки не тре, ага, і спортивних маю повно, якось назбиралось, ходжу в них вдома і на аеробіку, ну і до лісу. хоча тре знов переглянути що там покудлачене і з витиснутими колінами все таки повикидати пора, не девочка, треба виглядати гарно і в спортивних штанях :)

о, а хтось так робив? у в смислі повне оновлення гардеробу? ну може зі старого лишався комплект улюбленої білизни і там одна-дві кофтинки або пара класичних брюк?
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Наш гардероб-який він має бути

Повідомлення Русік » 20 лютого 2011, 01:56

Я деколи дивлюсь на каналі "Discovery Travell&Living" передачу "Что не следует носить" (в Росії пробували знімати подібне шоу "Зніміть це негайно", але американське значно цікавіше).
Так от там такі умови: тобі дарують 5000 дол., які ти можеш витратити тільки на одяг та взуття, але тільки якщо викидаєш весь свій гардероб.
Часом думаю - якби мені дали 5000 дол, я би може й викинула. Але не меньше) Бо маю улюблені речі, з якими не погоджусь розлучатись.
Правда, це в основному стосується ділових речей (тобто для роботи, куди я зараз не ходжу) - шерстяний піджак, класичні темно-сірі брюки, блузка-корсет...
А ось взуття я люблю міняти щороку. Тому моя шафа ломиться від коробок)
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Наш гардероб-який він має бути

Повідомлення Marta » 20 лютого 2011, 03:22

Якби мені дали таку кількість грошей на гардероб- викинула б все ще сьогодні...
Хотіла б так разом взяти і ПОВНІСТЮ оновити, проте, для мене поки це нереально...(((
Колись працювала в магазині одягу, отримувала зарплату, можна було взяти одяг дорогий на виплату, дітей, сім"ї не було, то тратила на себе та й сиділа вся така красіва...)))
А тепер ну що б не купила- все брудне, зачухане якесь стає зразу, на штанах постійні сліди від дитячих кросівок, волосся заплутане маленькими пальчиками, зранку, надягаючи кофту обов"язково знайду нову пляму, яку вже навряд чи получиться вивести, взуття.... :ugeek: , тільки купила шкіряні чоботи- одразу порізала шкіру зпереду санками, та багато можна говорити....
З того часу в мене ще позалишався одяг (бо якісний),- куртки, піджак, кофта, т.д., але він мені вже надоїв до чортиків.
Хочу нового, але треба все одразу, і не знаєш, за що взятися.....
От перша ціль- то спортивний костюм + кросівки для прогулянок весною.
Кожна річ має своє призначення, а моя біда в тому- що я і гуляти, і в ліс, і на зустріч з кимось одягаю переважно ті ж речі..... :scare: Джинси!...
Треба змінювати гардероб.
Тим і займуся.
дякую за тему, я дійсно буду дивитися по пунктах, чого мені не хватає, і купувати при можливості. :roses:
Marta Офлайн


 

Re: Наш гардероб-який він має бути

Повідомлення TanenRom » 20 лютого 2011, 10:41

у кого маленькі діти, то у всіх така ситуація з гардеробом :D
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Наш гардероб-який він має бути

Повідомлення lore1ei » 20 лютого 2011, 11:52

Люблю різний одяг.
Найбільша моя слабість то плаття, довгі і білі, етно-плаття, класичні чорні, теплі в'язані.
Не люблю джинсів, надаю більше перевагу спортивним штанам, по причині шо мені зручно з дитиною так. Нахиляюсь за дитиною, і оп, пів попи вилізло :D , бо якщо і ношу джинси, то бедровки.
Маю 3 спортивних відповідно до сезону.
Маю 4 кашемирки, тут вже моя мама постаралась в Італії, теж всі чотири улюблені :heart: Чорну класичну, білу коротку з завишеною талією, фіолетову класичну, і чорно-білу кашкову.
На зиму маю 2 пуховика, 2 спортивні куртки, і коротку норкову шубу(зараз не ношу по тих же причинах що і вегетаріанствую).
Спідниць чомусь зараз не ношу :nea:
Класичних костюмів не маю.
Маю багато сумочок, тут вже теж мама постаралась, особливо люблю індійські бісерні сумки.

Зараз хочу купити собі ще одну кашемирку(коричневу, примітила в Zara) і короткі шорти.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Далі

Повернутись до Гардероб



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей