Глобальні оголошення!



Наш гардероб-який він має бути

Модератор: Yummy mummy

Re: Наш гардероб-який він має бути

Повідомлення Перлинка » 18 березня 2011, 14:03

Мы уверены, что у каждой из женщин существует проблема под названием «мне нечего надеть», даже если при этом имеется полный шкаф одежды. Во избежание подобного парадокса дизайнер Андре Тан расскажет, что достаточно иметь в гардеробе и быть при этом всегда на высоте.


Итак, для того, чтобы чувствовать себя везде в своей тарелке, вам понадобятся:

- четыре свитера (два из них для офиса, другие два – для выходных дней);
- семь футболок (с короткими и длинными рукавами, майки и водолазки). Футболка с длинным рукавом или водолазка помогут превратить открытый топ или открытое платье без рукавов в симпатичный осенний или зимний наряд. Поиграйте с различными тканями. Даже простая хлопковая майка способна преобразить платье. Футболки и майки очень пригодятся, когда захочется оживить брюки или юбку из плотной ткани.- четыре предмета верхней одежды: элегантное пальто, спортивная куртка для улицы, классический тренчкот и один жакет, подходящий для дня и вечера;
- два топа должны быть обязательно (один роскошный – для вечерних выходов, и один в более строгом повседневном стиле);
- четыре пары брюк и четыре юбки (два предмета для офиса и для вечернего выхода, другие два – для неформального времяпрепровождения);
- традиционный костюм на каждое время года. Это настоящая палочка-выручалочка! В костюме вы можете отправиться в офис, но он легко превращается в сексуальный вечерний наряд, если надеть под пиджак изящный топ. Пиджак также будет шикарно смотреться и с джинсами, и с вечерним платьем, и с платьем для коктейля.
- пять платьев (два дневных платья в повседневном стиле casual, одно короткое коктейльное платье, одно длинное вечернее и одно сногсшибательное платье для особых случаев).
- четыре пары джинсов (одна пара прямого покроя, чтобы выглядеть строго и аккуратно, одни мешковатые джинсы для отдыха, одни джинсы длинной до щиколотки, чтобы носить с обувью без каблука, и соответственно одни подлиннее под каблук).
Зображення
Имея такой гардероб, вы с легкостью сможете комбинировать вещи и будете шикарно выглядеть как на работе, так и на отдыхе.
Востаннє редагувалось Перлинка в 18 березня 2011, 14:12, всього редагувалось 1 раз.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Наш гардероб-який він має бути

Повідомлення Перлинка » 18 березня 2011, 14:11

happymami написав:
Шорти я чомусь не признаю :o . Не жіночні вони якісь мені. Чи шо. Маю джинсові коротюнькі. То викидати не буду ;-) . Я в них на відпочинки їжджу а по місту вже встидаюся. Всьотаки мамаша двох дітей, а ноги виставляє :oops:



Я не правильно назвала шортами те що мала на увзі,говорилось про капрі чи коротенькі штанці вільного крою типу афганів чи в спортивному стилі з кишеньками та примочками до взуття на низькому ходу(просто про себе називаю те все шортами),хоч короткі шорти таки ношу навіть зі своїми не ідеальними ніжками до літніх чобіт на високій танкетці та босоніжок на платформі

Думала, може лляний сарафан на літо - вихід?

обовязково :clapping:
ця річ для літа просто незамінна
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Наш гардероб-який він має бути

Повідомлення happymami » 18 березня 2011, 14:14

Перлинка о, дякую, за основу можна запросто взяти ;-) . Скоротити кількість джинсів, збільшити кількість спідниць, скоротити кількість футболок і вуаля ;-) . Бо Андре Тан наразі явно не для мам склав гардероб :lol: :lol: :lol: . Але дійсно кльово. В мене навіть колись ідея була пофоткати свої лашки і в компі складати з них композиції, шоб зразу було видно, шо пасує а шо ні і шо ше тре докупити ;-) . Типу як колись ми одягали ляьку паперову в платтячка)))))
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Наш гардероб-який він має бути

Повідомлення Nymydora » 18 березня 2011, 14:25

у мене купа речей, але ношу далеко не всі - є раз-два вдівані, і не носяться. Звечора міряю - зранку не вдягаю.
Загалом так:
Штани: чотири пари чорних штанів: класичні чорні - під все, класичні під атлас, вузькі, до завправляння в чоботи, розширені від бедра - їх носила років 5, дуже любила, а зараз чогосбь не носяться взагалі.. ОДні світлі в полоску від брючної трійки (тобто штани +камізелька, бо піджак віддала сестрі), дві пари джинсів, одні з яких тільки на літо, бо голубі і дуже сильний кльош. ОДні білі штани спортивного типу, одні кремові, розширені від бедра. То на літо. Ага, і ще капрі чорні, на осінь-зиму.
Кілька спідниць, з улюблених світла лляна з рюшкою, сіра класична, джинсова поза коліно і моя мрія ще зі школи, зреалізована тільки минулого року - джинсова міні. Є ще довгі, які я колись дуже любила, але зараз не ношу.
Плаття: чорний сарафан на блузку, шоколадний сарафан на блузку, трикотажні 2 штуки (сіре і гірчичне), чорно-сіре а ля Тимошенко, ше свекруха подарувала недавно чорне з білим. На літо - типу кімоно, біло-червоний сарафан, і те що після вагітності лишилося, з завищеною талією, але буду ходити, бо воно не спеціально для вагітних ))) Ага, два костюми блузка-спідниця на вихід (один випускний в універі, другий років 3 тому куплений). І ще 2 брючні костюми - літній пісочного клольору і чорний.
пара кофтин, які можна вдягти на роботу і не тільки (кілька чорних з коьровим, біла в смужку, коричнева з коротким рукавом на блузку), 4 гольфи (чорний. білий, фіолетовий, корчиневий), три булзки на довгий рукав- тілесна, біла, рожева, 2 на короткий - жовта, фіолетова (ношу часом на гольфи). ОДна кофтина типу булзки, нарядна. 4 піджаки - білий і чорний джинсові (ношу зараз переважно їх), руди вельветовий і в клітинку на холодну погоду. Кардіган.
Пуховик, плащ, два зимових пальта, 2 осінніх (до колін і коротка розлітайка), куртка з малим гуляти.
Чоботи: 3 пари зимових (одні на шпилярі, купувала на захист,не ношу практично), дві пари осінніх (на низькому і на каблуку), туфлі - спортивні і на каблучку, босоніжки на шнурках - клеєні-переклеєні, але носила і носити буду. Все чорне. Одні босоніжки на шнурках жовті.
Берет, шапка, капелюх, шарф і кілька косинок.
4 сумки - 2 нові, дві старі.
Цей гардеробище складався років з 10, багато улюблених речей нношу не перший і навтіь не другий рік. З нового - два плаття, три блузки, піджак, який віддала сестра і який я ношу дуже часто. Пальто, яке віддала сестра.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Наш гардероб-який він має бути

Повідомлення krapk@ » 18 березня 2011, 14:33

happymami написав:krapk@ слухай, а ти реально одягаєш всі ті парочку плать і ше й тих три сарафани? І часто ти їх одягаєш?


3 рази в тиждень йду на пари, так що одягаю. Сарафани ще нові всі, чекають літа. А скільки ще шмоток, що вже роками не одягала!!!! Щоразу хочеться нове. Мені дуже швидко надоїдає, того одне дороге, то не для мене. Якби багато дорогого гігі. В шафі є деякі речі ще з бірками-пока висіли то проїлися :(
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Наш гардероб-який він має бути

Повідомлення Alisa » 18 березня 2011, 15:35

О, а я шорти обожнюю.
На літо це для мене варіант номер один.
А взагалі, мій квітневий гардеробчик буде складатися - з потертої червоної шкірянки, 2 базових гольфів для годування, джинсів, ну і якісь шалики, щоб додати гольфам для годування трохи життя.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Наш гардероб-який він має бути

Повідомлення mari » 16 липня 2012, 23:21

Зображення

ви це все знали? маєте? де зберігаєте?
Носите джеллі?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Наш гардероб-який він має бути

Повідомлення irinka » 17 липня 2012, 08:46

Хотілося б звичайно мати до кольору-до вибору, але в мене з того списку нажаль тільки 6 пар :=):
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Наш гардероб-який він має бути

Повідомлення Alisa » 17 липня 2012, 14:41

Джеллі хіба на морі б носила, на пляжі.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Наш гардероб-який він має бути

Повідомлення flower » 17 липня 2012, 18:00

мені мало взуття з того списку подобається. а джелі то літнє резинове взуття, то крокси теж можна джелі вважати.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Поперед.Далі

Повернутись до Гардероб



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей