Глобальні оголошення!



Час на догляд за собою

Модератор: Yummy mummy

Час на догляд за собою

Повідомлення happymami » 26 жовтня 2011, 20:10

Shalimar написав:педикюр, эпиляция, стрижка и покраска... посещение косметсалона - ультразвуковая чистка и мезотерапия (безинъекционная)

звучить, як ніби ти на тортури якісь ідеш :crazy: :grin: . Нє, Я до такого всього дика. То для мене не знаю, чи було б шось приємне. Останнім часом не можу розслаблятися на всяких манікюрах, чистках, стрижках. Бо лібо засинаю на тих процедурах, лібо сижу як на голках, бо часу свого шкода :crazy:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: а що приємного сьогодні Ви зробили чи зробите собі???

Повідомлення Shalimar » 26 жовтня 2011, 20:14

happymami так Ты ходишь с запущенными руками-ногами-волосами? )) ......
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: а що приємного сьогодні Ви зробили чи зробите собі???

Повідомлення oksana.tesliuk » 26 жовтня 2011, 20:30

Shalimar ну шо ти так?! станочок ніхто ж ше не відміняв
я вон тоже ніяк не виберуся на віск
не те шоб часу бракувало, але шось страшнувата та процедура стала для мене після родів
якась чувствітєльна дуже стала :(
воно пройде, га?
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: а що приємного сьогодні Ви зробили чи зробите собі???

Повідомлення Shalimar » 26 жовтня 2011, 20:34

не, ну, если ей жалко времени?? какая разница, в салоне, или сама дома... Все равно время надо потратить!
А у меня не так. У меня мой внешний вид - на первом месте. Когда я неухоженная - некомфортно себя чувствую, и ничего не хочется делать, никуда ходить
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: а що приємного сьогодні Ви зробили чи зробите собі???

Повідомлення Перлинка » 26 жовтня 2011, 21:21

Shalimar

вважаю що хеппімамі тут порівняно з тобою в виграші,вона вільна ,а ти маєш залежність від зовнішнього вигляду

це канєшно кльово завжди гарно виглядати ,але треба вчитись щоб це не володіло тобою

тобто почуватись самодостатньою і на висоті незалежно від зовнішнього вигляду

я сама ще так не вмію,але вже є деякий прогрес :)
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: а що приємного сьогодні Ви зробили чи зробите собі???

Повідомлення mari » 26 жовтня 2011, 21:25

Перлинка написав:вважаю що хеппімамі тут порівняно з тобою в виграші,вона вільна ,а ти маєш залежність від зовнішнього вигляду

це канєшно кльово завжди гарно виглядати ,але треба вчитись щоб це не володіло тобою

тобто почуватись самодостатньою і на висоті незалежно від зовнішнього вигляду

я сама ще так не вмію,але вже є деякий прогрес



І я так думаю.Краще бути природньою і задоволеною собою навіть з волоссям невкладеним,і в певних місцях, як залежним!!!!!!!!!!!!!!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: а що приємного сьогодні Ви зробили чи зробите собі???

Повідомлення Shalimar » 27 жовтня 2011, 00:02

oksana.tesliuk написав:але мене турбує то, шо я хочу зробити епіляцію, а чомусь не можу :(

о! я забыла написать... Мне как сильно отодвигали кутикулу - меня тошнило..... Это после родов? У меня вроде да.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: а що приємного сьогодні Ви зробили чи зробите собі???

Повідомлення Yummy mummy » 27 жовтня 2011, 00:07

В мене на приємне особистого плану зараз катастрофічно не хватає часу, я мрію коли вже зможу полежати в ванній стільки скільки захочу і не вибігати мокрою з душа.
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: а що приємного сьогодні Ви зробили чи зробите собі???

Повідомлення Shalimar » 27 жовтня 2011, 00:30

mari написав:Краще бути природньою і задоволеною собою навіть з волоссям невкладеним

если я ен уложу волосы феном, будет некрасиво
ни волосам, ни моему лицу
И природной - это как, что имеется ввиду?
Перлинка написав:тобто почуватись самодостатньою і на висоті незалежно від зовнішнього вигляду

это как? чувствовать себя "я классная!" с неуложенными волосами, заросшими бровями, заусеницами и сухой кожей вокруг ногтей, волосатыми ногами, порэпаными пятками?..

а "независимо от внешнего вида" - это можно немытой не подмытой и с нечищенным ртом? и в несвежей одежде? и в грязной обуви?

Мы уже где-то обсуждали что-то похожее. И я обращала внимание, что не имею ввиду стайлинг волос бигуди-утюжок-лак-пенка-гель обязательно каждое утро, не имею ввиду вечерний макияж, да и вообще, любой макияж, главное, чтобы кожа была здорова, не имею ввиду обязательно лак на ногтях...
А говорю о базовом уходе за собой. Человек не может выглядеть природно (красиво), быть довольным собой (в адекватном состоянии) и чувствовать себя самодостаточным в неопрятном виде.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: а що приємного сьогодні Ви зробили чи зробите собі???

Повідомлення happymami » 27 жовтня 2011, 00:38

Shalimar написав:Человек не может выглядеть природно (красиво), быть довольным собой (в адекватном состоянии) и чувствовать себя самодостаточным в неопрятном виде.

напиши правильніше тако - я вважаю, що чєловєк нє может...
Бо хоч я з тобою і погоджуюся, але знаю безліч людей (в т.ч. і жінок) котрим комфортно бути невищипаним, небритим і розпатланим. От чесне слово ;-) . Є екземпляри ще ті на цій планеті :crazy: . Нам і не снилося :beauty: :omg:

пі.сі. Ну во. В цілях економії часу я тепер з завивкою :beauty: . Брови теж почала щипати менше, ніж колись. Тобіш - вони в мене не такі тонюсінькі, як були колись ;-) . Якшо до заміжжя вони в мене були а-ля одна волосинка, то зараз я тільки забираю то, шо лишнє стирчить. Тобто форму залишаю природню, не коригую.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Далі

Повернутись до Догляд за тілом



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей