найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Целюліт

16 січня 2013, 12:51

а я не знаю як він виглядає :crazy: :crazy: тому в мене його нема і війни з ним не веду :-D :-D

Re: Целюліт

16 січня 2013, 13:13

taranjka тсссс, зараз в тебе полетять тапочки від половини форумчанок :ha: :ha: :ha: )))

Re: Целюліт

16 січня 2013, 13:48

taranjkaя до 30 теж не знала :ha:
кажуть шо він дістається до будь кого рано чи пізно. тільки одиницям щастить

Re: Целюліт

16 січня 2013, 14:30

Я думаю,що то не проблема.Залежно як до того ставитись,так себе і будете почувати :wink:
Колись завжди у ванній,коли купалась чи приймала душ робила собі масаж на бедрах щіткою для волосся(в мене була пласмасова велика) з скрабом.Ніби помагало.З народженням дитини час у ванній скоротився,то так і було.І на море їздила і не комплексувала-раділа своєю сім"єю і тим гарним часом,сонечком і водичкою.Розслабилась і не думала зовсім ні про зайві кілограми,ні про целюліт :В):

Re: Целюліт

19 січня 2013, 19:20

taranjka написав:а я не знаю як він виглядає :crazy: :crazy: тому в мене його нема і війни з ним не веду :-D :-D


мені б так себе бачити, я навіть якщо взагалі нічого не видно то так зіжму що зразу бугорки появляються :wink:
Про вакумний масаж, його головне робити правильно. От дівчина роказує основні моменти вірні, правда не все:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Re: Целюліт

03 серпня 2013, 16:28

Строге попередження від Модератора !
Повідомлення видалено адміністратором

Re: Целюліт

04 серпня 2013, 12:19

а я так на морі загоріла що целюлітик мій не видно вооообще!!! Кльово...

Re: Целюліт

04 серпня 2013, 23:06

krapk@ та який там в тебе целюітик?? :confused:

Re: Целюліт

02 грудня 2013, 02:33

і я знайома з такою проблемою :cry:
Раз в 3 місяці хожу на вакуумний масаж, 10 сеансів, тоді шкіра стає майже ідеальна. Але потрібний постійний догляд і мабуть дієта, якої я не вмію дотримуватись(((

Re: Целюліт

02 грудня 2013, 11:20

LJALJA89 написав:Раз в 3 місяці хожу на вакуумний масаж, 10 сеансів,

а куди ходите? скільки коштує процедура? Синці сильні лишаються? Мені колись радили вакуумний масаж з мезо :) Казали дієвіше і надовше ефект зберігається.
Відповісти