Глобальні оголошення!



Целюліт

Модератор: Yummy mummy

Целюліт

Повідомлення krapk@ » 26 лютого 2012, 15:00

а ви з ним боритеся??? Я от почала активну боротьбу і хочу усім розповісти як саме. Зразу скажу, що вакумна банка і масажі мене дуже дратували-боліло і ті сині на ногах-не моє. Для ефективної боротьби з цилюлітом пропонуються в основному дорогі апаратні методики. А що робити звичайним людям в домашніх умовах? Навіть якщо зайнятися фітнесом, стежити за їдою, влаштувати розвантажувальні дні-тижні, ніхто не гарантує, що ви незабаром позбавитеся від ненависних бугристостей в проблемних зонах.
Проте існує давній, перевірений часом метод позбавлення від целюліту (сто процентно дієвий), так би мовити «санаторій вдома». Самі можете набрати в гуглі скипідарні жовті та білі ванни Залманова-прочитаєте дуже багато цікавого. Я поки що пройшла 5 ванн, ще особливого результату не бачу, але думаю ще 5-10 раз і все буде видно. Але увага-такі ванни можна не всім. Шукайте інфу ретельно.
Ось лише уривок: "Клінічні спостереження довели, що скипидарні ванни сприяють розсмоктуванню внутрішніх і зовнішніх рубців і спайок, що утворюються із сполучної тканини внаслідок травм, поранень, опіків і ін захворювань. Це знайшло своє застосування і широко використовується в косметології.
Доведено клінічними випробуваннями омолоджуючий ефект з розгладження шкіри обличчя та зменшення глибини зморшок. Клінічними дослідженнями при лікуванні скипидарними ваннами в шкірній клініці встановлено, що ванни з білої емульсії дозволяють швидко купірувати висипання у хворих фурункульозом, псоріаз, нейродерматози і дифузної склеродермією. При відновленні мікроциркуляції відбувається нормалізація обміну речовин, зниження в крові рівня холестерину, поліпшення кровопостачання в проблемних зонах, що сприяє швидкому ку-пірованію проявів целюліту і нормалізації жирового обміну. Це дозволяє зменшити масу тіла на 15-20 кг протягом 2-6 місяців. Відзначається, що зниження ваги відбувається без істотних змін у харчуванні (без дієт). Проте дотримання обмежень щодо прийому їжі у вечірній час і розширення фізичної активності дозволяє добитися позитивних результатів значно раніше. Цікаво те, що після нормалізації ваги зворотний набір в більшості випадків не відбувається, а пацієнти з нормальною комплекцією вага практично не втрачають. Це свідчить про те, що схуднення відбувається внаслідок нормалізації обміну речовин." Детальніше http://bankstatey.com/index.php?newsid=24332, але читайте уважно!!!!!!!!! Взагалі інформації дуже багато в неті.

Купити можна в великих аптеках. Особисто я заплатила 35-37 грн за 250 мл. жовтої емульсії, а білу за 18 100мл. Зразу скажу де, бо обійшла пів Тернополя-артека біля драмтеатру.
Я надіюся, що поділилася важливою інформацією. Мінус один-запашок скипідару ще той, але це вже не такий великий мінус. Тіло потім не пахне.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Целюліт

Повідомлення flower » 26 лютого 2012, 15:05

колись боролася, зараз поки ні з чим не борюсь, ліньки. Я робила похлопування з медом і масаж, процедура трошки болюча, результат був, але треба все в комплексі і харчування і гімнастика.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Целюліт

Повідомлення irinka » 26 лютого 2012, 15:11

Мені колись робили в салоні антицелюлітний масаж, то ТАК БОЛИТЬ :крейзі: потім тиждень в синяках ходила 8-o а зараз нічого не роблю, чоловік інколи з олійкою стегна розтирає, тай ніби не дуже в мене так видно. 8-.
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Целюліт

Повідомлення nataljka » 26 лютого 2012, 16:03

А ще помагає кофейний скраб з оливковою олією і медом при регулярному користуванні
nataljka Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 78
З нами з: 27 серпня 2010, 12:22
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 38 раз.
Подякували: 106 раз.
Діти: дівчинка і хлопчик

Re: Целюліт

Повідомлення krapk@ » 26 лютого 2012, 19:08

nataljka написав:А ще помагає кофейний скраб з оливковою олією і медом при регулярному користуванні


а детальніше
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Целюліт

Повідомлення nataljka » 27 лютого 2012, 00:31

Берем мелену каву 3ст л додаєм 1 ст л меду і оливковоїоліі щоб було як густа сметана,скрабуємся шкіра піля цього як в немовляти така гладенька і зволожена і запах супер
nataljka Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 78
З нами з: 27 серпня 2010, 12:22
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 38 раз.
Подякували: 106 раз.
Діти: дівчинка і хлопчик

Re: Целюліт

Повідомлення TanenRom » 27 лютого 2012, 01:05

nataljka написав:Берем мелену каву 3ст л додаєм 1 ст л меду і оливковоїоліі щоб було як густа сметана,скрабуємся шкіра піля цього як в немовляти така гладенька і зволожена і запах супер


о для мене - це найкращий скраб уже з років 4 :vo:
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Целюліт

Повідомлення krapk@ » 27 лютого 2012, 12:57

таким мабуть і личко можна скрабувати
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Целюліт

Повідомлення TanenRom » 27 лютого 2012, 17:54

krapk@ написав:таким мабуть і личко можна скрабувати


можна, але головне ніжно.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Целюліт

Повідомлення Lusik » 16 березня 2012, 01:08

Берем мелену каву 3ст л додаєм 1 ст л меду і оливковоїоліі щоб було як густа сметана,скрабуємся шкіра піля цього як в немовляти така гладенька і зволожена і запах супер


О дівчатка, тиждень тому робила такий скраб-добралася нарешті до свого тіла:))
Але я ще додала декілька крапель грепфрутової ефірної олії :dance: :dance: :dance:
Ой, ................відчуття не передати опісля процедури.............просто шовково-ніжна шкіра........а пахпула я як шоколадка із апельсиново-кавовим смаком.. :ha: :ha:
Чоловік зацінив ;)...
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Далі

Повернутись до Догляд за тілом



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість