Глобальні оголошення!



Пірсинг різних частин тіла

Модератор: Yummy mummy

Re: пірсинг різних частин тіла

Повідомлення мешканка » 18 лютого 2011, 16:16

в мене в одному вусі - 3 дірки...Бурна молодість, так сказать. І дуже хочу в пупці...може колись і наважусь.
Я вже писала. що колишній мій мав в язику....Прикольно так, правда тоже постійно ним дзвенів то я попросила, щоб купив з м"яким наконечником.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!


Re: пірсинг різних частин тіла

Повідомлення Marta » 18 лютого 2011, 21:36

krapk@ написав:наносі мені теж не подобається а от на животику точно літом зроблю. Marta а де ти робила?

Робила в одного косметолога, на дому, правда, але все на вищому рівні. Мені її порадили і все ок.
Але пірсінг бажано робити якраз зараз, щоб до літа тобі вже зажив!
Бо зараз краще заживає, та й купатись у відкритих водоймах не можна, і піт щоб потрапляв туди....
Так що я б порадила не зволікати. Бо літом пірсінгом не похвалишся, тільки будеш ходити з пластирем.
Marta Офлайн


 

Re: Пірсинг різних частин тіла

Повідомлення Marta » 03 квітня 2011, 15:53

Дівчата-знаючі, от я зробила пірсинг в кінці січня, вроді так, зажило, та деколи ще видно, що не зовсім. Часом зачіплю, то заболить, промиваю. Але в загальному, то можна сказати-зажило нормально.
І от думаю за сауну, за басейн, за скільки часу ви почали ходити в такі заклади і взагалі купатись в водоймах чи басейнах?..
Marta Офлайн


 

Re: Пірсинг різних частин тіла

Повідомлення Любов » 04 квітня 2011, 12:01

я свій не мочила десь тиждень, а потім в душі постійно був намочений. Приблизно після 3 місяців почала ходити в аквапарк.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Пірсинг різних частин тіла

Повідомлення Mary Awa » 15 липня 2011, 11:46

Мені дуже подобається пірсинг пупка, носа,вух :) Але маю лише проколоті вуха (праве - 3 кульчика, і ліве -2)
Mary Awa Офлайн


 

Re: Пірсинг різних частин тіла

Повідомлення vikilandi » 23 липня 2018, 16:20

Тижня три тому проколювала вушка у доньки 2 рочки. Звертались у "Червоний хрест" на Гоголя. Вартує тепер 80,00 грн. Щоправда, було лише 4 види сережок на вибір. Цього разу навіть водичка з вушка не сочилась. Вранці і ввечері користувались спреєм із Н2О2. у 2015 році у них же проколювала старшій донці, то тоді мочка вушка була напухша близько місяця часу, ще й рідина прозора виділялась.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Поперед.

Повернутись до Догляд за тілом



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron