Глобальні оголошення!



Педикюр і манікюр

Модератор: Yummy mummy

Педикюр і манікюр

Повідомлення mari » 05 червня 2010, 12:56

Якщо така вже тема є,бо десь про Оранж я читала колись! я її не знайшла- прошу перенести! Дякую!

Чи робите ви їх в салонах чи вдома? І що саме любите? Які результати? В кого? Ціни?
Враховуючи що тепер є маса гепатиту С, я вже все роблю дома, але на апаратний чи Спа пішла б. Особливо на педікюр!!! Ножкам треба! Порадьте! :???:


| +
Фахівці розрізняють декілька основних видів педикюру, кожен з яких має свої плюси і мінуси. Розглянемо їх детальніше.

1. Класичний педикюр, або обрізний.
Найбільш традиційний варіант, відомий ще нашим мамам і бабусям.
Спочатку ноги розпарють в гарячій ванночці протягом 10-15 хвилин. За допомогою спеціальних щипців і ножиць видаляють мозолі та натоптиші зі ступень й кутикулу з пальчиків. Ножичками і пилочками надається потрібна форма нігтям. Потім за допомогою пом'якшувального крему робиться масаж ніг і наноситься лак на нігті.
На жаль, при цьому способі педикюру багаторазові інструменти не завжди належним чином простерилізовані, окрім того часто трапляються порізи. Зверніть увагу на те, як майстер дезінфікує інструменти - адже це запорука Вашого здоров'я.

2. Європейський (сухий) педикюр.
На ступні наноситься спеціальна розм'якшуюча пінка, а на кутикулу - засіб для її видалення. Через п'ять-десять хвилин залишки кутикули виддаляються паличкою з апельсинового дерева, спеціальною пилочкою обробляється навколонігтьове ложе, а ще через п'ятнадцять хвилин пемзою видаляються мозолі й натоптиші зі ступень. Форма нігтям надається пилочкою. Масаж ступень у цьому випадку проводиться за допомогою регенеруючого крему, потім наноситься лак на нігті.
Перевагами цього способу є безболісне видалення кутикули, а з часом її ріст уповільнюється. Недоліки ж полягають у тому, що згаданий спосіб не підходить для сильно запущених випадків, а досягнути ідеального варіанту можливо лиш за постійного застосування цього методу педикюру, напочатках комбінуючи його з обрізним способом.

3. Апаратний педикюр. Чудово впорається не лише з естетичними, але і з лікувальними цілями.
Перш за все, на ступні наносяться антисептичні засоби, згодом засоби, що пом'якшують навіть саму огрубілу шкіру. Різнокаліберними насадками спеціального апарату обробляють ступні, а потім видаляють кутикулу. Надання форми нігтям, масаж ступней з кремом та покриття нігтів лаком відбувається за звичайною схемою.
Апаратний педикюр рекомендований людям, у яких проблемна шкіра з безліччю мозолів, однак проводити його повинен лише дуже кваліфікований майстер, інакше шкірі й нігтям може бути завдано непоправної шкоди.

4.СПА-педикюр. Цей вид педикюру лише недавно увійшов у моду, для його проведення використовують лише натуральні та ефективні засоби, а сам процес надзвичайно комфортний для клієнта.
Для початку шкіру розм'якшують і дезинфікують спеціальними засобами. Огрубілу шкіру, мозолі та натоптиші видаляють за допомогою спеціальних сироваток та пілінгу. Після коригування форми нігтів, на ступні наноситься зволожуюча маска, яка знімає набряки і втому. Масаж ступень у спа-педикюрі займає більше часу ніж при звичайному, крім крему на ступні наноситься ще захисний засіб, який протягом певного часу запобігає появі проблем з шкірою. Покриття нігтів лаком - за Вашим бажанням.
Недолік такого способу педикюру - його тривалість та висока вартість, зате вам забезпечений релакс та довготривалий ефект.

Окремим рядком у прейскурантах салонів краси виділяється чоловічий манікюр. Це пов'язано з тим, що шкіра у чоловіків товстіша, а площа ступней більша. Загалом, чоловічий манікюр робиться за тією ж схемою, що й жіночий, а покриття нігтів лаком не проводиться або використовується безбарвний лак.

Пам'ятайте, доглядаючи за своїми ніжками, Ви доглядаєте за здоров'ям!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Педікюр і манікюр

Повідомлення Перлинка » 13 листопада 2010, 23:29

У мене гель френч на руках і влітку на ногах.Чистку не роблю,бо з гелем кутікула не заростає.П`яточки чухати до мене до дому приходить майстер.Колись я більше любила в салонах всяке таке,бо то як ритуал якийсь,а зараз хочеться щоб пошвидше та щоб зручніше для мене.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Педікюр і манікюр

Повідомлення mari » 12 січня 2011, 01:36

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Хто чув про результати або сам користувався? Ціни правда не знаю:)
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Педікюр і манікюр

Повідомлення happymami » 15 квітня 2011, 00:58

Аааааа. Хочууууу
Зображення
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Педікюр і манікюр

Повідомлення flower » 15 квітня 2011, 09:24

Маю знайому яка цим займається, то робила в неї і нігті акрілові і рідко педікюр. Потім скачала гарне відео про педікюр і навчилась всьо гарно робити сама. Але зараз живіт мішає :grin: то знову таки запишусь до неї...
А нігтики мені ці дуже сподобались, колись обовязково такі зроблю...
Зображення
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Педікюр і манікюр

Повідомлення happymami » 15 квітня 2011, 09:25

Кажуть цього літа модними будуть лише яскраві кольори і то в найнеймовірніших поєднаннях. Шоб нігті були схожі на яскраву кольорову американську карамель
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Педікюр і манікюр

Повідомлення flower » 15 квітня 2011, 09:32

тоді ось ці будуть модні... минулого літа так і не зробила... тож може цього зроблю...
Зображення
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Педикюр і манікюр

Повідомлення Перлинка » 15 квітня 2011, 12:47

А мені подобається тільки френч і червоні,більше ніякі навіть на чужих руках.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Педикюр і манікюр

Повідомлення krapk@ » 27 квітня 2011, 15:48

а я собі купила диски для швидкого френчу. Мені дуже подобається.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Педикюр і манікюр

Повідомлення Mary Awa » 15 липня 2011, 11:19

Ну, у мене получається кожен раз по-різному, імпровізую:)
Наприклад: спочатку розчиняю кілька крапель ефірного масла чи комбінації кількох (які подобаються, бо хтось любить солодкі аромати, а хтось - свіжі) в столовій ложці молока (як емульгатор. також замість молока можна взяти кристалики морської солі і вже на них накапати 2-3 краплі ефірної олії). Потім вливаю молоко в теплу водичку у зручній посудині, щоб можна було замочити руки десь на 10-15хв. Потім масажними рухами наношу на руки скраб домашнього приготування (подобається кавова гуща), хоча можна взяти і магазинний скраб. Змиваю скраб і проводжу масаж рук (і кожного пальчика) оливковою олією (в ідеалі) або якоюсь іншою олійкою (можна Бюбхен) чи кремом для рук. Кутикулу лише відсуваю деревяною паличкою, корегую форму нігтів, полірую і наношу безколірний лак (перед тим треба знежирити нігті, протерши їх ваткою із спиртом, бо лак не буде довго триматися).
Ну,якось так приблизно я "хімічу" вдома :)
Mary Awa Офлайн


 

Далі

Повернутись до Догляд за тілом



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей