Глобальні оголошення!



Косметика

Модератор: Yummy mummy

Re: Косметика

Повідомлення Перлинка » 27 грудня 2011, 01:32

може в аптеці,де готують ліки?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Косметика

Повідомлення Zarivna » 04 вересня 2012, 17:43

розпочну і я.
дома маю багато косметики.
Тому пишу що подобається, тому вся косметика дуже подобається.
Розпочну з ДЦ, і закнічу косметикою масмаркету (рівень мідлмаркет. тобто люкс)

Дебора. Тональник чудовий і дуже добре підійде для тих в кого жирнюча шкіра. (називається 24часа совершентсва). Дуже класно маскує недоліки і забирає сальний блиск. Не даром цей тональник назвали 24часа совершенства адже він тримає свою дію 24години. так так цей тональник дорогий але він дуже якісний
Пудра (упаковка така темно жовтого кольору) тоже для жирної шкіри, тоже дорога, але дуже класнюча. рекомендую.

Тєні там дуже класні. Запечені. кольори гарнезні і не скатуються а також некомкаються в полосочки.
туші мені не подобаються.

І масмаркет. Дуже подобаються туші. беру собі з резиновою кісточкою, бо мої вії від них завди довгі немов в бабочки. і підкручені. також подобається туш на батареках. (всі туші від фаберлік)
також в захваті від тоналки нью скін. надає такого природнього ефекту.
блиски - мені подобаються з серії юнова. мають легку текстуру, не комкаються. мені подобаються лакові.
тєні - я б сказала що вони такої ж якості як і дебора(пупа) просто ціни дешевші.

лаки відновлюючі для нігтів - обожнюю сироватку - нігті швидко ростуть і при цьому робляться твердими.
Zarivna Офлайн


 

Re: Косметика

Повідомлення гра з вогнем » 06 березня 2013, 23:19

я купила собі на вихідних тіні світлого кольору. на упаковці писали шо під брову. а мені на все віко подобається. намалювалася щойно ними :aplo:
і купила румяна. взагалі дуже задоволена. давно мріяла про такий відтінок :love:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Косметика

Повідомлення irinka » 06 березня 2013, 23:28

гра з вогнем які? Фото покажи :help:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Косметика

Повідомлення гра з вогнем » 06 березня 2013, 23:47

Зображення
i
Зображення
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Косметика

Повідомлення flower » 06 березня 2013, 23:50

класні рум яна, а шо за фірма?
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Косметика

Повідомлення гра з вогнем » 06 березня 2013, 23:52

не знаю. я перший раз побачила, але мені сподобалося шо запечені і колір такий як я хотіла ))))

Hard Candy
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Косметика

Повідомлення nadusha » 23 липня 2013, 07:34

Чого ще не знають тернополянки про косметику?

Косметичний ринок, як і всі інші, давно поділений, в даний час на ньому конкурують два гіганти – Есті Лаудер і Л’Oреаль. Їм, як власникам різних брендів, належить левова частина ринку.

Приклад – Есті включає в себе Estée Lauder, Clinique, Aramis, Lab Series, Prescriptives; Origins, M • A • C, Bobbi Brown; La Mer, Jo Malone, Aveda, Bumble and bumble, Ojon, Кiton, Tommy Hilfiger, Donna Karan , Michael Kors, Sean John, Missoni, Tom Ford. З 2004 року вони продають бренди American Beauty, Flirt!, Good skin ™, grassroots ™, Daisy Fuentes, Coach, Eyes by Design через дистриб’юторські центри.
Л’Ореаль на своєму сайті навіть поділяє свої бренди на споживчі (Garnier, Loreal Paris, Le Club de Createurs, Maybelline, Softsheen Carson), професійні (Loreal Professionelle, Kerastase, Redken, Matrix, Mizani), розкішні (Lancome, Biotherm, Helena Rubinstein, Kiehl’s, Georgio Armani, Ralph Lauren, Shu Uemura, Cacharel, Diesel, Viktor Rolf), активні (дерматологічні) – (Vichy, La Roche Posay, Skin Ceuticals, Inneov, Sandflore) і Боді Шоп.

Висновок номер один – вся продукція, образно кажучи, вариться в одному котлі, звідки її потім розливають по баночках з різними назвами. Ну ви самі розумієте, що Лореаль і Ланком не конкурують між собою, а просто кожна з цих фірм обслуговує свою нішу покупців.
Звідси висновок номер два – на косметичному ринку йде боротьба НЕ ПРОДУКТІВ, А БОРОТЬБА ЗА САМИХ ПОКУПЦІВ!
Часто бізнес-леді вважають, що старанно працювали на роботі багато років не для того, щоб купувати товари, якими користуються студентки. Що ж, прапор їм в руки. У «Есті» наймасовіший бренд «Аведа» – креми та інше, а найелітніший – Ла Мер (крем 30мл – 500 $). Проте, на думку експертів, їхні заяви на унікальність не підтверджені НІЧИМ – це черговий маркетинговий хід, і все. Адже дієвість продукту залежить не від його виробника, а від його ХІМІЧНОГО СКЛАДУ!

Простіше кажучи: молоко в червоній чашці прокисає НЕ швидше молока в зеленій. Але якщо вам особисто більше до вподоби думка, що в червоній воно зберігається довше – вперед, несіть гроші виробникам чашок!
Я розумію, як нам всім хочеться хоч трішки долучитися до еліти – носити ті ж сумки і окуляри, що знаменитості та відомі особистості, користуватися тією ж косметикою. Але з сумками і окулярами ми не помилимося, тому що в них головне – дизайн. А в косметиці – зовсім інше!
Деякі з вас, напевно, образилися за свої бренди. Повірте, я анітрохи не хотіла вас розчарувати у ваших улюбленцях, яким ви несете свої зароблені гроші. І повірте, я вас розумію! Тому що більшість жінок вважає – якщо дорого, то це вже однозначно не буде поганим. Це цілковита правда – у дорогого бренду поганої косметики немає, тому що на контролі якості тримається імідж фірми. Якщо ж дивитися на косметику з точки зору ефективності, то не все так однозначно.

Ціна препарату не робить його автоматично ефективним чи неефективним, тут діють набагато більш прозаїчні речі – його склад. Косметичне виробництво – це дуже великі гроші, серйозний, прорахований до дрібниць, бізнес. У кожній компанії трудяться біохіміки і маркетологи, тому їх завдання – навіть не створити продукт, а продати його! Зрештою, косметичні фірми не влаштовують благодійні круїзи для безробітних, тому що їх мета, як і будь-якого бізнесу – що? Правильно, ПРИБУТКИ! А зовсім не наша вічна молодість або радянська влада плюс електрифікація всієї країни. Отже, розвінчуємо найпопулярніші міфи!
«Вікова косметика». Почну з того, що антивікової косметики як такої не буває. Тому що як у молодому, так і в більш літньому віці головне – це визначити свій тип шкіри і користуватися засобами, призначеними саме для неї. Це означає, що суха шкіра в 20 і в 50 років – одна і та ж, так само, як і жирна в цьому віковому діапазоні. Тому кремів від старості не існує.

З іншого боку, нерозумно заперечувати, що чим ми стаємо старшими, тим більше отримуємо зміни в шкірі – з’являються зморшки і плями, шкіра втрачає еластичність. Так що, говорячи про антивікову косметику, потрібно вибирати засоби, що допоможуть позбутися від пігментації (яка, до речі, ще сильніше у вагітних і тих, хто тільки що народили, через зміни рівня гормонів), розгладити зморшки (насправді зробити їх менш помітними). Найголовнішою захистом від зморшок і плям, втрати еластину і колагену є сонцезахисний крем. Якщо юні дівчатка можуть (але не повинні) дозволити собі дурість не користуватися ним, то жінкам старшого віку – він ніби рятівне коло у догляді за шкірою!

Крем для очей». Крем для очей – це той же самий крем, але в маленькій баночці за набагато більшу ціну, враховуючи його кількість. Чому на упаковці часто пишуть – «уникати області навколо очей»? Це слід розуміти буквально – щоб крем просто не потрапив в очі. Зазвичай він містить хоча б кілька добавок, які дратують слизову оболонку. Під очима на шкірі немає сальних залоз, тому вона часто (але не завжди) сухіше, ніж решта шкіри. Якщо це ваш випадок, використовуйте просто більш жирний крем, але звичайний. Все те ж саме можна зробити і навпаки – крем «навколо очей», раз вже ви його придбали, можна мастити і на інші ділянки обличчя.
Кремів від целюліту НЕ ІСНУЄ! На даний момент НЕМАЄ ніяких наукових досліджень компонентів косметики, що допомагає позбутися целюліту. При целюліті ефективні дієти, фітнес та апаратні процедури, здатні впливати на підшкірну жирову клітковину. Тому ніякий крем вам ніколи не допоможе! Краще за все – це масаж з будь-яким кремом, обгортання, апаратні процедури – про це запитайте у косметолога. А всі креми з подібним призначенням – однаково неефективні.

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Косметика

Повідомлення erinaceus » 16 серпня 2016, 15:29

Хтось щось мав з косметики Nyx? Її можна десь подивитися в Тернополі?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Косметика

Повідомлення oksa_mal » 16 серпня 2016, 15:48

erinaceus написав:Хтось щось мав з косметики Nyx?

в мене є помади , хороші. І ще туш колись була, також гарна, але швидко закінчилась.
Зображення


Не тратьте деньги на одежду...Тратьте на путешествия...Какая разниця, сколько лет вашим кедам, если вы гуляете в них по Парижу.
oksa_mal Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 361
З нами з: 26 лютого 2011, 16:16
Звідки: Тернопіль-Калуш
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 224 раз.
Подякували: 307 раз.
Діти: хлопчик
дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Догляд за тілом



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей