Глобальні оголошення!



Косметика

Модератор: Yummy mummy

Косметика

Повідомлення mari » 28 листопада 2009, 09:59

Чим користуєтесь і що подобається
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: косметика

Повідомлення Natalinda » 20 січня 2010, 00:13

Відколи народився синочок користуюся Бюпхеном. Зробила цілком несподіваний висновок "Те що підходить дитині - найкраще підходить і мамі" :)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: косметика

Повідомлення Melisa » 20 січня 2010, 10:38

Якщо це питання стосується дитячої косметики, то ми користуємся Chicco. Недавно купила крем від непогоди Джонсон і Джонсон. Задоволена.
Якщо ж мається на увазі косметика, якою користуюсь я, то це різноманітна: Avon, Oriflame, Meri Kay. теж ніби нічого. :?
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: косметика

Повідомлення гра з вогнем » 01 лютого 2010, 23:02

я ж цілком відстала від життя. зовсм не користуюся косметикою.
навіть кремом і то раз в пятілєтку. як навчити себе користуватися косметикою?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: косметика

Повідомлення Natalinda » 02 лютого 2010, 00:00

А воно вам тре? я теж лише іноді дитячи кремом лице чи руки помащу, ото і все користування. Зате для чоловіка завжди одинакова, а це як на мене багато важить, нашо йому лишні стреси, та і мені легше :D
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: косметика

Повідомлення pepi » 03 лютого 2010, 12:13

Я також, дуже рідко користуюсь кремами . Знаю люди наносять і денний і вечірній , я ж використовую тільки в основу під макіяж. ;)
Измениться не может никто, но стать лучше может каждый.
pepi Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 216
З нами з: 28 листопада 2009, 23:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 228 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Павлушка (12.07.2011)
Сергійко (04.01.2013)

Re: косметика

Повідомлення TanenRom » 06 лютого 2010, 19:28

у мене дуже суха шкіра, тому мушу користуватись кремом. ось зараз спробувала креми Lirene - задоволена!!!
а тіло мащу джонсовською дитячою олійкою!!!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: косметика

Повідомлення mari » 28 лютого 2010, 00:06

А я дуже люблю косметику. Певно тому що маю закінчені курси косметологів і маю багато знань в цій області. А також тому що колись була майб.лідером Ко Мері Кей.
Отже по-перше: дитяча косметика абсолютно не підходить дорослим,включаючи і шампуні. Особливості в інших зволожувальних та вікових речовинах
Друге- шкірі обличчя обов"язково потрібні очищення ,тонізвання,зволоження та захист взимку і влітку!Косметика має підходити по віку.. Вам в 20 потрібно одне,мені в 31-інше. без цього шкіра зношується,що особливо помітно швидко на шиї та на руках. Аналогію можна провести з шіряними чоботами. Жінка купує їх за 500-1500 гр. і леліє,витирає і сушить,перед виходом на вулицю змазує кремом.... А для себе шкодує і грошей і часу.
Звісно мають значення і генетичні особливості і харчування(наприклад сироїдіння та вегетаріанство чудово покращує шкіру, а також середземноморська їда-багато оливк.олії.овочів). Має значення і тип шкіри( суха старіє швидше) і норма відпочинок-робота,відсутність сонця.
Але однозначно одне- немає чого стидатись того,щоб полюбити себе і навчитись доглядати правильно.
Дехто думає,що для цього треба багато грошей-вибір є на кожний гаманець.
Наприклад в мене на полиці-є очищення-тонік від Ів Роше, зволожуючий крем з ромашкою теж ,крем від перших зморшок на вечір від Мері кей, зволож.дихаючий тонал від Мері Кей. 2 маски ,кожна 1 раз в тиждень,скраб 1 раз в місяць. А також туш,3 олівці,5 помад,2 блиски. Нічого зайвого-все.що потрібно!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: косметика

Повідомлення Liza » 21 березня 2010, 21:45

mari , скажіть, будь-ласка, чи знаєте шось про косметику La Roche-Posay? ми в аптеці купили для малютки бальзам Lipikar, бо трохи проблемна шкіра.
вибачте, якщо не дуже в тему, просто я і для себе приглядаюся на цю косметику.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: косметика

Повідомлення pepi » 24 березня 2010, 15:38

Я теж користуюсь Lirene , і кремом і гелем для зняття макіяжа- дуже задоволена цією маркою.
а ще мені подобається PUPA , Lancome,
Измениться не может никто, но стать лучше может каждый.
pepi Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 216
З нами з: 28 листопада 2009, 23:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 228 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Павлушка (12.07.2011)
Сергійко (04.01.2013)

Далі

Повернутись до Догляд за тілом



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей

cron