найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Боротьба з пітливістю

19 листопада 2016, 19:15

Я страждаю гіпергідрозом, маю дуже важку ступінь цього захворювання. Це коли людина сильно пітніє, навіть при незначних фізичних навантженнях. Що вже казати про антиперспіранти чи дезодоранти, вони мені зовсім не допомагали. Пройшла курс лікування в клініці
Повідомлення Модератора М
Неприховане посилання видалено модератором
після першого сеансу з"явився значний результат, я почувала себе новою людиною. Зараз користуюсь антиперспірантом Нівея подвійний ефект, мені дуже він подобається.

Re: Боротьба з пітливістю

20 червня 2017, 08:56

Чим користуєтесь?Від природи я не дуже пітнію,але від дезодорантів не відмовляюсь ще.
Купила со6і Нівею кулькову з 0% Алюмінію,то не дуже сподо6ався.Дуже липко якось,може то від всіх кулькових липко.Але зручний,маленький.
Другий від Рексони,Прозорий кристал,з чорним і 6ілим платячком-то задоволена.
Але користуюсь ними не щодня-то 6уде надовго

Re: Боротьба з пітливістю

20 червня 2017, 19:23

Використовувала колись твердий від тм Lady Speed Stick сподобався.Маю Нівею невидимий то не дуже.

Re: Боротьба з пітливістю

20 червня 2017, 22:48

Я більше не експериментую. Тільки Рексона і бажано з вмістом спирту. Інші пробувала, то залишала ледь початими.

Re: Боротьба з пітливістю

20 червня 2017, 22:52

я купую тепер спрей Isana без алюмінію і спирту в Ватсонсі. Купувала також в Ватсонсі якийсь кульковий німецький, то не сподобався.

Re: Боротьба з пітливістю

13 серпня 2017, 15:50

Дуже допомагає дезодорант-кристал. Вистачає надовго. І ще, дуже хороший дезодорант від Ревлон Mitchum. На мейк ап брала. Працює здорово !!!
Відповісти