Глобальні оголошення!



Уход за кожей

Модератор: Yummy mummy

Уход за кожей

Повідомлення Анна123 » 15 лютого 2023, 14:17

Девушки, какой у вас уход? В последнее время перепробовала очень много средств - от бюджетных, до люксовых. Все равно кожа жирная, акне периодически появляется, да и тон кожи хотелось бы ровнее. Может знаете средства, которые помогут избавиться от таких проблем?
Анна123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 354
З нами з: 19 березня 2020, 01:25
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Уход за кожей

Повідомлення Yaiti » 15 лютого 2023, 14:55

Добрый день. Вы были у косметолога? Если присутствует акне, то тут без помощи специалиста не обойтись. Что касается моего опыта, то у меня подобные проблемы - жирная кожа, воспаления, возрастные изменение. Мне косметолог подобрал уход Zein Obagi для моего типа кожи. Да, косметика недешевая, но цена вполне оправдана качеством. Буквально за первый месяц пользования этой косметикой я заметила улучшения - кожа стала более подтянутая и здоровее по цвету. У меня в уходе стандартная схема - очищение гелем с отшелушивающими свойствами, тоник, крем от морщин и скраб для лица https://zoskin.com.ua/skrab-shcho-vidlu ... ein-obagi/ Заказываю косметику в интернете, с сайта, так как не сомневаюсь, что тут оригинал. И удобно, что есть возможность бесплатной доставки.

Зображення
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Уход за кожей

Повідомлення Mirena » 07 березня 2023, 10:22

Стосовно косметики я так само веду себе дуже обережно та підбираю лише якісні косметичні продукти
Mirena Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 47
З нами з: 26 лютого 2023, 15:39
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Уход за кожей

Повідомлення Lallika88 » 09 березня 2023, 10:34

Mirena написав:Стосовно косметики я так само веду себе дуже обережно та підбираю лише якісні косметичні продукти

Так це правильно! Мабуть в кожної жінки саме таке правило і повинно завжди працювати. Якщо косметика якісна - то й вигляд нашого обличчя завжди буде свіжим та здоровим! Я от зараз собі хочу міцелярну водичку купити https://prostor.ua/ua/ukhod-za-litsom/demakiyazh/mitsellyarnaya-voda/ . Цей косметичний продукт у щоденному догляді використовую завжди - він чудово очищує шкіру та зволожує її.
Lallika88 Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 51
З нами з: 06 березня 2023, 10:09
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Уход за кожей

Повідомлення toxas2 » 26 березня 2023, 13:32

Дуже важливо у цій справі підібрати для себе надійні варіанти догляду
toxas2 Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 14
З нами з: 10 січня 2023, 15:08
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: 2

Re: Уход за кожей

Повідомлення lexatiw » 26 березня 2023, 13:35

Завдяки професійному підходу до роботи та строгому контролю якості пропонованої продукції, TOTIS Pharma займає лідируючі позиції на ринку дистрибуції косметики та косметичних препаратів https://totispharma.com/uk/ в Україні. Я вам раджу звернутися саме сюди, якщо бажаєте придбати косметичні препарати, асортимент доволі великий, тому без проблем можна підібрати.
lexatiw Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 22
З нами з: 10 січня 2023, 15:22
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Уход за кожей

Повідомлення Lybasha » 27 травня 2023, 00:14

На косметике лучше всего не экономить.
Lybasha Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 21
З нами з: 19 грудня 2019, 23:32
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Уход за кожей

Повідомлення Lybasha » 27 травня 2023, 00:15

Если вы ищите уходовую косметику, то лучше всего израильскую от Onmacabim купить https://cullinan.com.ua/info/brands/onmacabim/ . Такая косметика является эффективной, недорогой и при этом в большом ассортименте, что позволяет подобрать ее под любой тип кожи и на любой бюджет.
Lybasha Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 21
З нами з: 19 грудня 2019, 23:32
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Уход за кожей

Повідомлення Vasiliska » 02 червня 2023, 16:07

Мені складно обирати косметику, тим паче, що більшість косметичних засобів мають у складі якісь шкідливі речовини
Vasiliska Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 59
З нами з: 24 жовтня 2020, 19:28
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Уход за кожей

Повідомлення Barmaleika » 05 червня 2023, 11:17

Зараз можна робити пошук косметики по складниках https://cosmosweet.com/items-search/ За допомогою цього онлайн сервісу можна знаходити косметичні продукти на основі конкретних інгредієнтів, які вас цікавлять. Це допоможе Вам підібрати тільки безпечні та якісні доглядові засоби. Я теж намагаюся перевіряти склад косметики, щоб вона була максимально ефективною.
Barmaleika Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 52
З нами з: 24 жовтня 2020, 19:26
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: 1

Далі

Повернутись до Догляд за тілом



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron