Глобальні оголошення!



Дефіле, або принцесою можна бути лише на підборах

Модератор: Yummy mummy

Re: Дефіле, або принцесою можна бути лише на підборах

Повідомлення Vikibee » 02 березня 2013, 15:23

А у мене все, практично, взуття на каблучках та шпильці :dance: . Без каблучка тільки одна пара кросівок, в’єтнамки та зимові чобітки. Ну не уявляю я себе без каблуків. На низькому взуваю досить рідко, не почуваю себе комфортно і все...
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Дефіле, або принцесою можна бути лише на підборах

Повідомлення mamatalka » 02 березня 2013, 17:25

Я люблю ходити швидко і почувати себе при цьому впевнено, тому для мене ідеальне взуття на низьких підборах або спортивне. Але в гардеробі маю взуття на високих підборах. Правда через високий підйом ноги (тільки нещодавно дізналася, що його ще називають "балетним", і що це дуже ціниться в балеті) маю деякі незручності, пов*язані з його носінням. Одним словом: що для балерин "супер", то для мене мука. Хоча високі підбори мені теж подобаються - і в такому взутті я виглядаю стрункішою та вищою, одразу хочеться змінити ходу на більш повільнішу та "пливти немов пава, звабливо похитуючи при цьому стегнами..." :ha:
Того, кого пустив одного разу в душу, просто так вже не проженеш. Там завжди залишається його порожній стілець...
mamatalka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 105
З нами з: 29 січня 2013, 23:09
Дякував (ла): 176 раз.
Подякували: 100 раз.
Діти: Дві донечки

Re: Дефіле, або принцесою можна бути лише на підборах

Повідомлення Euphoria » 17 березня 2014, 19:14

ношу високі каблуки_
знаєте як кажуть:жінка на каблуках богиня,без каблуків щаслива_)
люблю легке взуття,балетки,пінетки
але маю і високі(14см)чобітки,ботфорди,туфлі
Euphoria Офлайн


 

Поперед.

Повернутись до Догляд за тілом



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей