Глобальні оголошення!



Колір волосся

Модератор: Yummy mummy

Re: Колір волосся

Повідомлення Dribchuk » 04 лютого 2014, 11:28

nadusha мама користується фарбою Ревлон, в неї дуже багато сивого волосся і фарбується в світлий колір. Ця фарба їй подобається найбільше бо не палить волосся і колір не ляльково-жовтий, а під натуральний - типу світло-русий. Мінус - ця фарба є в рідко яких магазинах,покищо є в новусі.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Колір волосся

Повідомлення flower » 04 лютого 2014, 11:49

nadusha написав:Поки-що висмикую підлих зрадників по-одному, але подумую про фарбування.

Не висмикуй, ти робиш велику помилку! Тепер з того волоска де ти висмикнула, виростуть 3 сивих, чесно! Це не з мого досвыду, бо поки ще не сивію, але знайомі жалкують тепер шо так робили.
Процедуру покраски найкраще робити раз в місяць, принаймні я так роблю, бо ненавиджу коли люди і я в тому числі ходжу з відрослими корнями. В пристойних перукарнях ніхто не дозволить зі своєю краскою, у них там професійні фарби. Зі своєю це хіба до якоїсь знайомої перукарки на дому можна. Я купляю італійську професійну Бреліл. Вона хоть і не з дешевих, бо обходиться в 85 грн, але якщо красити нею лише корінці то мені хватає на 4-5 разів.
Dribchuk ти мене трохи зацікавила ти Ревлоном) Хоч мені моя краска подобається, але якби я найшла постійну точку де можна найти і цю, то може би ризикнула. Взнай який мама колір купує :wink:
Про омбре, мені воно не подобається , от виглядає так ніби прілічно відросло волосся фарбоване і його ніхто не красить. Хоч воно зараз дуже модне рахується.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Колір волосся

Повідомлення pan_kotskyy » 04 лютого 2014, 12:21

flower написав:
nadusha написав:Поки-що висмикую підлих зрадників по-одному, але подумую про фарбування.

Не висмикуй, ти робиш велику помилку! Тепер з того волоска де ти висмикнула, виростуть 3 сивих, чесно!

ага, теж про таке чула, тому вистригаю тих пару сивих волосків, що пробиваються.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Колір волосся

Повідомлення Любов » 04 лютого 2014, 12:33

і якщо ти хочеш мілірування робити, то постійно треба буде прокрашувати по всій довжині при відростанні. а тобі було б прикольно з міліровкою триколірною, я собі так думаю. тільки обовязково таку процедуру робити в професійній перукарні з їх краскою, інакше результат не буде таким як треба. ну і готуйся щомісяця витрачати на це біля 250 грн. в нормальній перукарні, але все заради краси :В): ну і плюс спеціальні догляди за крашеним волоссям, маски і т.д. Вважаю, що вже як вирішувати красити волосся, то і догляд повинен за ним бути зовсім іншим, ніж був до того, щоб нормально виглядати.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Колір волосся

Повідомлення Новенька » 04 лютого 2014, 13:13

pan_kotskyy написав:
flower написав:
nadusha написав:Поки-що висмикую підлих зрадників по-одному, але подумую про фарбування.

Не висмикуй, ти робиш велику помилку! Тепер з того волоска де ти висмикнула, виростуть 3 сивих, чесно!

ага, теж про таке чула, тому вистригаю тих пару сивих волосків, що пробиваються.

Я думаю, що це все не правда. В мене сивого волосся багато, не смакала, бо боляче. З часом просто більшає та й все. Думаю, якщо цибулина запрограмована поміняти колір волосся, то смикання не поможе і не пошкодить. А часом фарбуюсь фаробою ЕЙВОН. Гарно зафарбовує сивину, і можна підібрати колір, схожий до натурального
Новенька Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 381
З нами з: 31 травня 2012, 10:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 667 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: Донечка

Re: Колір волосся

Повідомлення nadusha » 04 лютого 2014, 13:14

Дякую, що відгукнулись...
flower, я в шоці! :dash: то певно таки правда, що висмикнеш один - вилізе більше (в мене побільшало після висмикування - то точно)
Щось в мене поменшало ентузіазму :crazy: , після цін :scare: (я заробляю майже 500 грн, в місяць, то половину зарплати точно не віддам :nea:
Певно прийдеться вистригати дизертирів...
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Колір волосся

Повідомлення Новенька » 04 лютого 2014, 13:35

Я теж пробувала стригти в 20 р. Потім смішно було , як та сива волосина їжаком торчала, коли відростала. А ще в мене волосся чорне, то було дуже цікаво. А фарбувати почала, мабуть через років 10, коли вже набридло :scare: ,як люди в голову заглядали і казали яка я сива, а ще така молода :impossible: .
Новенька Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 381
З нами з: 31 травня 2012, 10:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 667 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: Донечка

Re: Колір волосся

Повідомлення Marichka » 04 лютого 2014, 16:02

Надюша,не переживай ти так,просто сприймай обставини такі,як є.В мене,наприклад,вже дуже багато сивого волосся,маю 31 рік.Це генетично по татові.В багатьох моїх коліжанок теж.Мій колір волосся такий як в тебе напевно.То я його тоную,теж професійним тонуванням,купляю в магазинах Лонда,називається Колор Тач від Велли,по ціні десь до 100 грн,то мені на два рази.Процедуру робить мені чоловік регулярно.Після нього вволосся набагато краще блистить і лягає,є живішим,ніж природнє.Так,що не бійся експерементувати:) Такі зміни покращують настій,самооцінку...
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Колір волосся

Повідомлення flower » 05 лютого 2014, 12:31

Так, можна самому підібрати достойну краску чи тонування і вдома фарбуватись і на це не буде йти пів зарплати :wink: Але тут іде мова про повну покраску, а потім закрашування корінців, вдома сам собі мелірування не зробиш. В мене причина домашнього фарбування була не в грошах, а у тому, що не було на кого лишити дитину і піти у перукарню. Ще й записуватись треба наперед за місяць майже, а я не люблю так, бо не знаю що завтра буде не те що за місяць.
І не згідна з Любов, що меліровку потрібно знову повністю поновляти. Я роками раніше ходила мелірована, мені поновляли лиш там де відросло на корінцях, інакше палиться волосся. В мене подружка недавно була і я їй сама поновляла меліровку, бо вона в Італію їхала на другий день і не встигала піти до свого перукаря. Не хочу тут себе нахвалювати, але результат суперський вийшов, майстер звісно напевно придреться, а простим людям подобається)) Хоч я переживала, бо давно не робила вже мелірування, колись давно навчила мене перукарка знайома і я сестрі довший час робила. Та не раджу самим пробувати, бо в кого рука не набита може бути печальний результат, особливо коли з фольги фарба повилазить і будуть плями по волоссі.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Колір волосся

Повідомлення Любов » 05 лютого 2014, 12:53

звичайно, однотонну меліровку можна і не відновлювати по всій довжині, а от триколірну обов'язково.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Перукарня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron