Глобальні оголошення!



Хна і басма

Модератор: Yummy mummy

Хна і басма

Повідомлення Любов » 25 листопада 2010, 00:58

надумалося мені зміцнити волосся і одночасно надати йому кольору і блиску. Хто що скаже, колись пробували, які пропорції?
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
пише, що хна є безпечною при грудному годуванні
ще знаю, що хна може давати риженький колір волосся, але відтінок залежить від природнього кольору волосся і від того скільки часу її тримати на голові, а є ще безколірна хна.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Хна і басма

Повідомлення Natalinda » 25 листопада 2010, 01:26

є безколірна
я користувалася колись, але просто за компанію подружці

________________

постою послухаю, бо з волоссям в мене біда чорна :o
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Хна і басма

Повідомлення мешканка » 25 листопада 2010, 10:48

а я хною часто користувалась. Подобався відтінок і укріплялось волосся. Пропорцій не пам"ятаю, розводила теплою водою до консистенції кашки і наносила на голову на пів години, здається.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Хна і басма

Повідомлення гра з вогнем » 25 листопада 2010, 16:21

я колись хною укріплювала :)))
заодно те волося фарбувалося, інтересно ж було.
ну тримає воно не довго. треба що 2-3 тижні малютися по новій, інакше тьмяніє, а потім таке не красиве відростає :(

колись хотіла типу темніше волосся зробила з басмою - ніц не вийшло.
кажуть то ше від волосся залежить.

тому зараз нічим не користуюся вже років 4-5
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Хна і басма

Повідомлення Рижуля » 25 листопада 2010, 19:57

А я обов"язково спробую. Дуже хочу свою рижинку педкреслити )) Але дуже мене дратує оту хну змивати. На довге волосся - то просто жах..Ну нічого, краса потребує жертв.
Зображення
Єдина справжня розкіш — це розкіш людського спілкування...
Рижуля Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 60
З нами з: 20 березня 2010, 19:16
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 11 раз.
Подякували: 66 раз.
Діти: Макс 31.08.2007р.н., Тимофій 17.05.2013 р.н.

Re: Хна і басма

Повідомлення Перлинка » 25 листопада 2010, 20:07

Хна сушить волосся,і якщо після неї фарбувати хім.фарбами ,можна отримати несподіваний результат.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Хна і басма

Повідомлення Любов » 26 листопада 2010, 01:06

Купив мені чоловік в Подолянах індійську хну, вже спробувала, результатом задоволена, змивається прекрасно. Також думала, що прийдеться важко її вимивати з волосся, але вона сама гарно змилася. Хімічними фарбами вирішила більше не користуватися.

пофарбувала, класно получилося, але сподіваюся наступного разу колір буде ще насиченіший. на упаковці пише раз в тиждень наносити на волосся.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Хна і басма

Повідомлення Chocolat » 26 листопада 2010, 14:56

Колись часто фарбувалася хною. Так, дівчата праві, результат залежить від природнього кольору волосся, хна дійсно лікує, живить і додає природного блиску. В мене колір волосся каштановий, то хна його ще більше підкреслювала і волосся у мене дуже пряме, тому на довгому ефект блиску ще більше посилюється. Справді треба бути дуже обережним, якщо волосся вже було фарбованим, або буде фарбуватися після хни, дуже змінюється колір. Для тих, хто має русявий колір, може з*явитися трохи негарна рижина. А для рудоволосих (Рижуля) - то буде просто шик!!! А ще дууже люблю той запах сіна після фарбування хною.
Зараз, на жаль, хною не фарбуюся, бо вже є багато сивого волосся, а хна не зафарбовує рівномірно. Так що довелося перейти на фарби :)
Chocolat Офлайн


 

Re: Хна і басма

Повідомлення lore1ei » 23 січня 2011, 11:22

За вагітності волосся мало рижуватий відтінок, незнаю як воно так порижіло, але мені дуже подобалось)
От тому зараз дуже хочу порижіти за допомогою хни.
Ніколи не користувалась, і дуже боюсь переборщити, бо хочу лиш легенький відтінок.
Підкажіть яку хну купувати, щоб була без хімічних барвників(!!!!), бо моє волосся їх ще незнало, тому в мене дуже сильний страх :scare:
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Хна і басма

Повідомлення мешканка » 23 січня 2011, 11:57

Будь-яка натуральна хна не має жодних хімічних барвників. :thumbsup: На твоє волосся потрібно пакетиків з 5, а то й більше, бо вона розводиться до кашкоподібної маси і виходить не багато. Для себе я використовую 2 пакетика. Дотримуйся інструкції, там пише скільки часу треба тримати для зафарбовування. Хна не дає кольору, як фарба, а лише відтінок, тому ти не преборщиш. :) Правда, той відтінок може швидко змитись (залежно від волосся). :head: Я купую в пакетиках пише "Хна іранська", намальовано обличчя рудої кучерявої жінки. Якістю задоволена. ПС. Мені дуже подобався твій рижоватий відтінок! :dance:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Далі

Повернутись до Перукарня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron