Глобальні оголошення!



Секрети догляду за волоссям

Модератор: Yummy mummy

Re: Секрети догляду за волоссям

Повідомлення happymami » 02 березня 2011, 11:39

krapk@ написав:я вже писала що стригли мене ними перукарня біля інфотехцентру. Правда лиш 1 раз. Особливого ефекту не помітила, а 150 грн віддала.

ну мені казала перукарка. що зовнішньо воно нікя не відрізняється від стрижки звичайної ;-) . Просто тільки сіктися кінчики мають менше. Ну і самому волоссю краще. Воно зовнішньо видно не буде. Але спробую, то ще й я скажу
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Секрети догляду за волоссям

Повідомлення krapk@ » 02 березня 2011, 15:00

то в мене таке волосся певно -лиш відростає нижче плеч що не роби роздвоюється. ЩОсь не доходять до нього поживні речовини.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Секрети догляду за волоссям

Повідомлення Ірyшка » 02 березня 2011, 16:04

Я користуюсь шампунем і бальзамом для волосся Нумеро,дуже мені подобається і підходить для мого волосся)
Ірyшка Офлайн


 

Re: Секрети догляду за волоссям

Повідомлення Vika » 02 березня 2011, 16:18

krapk@ написав:то в мене таке волосся певно -лиш відростає нижче плеч що не роби роздвоюється. ЩОсь не доходять до нього поживні речовини.

До пуття приводить волосся маска із теплої оливкової олії . Просто обмастити нею волосся і завернути в целофан , рушничком , чим кому подобається . Щоб не було ефкту жирного волосся на коріння не намазувати . Та і не потрібно там , так як основна проблема на кінцях , зазвичай.тримати стільки скільки час дозволяє . 24 год немає потреби , ал хоча б 2-3 .
Vika Офлайн


 

Re: Секрети догляду за волоссям

Повідомлення krapk@ » 02 березня 2011, 16:23

та мастила я вже раз 15 і оливковою-на всю ніч і косовою-вже 2 рази. Побачимо....
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Секрети догляду за волоссям

Повідомлення Ludmila » 03 березня 2011, 12:56

Дівчатка, а є у нас на форумі блондинки? тобто блондинки, які фарбують волосся у світлий колір? поділіться якими фарбами користуєтесь? Якими відтінками? Як доглядаєте за білявим волоссям?
Зображення
Ludmila Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 271
З нами з: 22 вересня 2010, 10:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 496 раз.
Подякували: 325 раз.
Діти: дівчинка Сашенька

Re: Секрети догляду за волоссям

Повідомлення Enigma » 03 березня 2011, 14:29

Я сьогодні сказала своєму перукареві, шо в мене випадає волосся і він мені порадив таку маску: Одне свіже яйце добре збити
Одна столова ложка смальцю бажано(внутрішнього)
Одна ложка олії Оливкової все вимішати і нанести на голову на 20 хв..

Скажіть, будь ласка, може хто таке робив? Бо мене шось смалець смущає :oops: Ясно, якшо воно точно поможе, то я готова це робити.
Enigma Офлайн


 

Re: Секрети догляду за волоссям

Повідомлення lore1ei » 03 березня 2011, 17:26

Я б радила без білка яйце.
В мене подруга так робила собі маску, а потім змивала гарячою водою і білок зварився в неї на голові :crazy:
Ледь вимила :D
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Секрети догляду за волоссям

Повідомлення krapk@ » 04 березня 2011, 13:16

я таке часто роблю-жовток + ол.олія + мед і коньяк (можу ампулу алоє вітамін а і е додати).
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Секрети догляду за волоссям

Повідомлення happymami » 09 березня 2011, 12:45

Було вирішено з моєю перукаркою. що волосся ми не стрижемо гарячими ножицями, а ламінуємо. Результатом я задоволена покишо. Вонго страшенно блистіти почало. І стало таке слухняне і м'яке. Почекаю ще кілька тижнів і скажу про міцність. Наразі не випадає. Але то може бути і тому. що я його постригла ;-)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Поперед.Далі

Повернутись до Перукарня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей